Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик. Направено од 18-8 аустенитски не'рѓосувачки челик. глава на завртка. Брод од Соединетите држави. Прочитајте го описот подолу за деталите за производот и не двоумете се да ни испратите порака. Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик. Направено од 18-8 аустенитски не'рѓосувачки челик. глава на завртка. Брод од Соединетите држави. Прочитајте го описот подолу за деталите за производот и не двоумете се да ни испратите порака. Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик рамни мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дупка, изработена од 18-8 аустенитски не'рѓосувачки челик. Наменето за употреба со завртки и ореви од не'рѓосувачки челик во општите апликации каде деловите подлежат на корозија. Овие комерцијални стандардни стандардни мијалници за општа намена се поставени под орев, глава на завртка или глава на завртката со цел да се обезбеди мазна површина на лежиштето и рамномерно го дистрибуираат оптоварувањето на сврзувачки елементи преку пошироко подрачје. Детални информации за производот Изберете ја посакуваната големина на мијалник во паѓачкото мени за да ги видите целосните детални општи информации за производот Номинална големина на мијалник, дебелина на надворешниот дијаметар Минимална дебелина Максимална #0 0.156 "0,005" 0,024 " #1 0.1875" 0.017 "0.019" #2 0.250 "0.018" 0.032 " #3 0.250" 0,018 "0,032" #4 0.250 "0,025" 0,040 " #5 0.281" 0,025 "0,040" #6 0.375 "0.025" 0.040 " #8 0.375" 0.025 "0.040" #10 0.438 "0,025" 0,040 " # 12 0,500 "0,033" 0,057 "1/4" 0,625 "0,043" 0,057 "5/16" 0,750 "0,043" 0,057 "3/8" 0,875 "0.043" 0.057 "7/16" 1,125 "0,055" 0,069 "1/2 "1,125" 0,055 "0,069" 9/16 "1.062" 0,050 "0,080" 5/8 "1,50" 0,071 "0,085" 3/4 "1,750" 0,099 "0,119" 7/8 "2" 0.102 "0.116" 1 "2 "0,118" 0,132 "1-1/8" 2,50 "0,118" 0,132 "1-1/4" 2.750 "0,118" 0,132 "1-1/2" 2.750 "0,133" 0,147 "1-3/4" 3,50 "0,133 0,133 "0,147" 2 "4" 0,180 "0,194".

Избор на клиенти

мијалници за мијалници, мијалници од не'рѓосувачки челик, метални мијалници, метални мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m3,5 m4 m5 m6 Свеж
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман Свеж
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман

Рамни мијалници : Мајачот може да го намали притисокот и триењето, спречувајќи ги и завртките да се олаб�

DEN 157.92
X-Gree 20pcs 3мм дебелина M3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење садови сребрен тон (20 парчиња 3мм ESPESOR M3 aleación Свеж
X-Gree 20pcs 3мм дебелина M3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење садови сребрен тон (20 парчиња 3мм ESPESOR M3 aleación

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 20pcs x Алуминиумска легура Fende_

DEN 1600.00
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман Свеж
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман

Цврсти месинг рамни мијалници Рамните мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дуп

DEN 505.60
X-Gree Spring Spring Screw Не'рѓосувачки челик M22 Flater Spacer Spacer Prosper 30 парчиња (Tornillo de Resorte de Acero Inoxidable Свеж
X-Gree Spring Spring Screw Не'рѓосувачки челик M22 Flater Spacer Spacer Prosper 30 парчиња (Tornillo de Resorte de Acero Inoxidable

Име на производот : рамен мијалник; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 484g; Содржина на пакет : 30 па�

DEN 3.00
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница Свеж
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница

【?】 Име на производот : 3 / 8 "рамен мијалник; 【?】 3 / 8" завртки или завртки M10 ;; 【?】 Id = 11mm, OD = 25mm, дебелина од

DEN 159.84
Sineky 10/20/50/100PCS црн челичен раменски рамен мијалник за миење садови M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18 Свеж
Sineky 10/20/50/100PCS црн челичен раменски рамен мијалник за миење садови M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18

Име : Шим рамен мијалник Количина : 10 / 20 / 50 / 100 парчиња Големина : M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18 Материјал : Цр

DEN 969.60
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина Свеж
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина

1 / 2 "надворешен дијаметар (.50" + / .01) 1 / 8 "Внатрешен дијаметар (.125" + / .01) 1 / 16 "Дебелина .0625" Силиконски висо

DEN 2.67
X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5 Свеж
X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 10 парчиња x Алуминиумска лег�

DEN 1.67
M9, DIN 1441, метрички, рамни мијалници за иглички од Кливис, груба завршница, не'рѓосувачки челик А2 Свеж
M9, DIN 1441, метрички, рамни мијалници за иглички од Кливис, груба завршница, не'рѓосувачки челик А2

Исто така познати како мијалници за растојание на кливи, кои се користат за прилагодување на должината �

DEN 2.67
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк Свеж
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк

(10) 3 / 4 "УСС рамни мијалници жолт цинк (одделение 8) Добро спакувано Испорака од САД (10) 3 / 4" УСС рамни мијал

DEN 3.00
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик глава на завртка

DEN 0.67
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик Свеж
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : DIN125 рамен мијалник Материјал : : Не'рѓосувачки ч�

DEN 1336.00
Мијалници за рамна поправка на Yiwango 304 мијалник од не'рѓосувачки челик 0,5мм дебелина за метрички завртки и завртки Свеж