Хаофи Леб Куци, Алатка За Сечење Тесто Од Нерѓосувачки Челик, Нож За Бодување На Пекари, За домаќинство, Пекарница, Ресторан, употреба Во Кафуле

Хаофи Леб Куци, Алатка За Сечење Тесто Од Нерѓосувачки Челик, Нож За Бодување На Пекари, За домаќинство, Пекарница, Ресторан,

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Со Заштитна Обвивка : овој стрелец за тесто е опремен со заштитна обвивка, што може да помогне да се задржи острината на сечилото на лебот, безбедна и погодна за складирање. Удобно За Држење : со ergономската рачка, оваа алатка за сечење тесто е без напор и удобна за користење и држење дури и долго време. Издржлив За Употреба : овој леб куци е изработен од врвен материјал од НЕРЃОСУВАЧКИ челик и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кој е отпорен на абење и отпорен на ' рѓа, сигурен за вашата секојдневна употреба. Прагматична Алатка за Печење : практично е да го користите овој француски нож за леб бидејќи е совршен за сечење леб или леб во комерцијална пекара или во сопствена кујна. Искрено Ветување : секогаш дававме се од себе за да им обезбедиме на нашите клиенти најдобро искуство за купување и услуги на клиентите, и ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте не. Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки Челик (Сечило) + Абс Големина : 15*2,5*1см / 4.72*0.98*0.39 Во Боја : како што покажува Во Списокот со Слики Пакет : 1 * Алатка За Бодување Тесто Со Фиксно Известување За Сечилото : 1. Ве молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење и бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. 2. Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. 3. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате.

Material: Stainless Steel (Blade) + ABS
Size: 15*2.5*1cm / 4.72*0.98*0.39in
Color: As shows in the pictures
Package List:
1* Dough Scoring Tool with Fixed Blade:
Notice:
1. Please allow slight error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering.:
2. Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures.:
3. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering:

Избор на клиенти

Несмук Душа Леб Нож 270 | Микарта Грин Свеж
Несмук Душа Леб Нож 270 | Микарта Грин

Несмук Душата Леб Нож 270 Микарта Зелена СОВРШЕН ЗА СЕКАКОВ ВИД ЛЕБ : Лебот е важна главна храна во многу з

DEN 0.67
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава Свеж Попустот
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава

Водич За Сечење Леб На ГЃа Андерсон со фаќач на трошки за сечење совршено униформен исечен леб на рамном

DEN 339.04
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик Свеж
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

●Уметничко дело●Нашите ножеви за готвачи Хуск се мешање на традиционалната изработка со модерни техн�

DEN 2.33
Кангшан Тц Серија 1020984 шведски 14c28n Челик Фалсификувани 10.25-Инчен Леб Нож И Дрво Обвивка Во Собата Свеж
Кангшан Тц Серија 1020984 шведски 14c28n Челик Фалсификувани 10.25-Инчен Леб Нож И Дрво Обвивка Во Собата

Рачно изработени целосни танг ножеви фалсификувани од ситнозрнест, шведски Челик 14 C28 N ЗА неверојатна и

DEN 239.20
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб Свеж
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб

Комерцијален декстел високојаглероден, високолегиран нерѓосувачки челик за зголемена острина Суперио

DEN 1.67
Алатка ЗА сечење, АБС Материјал Машина За Леб Компактен И Пренослив За Дома За Кујна За Домаќинки За Пекари Свеж
Алатка ЗА сечење, АБС Материјал Машина За Леб Компактен И Пренослив За Дома За Кујна За Домаќинки За Пекари

Поддржува различни опции за дебелина, вклучувајќи 30мм 24мм 20мм 15мм, што може да го исече лебот во омилена

DEN 0.33
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал Свеж
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал

Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро Шема : Сузан Бренд : Ханс Хансен Ханс Хансен Сузана од ханс хансен данск

DEN 843.20
Колумбија Прибор за Јадење 12 во. Назабен Црн Леб Нож Свеж
Колумбија Прибор за Јадење 12 во. Назабен Црн Леб Нож

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.33
Хенкелс Изјава Брич-Остар 8-инчен леб Нож, Торта Нож, германски Инженеринг Информирани од страна на 100+ години На Мајсторство Свеж Попустот
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои Свеж
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

6Инчен нож Убаво дизајнирани ergономски рачки, квалитет дефиниран со удобност и функција Високо јаглерод

DEN 2.00