Тим на морето 70мм/2,76 ShatterProof јасни пластични божиќни украси за божиќни топки занаетчиски Божиќни топки бори поставени исполнети со вештачки снег Бери ратан за укра?

Тим на морето 70мм/2,76 ShatterProof јасни пластични божиќни украси за божиќни топки занаетчиски Божиќни топки бори поставени

DEN 383.84

Свеж

Достапно.

Исклучителни божиќни украси за пополнување - Овие украси имаат чиста база на глазура и исполнети со вештачки снег, Бери, Ратен и други сезонски украси. Тие ќе бидат совршени за украсување на вашиот дом и ќе станат дел од вашата празнична традиција. Shatter Proof Божиќни украси - Овие украси се изработени од трајни пластики за да обезбедат одлични перформанси на расипување, додека се споредуваат со традиционалните стаклени производи. Орнаменти од расипување ја комбинираат убавината и сјајот на вистинското стакло со нераскинлива практичност на пластика. Расиплива кука - Секоја украс на топката подготвува расиплива кука со чипка јаже за да ја обесувате лесно. Со разочарувачката кука, можете да ја поставите и чиста топка со вашите омилени украси. Универзална големина - Големината на украсот е со дијаметар од 70мм/2,76 ". Одговара за повеќето новогодишни елки. Ако од која било причина не сте задоволни од вашата набавка, контактирајте не и ќе се погрижиме да ги решиме сите проблеми. Ние се грижиме за нашата работа и Застанете зад секој украс што го испорачуваме. Божиќна декорација се снабдува од морско тимско елка, обесена со светла, украси и подароци поставени околу него - повеќето луѓе би го сториле тоа за време на Божиќната сезона. Дајте си дополнителна мотивација да украсите уникатна и раскошна елка со разновидни материјали за Божиќна декорација од морскиот тим. Како да се комбинираат бои, дизајни и форми во хармоничен не мора да биде скучна работа - направивме интегрирано решение за вас! Декорирање на уникатно и раскошно новогодишно дрво - Започнете од сега па натаму пак ! Во морето тим, божиќните украси на топката не се само генерички едноставни тркалезни топка повеќе. Додадете личен допир на вашиот декор со уникатни опции за украсување - користете сет на Божиќни украси во различни форми, или обидете се со обоени и сјајни украси за Божиќни топка за да украсете го вашето дрво. Сите наши украси се изработени од премиум пластика. Тие се разнишани, цврсти и еднократни. Од едноставна тркалезна топка до високо уметнички дизајни, божиќните украси можат да бидат убав и хармоничен акцент на секоја просторија. Содржина на пакувања : Откако ќе се купите ќе добиете 24 парчиња пополнети украси исполнети со вештачки снег, Бери, ратан и други сезонски украси за зима Декор на тематско дрво. Ова е еден подарок со кој ќе се гордеете да му дадете совршен за секој на вашата листа, семејство, пријатели, наставници, колекционери, па дури и изненадување на гости од празникот. За да доживеете што илјадници се апсолутно ovingубовни! Кликнете на копчето "Додај во количка" токму сега пред да бидат без залиха!.

Избор на клиенти

Најдобри светски нутриционистички факти подароци 2023 украси за новогодишна елка овална керамика Свеж
Најдобри светски нутриционистички факти подароци 2023 украси за новогодишна елка овална керамика

? Овој керамички украс може да ги смести вашите уникатни идеи за украсување на новогодишни елки и да дод�

DEN 1.67
Колиња од ѓумбир северно пол експрес сан автомобил Божиќ украс Свеж
Колиња од ѓумбир северно пол експрес сан автомобил Божиќ украс

Рачно изработени : Нашите Божиќни украси се рачно изработени со употреба на вековни традиции кои потекн

DEN 402.24
Ганц Кристал изрази 4,5 инчи акрилен украс на ангелски виножито Свеж Попустот
Ганц Кристал изрази 4,5 инчи акрилен украс на ангелски виножито

Декоративен украс за виси на виножито ангел има ангел со исечен стаклен изглед и крилја на виножитото; В

DEN 172.80
Декорација на надгробни плочи од 22 мов акцент Свеж
Декорација на надгробни плочи од 22 мов акцент

Пена Вклучува : 22 надгробна плоча што осветлува Вклучени батерии Пена Вклучува : 22 надгробна плоча што о�

DEN 0.67
Оддел 56 Рудолф Божиќ Рудолф и Зајак виси украс Свеж
Оддел 56 Рудолф Божиќ Рудолф и Зајак виси украс

Одделот 56 создава сезонски спомени за семејствата од 1976 година Уметникот дизајниран; Глобално признат �

DEN 0.33
Bing & Grondahl 1912615 Божиќно bellвонче 2015 година Свеж
Bing & Grondahl 1912615 Божиќно bellвонче 2015 година

Бинг и Грондахл Сини класици колекционери Годишно Божиќно bellвонче 2015 година Bing & Grondahl Blue Classics Колекцио�

DEN 3.33
Орнамент Орбис Глобус - Платинум Свеж
Орнамент Орбис Глобус - Платинум

Орбис Глобус : Божиќната топка во форма на сфера е нашата елегантна верзија на традиционален дизајн...

DEN 1.33