Етикети со операција за 50pcs Свадба знаци Законот за дрво Меморанд за дрво од табла за дрво, свадба мини креда од табла за табла за табли за табла со табла со јаже мини

Етикети со операција за 50pcs Свадба знаци Законот за дрво Меморанд за дрво од табла за дрво, свадба мини креда од табла за

DEN 347.04

Свеж

Достапно.

Пишување табла за бришење табла за висини- Погодно за забава, свадби, деца занаети, знаци во украсување на градина или растенија. Ознака за табли за пораки- идеално за оставање пораки за цимери во вашиот нов стан или оставање пораки за вашата сакана личност во посебна пригода. Виси меморија од табла- за оставање пораки за цимери во вашиот нов стан или оставање слатки пораки за вашата сакана личност во посебна пригода. Знак на табла што виси- мала тежина го прави погодно да се постави каде и да сакате. Ознаки со креда што висат дрвени- лесни за пишување и бришење. Можете да напишете директно со креда и текстот може лесно да се избрише со партал. Пакетот вклучува 50 x висини мини карактеристики на таблата со табла со обесена ознака за табла - за оставање пораки за цимери во вашиот нов стан или оставање пораки за вашата сакана личност на ознаката за табла за пораки за специјална пригода. - Лесната тежина го прави погодно да се постави каде и да сакате ознака за знаци на chalkboard. - Лесно за пишување и бришење. Можете да напишете директно со креда и текстот може лесно да се избрише со ознака за партали креда со жица. - Погоден за забава, свадби, деца занаети, знаци во градина или растителни украси за виси меморија. - Боја : црни мини знаци на табла. - Големина : приближно. Меморија за меморија од 8x4cm дрво. - Доброто изработка го прави лесно да се деформира и да се распаѓа знак на табла што виси. - Материјал : табла за густина. , може да биде обесена за декорација и да остави пораки. Службената табла со еднострана нуди уникатен начин за обележување на подарокот за забава или само за дрво, прозорец, виси врата.

Избор на клиенти

Етикети со лепило со лепило со мастило со креда, мали, правоаголник, 10-пакувања Свеж
Етикети со лепило со лепило со мастило со креда, мали, правоаголник, 10-пакувања

Сет од 10 етикети со лепило Правоаголник во форма 2 "x3.5" Работи најдобро со маркери за влажно бришење на ма

DEN 1.33
Труско MSK-3045-BK магнетна листока креда, 11,8 x 17,7 инчи, XT0,7 mm), црно Свеж
Труско MSK-3045-BK магнетна листока креда, 11,8 x 17,7 инчи, XT0,7 mm), црно

Должина : 11,8 инчи (300 мм), ширина : 17,7 инчи (450 мм) Дебелина : 0,03 инчи (0,7 мм); Боја : Црна Боја на површината : цр�

DEN 2.33
16'''x12 '' Дрво врамена креда за wallидни домашни декоративни креда табла за Shool, канцеларија, свадба и мени. Свеж
16'''x12 '' Дрво врамена креда за wallидни домашни декоративни креда табла за Shool, канцеларија, свадба и мени.

Површината на креда е изработена од магнетски порцелански челик, 100% непорозен Излез чиста за секунди со

DEN 319.84
Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла Свеж
Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла

Topper на биро вашиот дом ќе има нов изглед Исто така, ќе имате добро расположение, а исто така е и реквизит �

DEN 1.67
Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли Свеж
Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли

Нашите таблички се чистат убаво секој пат! Нема потреба од посебни решенија за чистење или абразивни ср�

DEN 3.33