Yfqhdd Suzhou везови убавина кинеска мала табела екранот класичен вез подароци за везови таблети украси

Yfqhdd Suzhou везови убавина кинеска мала табела екранот класичен вез подароци за везови таблети украси

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Применливи сцени. Дневен подарок. Тип на декорација : Десктоп декорација. Функција. Функција. Домашни додатоци. Материјал : Свила ткаенина + конец за вез од свила + рамка за дрвена црвена круша. Занает : Рачно изработено двострано вез (обете страни се иста шема). Применливи сцени. Дневен подарок. Тип на декорација : Десктоп декорација. Функција. Функција. Домашни додатоци. Материјал : Свила ткаенина + конец за вез од свила + рамка за дрвена црвена круша. Занает : Рачно изработено двострано вез (обете страни се иста шема). Применливи сцени. Дневен Подарок Оддек Тип : Декорација на десктоп Функција. Функција. Домашен додатокМатеријал : Свила ткаенина + Тема за везење од свила + рамка за црвена круша од дрво : рачно изработен двостран вез (двете страни се со иста шема) стил. Chinacity : Suzhou Suzhoucraftsmanship : Handmadeapepeperance. Изглед. Другиот нелегален вез, познат и како двострана вез, е крајниот израз на традиционалното кинеско занаетчиство Везењето го прави везови на тенка сатенска крпа од свила. Шевовите се богати, тродимензионални, а обрасците се живи и живописни. Бидејќи светлината е различна од екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликата.

Избор на клиенти

Комплет за игла на Пепита: Mauve Collection Bargello 2, 10 x 10 Свеж
Комплет за игла на Пепита: Mauve Collection Bargello 2, 10 x 10

Платно : мери приближно 13 x 13 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за зашивање мери прибл

DEN 3.33
Лилози секси подлога со едно рамо бикини високо сечење бразилски костим за капење сет 2 парчиња Свеж
Лилози секси подлога со едно рамо бикини високо сечење бразилски костим за капење сет 2 парчиња

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 80% најлон, 20% спандекс Увезени Прит�

DEN 383.68
Димензии 71-01546 Верувајте во вашите соништа Комплет за цветни везови, 10 x 12 Свеж
Димензии 71-01546 Верувајте во вашите соништа Комплет за цветни везови, 10 x 12

Верувајте за комплет за везови вклучува (1) поставена прегледна нишка, (1) печатена црна памучна ткаенина,

DEN 0.33
Контејнери за патници за време Свеж
Контејнери за патници за време

Едноставни и компактни шишиња можат да ви донесат погодно и практично искуство со употреба...

DEN 1.67
Долги фиоки за жените на Индера-над-меки термички Свеж
Долги фиоки за жените на Индера-над-меки термички

100% памук Увезени Машинско миење Сигурно задржување на топлината : Направено од средна тежина, ткаенина �

DEN 207.84
Пејзажи на комплет за игла на Hudemas комплетни со печатено платно и навои 9x12 инчи Свеж
Пејзажи на комплет за игла на Hudemas комплетни со печатено платно и навои 9x12 инчи

Комплет за игла Вклучува памучна нишка, 14 мрежни платно светло печатено во целосна боја, игла и едностав

DEN 184.00
Qinciao Бебе девојки Момци Термички долна облека Поставете столб од памук од памук, меки топли џеми Свеж
Qinciao Бебе девојки Момци Термички долна облека Поставете столб од памук од памук, меки топли џеми

Памук, кадифе Повлечете го затворањето Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, диш�

DEN 149.60
Angsuttc outенски 2 парчиња облека со долг ракав со целосен патент со качулка и панталони поставени тренерки Свеж
Angsuttc outенски 2 парчиња облека со долг ракав со целосен патент со качулка и панталони поставени тренерки

Повод : Јакна и панталони поставени за жени се погодни за секојдневно, слободно време, активна облека, ул

DEN 239.84
SOLY HUX Женски Цветни Печати Шпагети Ремен Бикини Костим За Капење 2 Парче Костими За Капење Свеж
SOLY HUX Женски Цветни Печати Шпагети Ремен Бикини Костим За Капење 2 Парче Костими За Капење

82% Полиестер, 18% Еластан Увезени Затворање на вратоврската Цветни печати бикини костими за капење Ткаен�

DEN 431.84
Хемотон 12 парчиња шише со шише со шише шампон Свеж
Хемотон 12 парчиња шише со шише со шише шампон

Пластика за миленичиња Шише за спреј за пумпа Нашите производи се добро изработени и ќе ви донесат добр�

DEN 0.33
Hocosa Мали деца Органска волна панталони со долга облека Свеж
Hocosa Мали деца Органска волна панталони со долга облека

100% памук Еластично затворање Само миење на рацете Направено од смирувачки мека европска KBTовластена ор�

DEN 702.40
Комплет за цвеќиња на уметнички иглички од Деб Ајзман Свеж
Комплет за цвеќиња на уметнички иглички од Деб Ајзман

Комплет за игла Живописна боја на висококвалитетно моно лукс игла на платно 12 "x 12" 14 мрежни моно луксузн�

DEN 2112.00