Организатор за зачини за зачини на Kes White No Dright Wanking Spice Storage со бамбус широк 2 пакет, wallид за зачини за зачини за кујна, KSR528-WH

Организатор за зачини за зачини на Kes White No Dright Wanking Spice Storage со бамбус широк 2 пакет, wallид за зачини за зачини

DEN 398.40

Свеж

Достапно.

Површината на таблата со бамбус е обложена со транспарентен лак за да се спречи бамбус влакна да апсорбираат влага. Вклучен е целиот хардвер : Пакетот доаѓа со две лавици за зачини, четири лепило влошки, мал клуч и упатства. Издржлив третман на површината : Матната црна завршница на металниот дел е изградена за да се спротивстави на 'рѓата и корозијата.

Избор на клиенти

IdeaGlass Проширувачка полица за кабинет, шкаф за зачини за зачини, полица за гаќички, организација и складирање за кујна бања Свеж Попустот
Homoyoyo Basket Metal шише преклопување: Полици за решетки за бања Полици за бања, хонорарна организација железна канцеларија Свеж
Урбано зелено стакло зачини со етикети во бела боја, зачини со чисти етикети од 144 компјутери Свеж
Урбано зелено стакло зачини со етикети во бела боја, зачини со чисти етикети од 144 компјутери

Урбана зелена чиста зачинска тегла етикети од 144 единици во бела боја Не вклучува никакви тегли за зачин

DEN 159.84
Cabilock Cake Taintable Take Cafter Turntable Moulthtable 2 Tier Rack Организација 360 степени ротирачки организатор на кујна Свеж
Cabilock Cake Taintable Take Cafter Turntable Moulthtable 2 Tier Rack Организација 360 степени ротирачки организатор на кујна

Доста простор за организирање на козметика, шишиња за зачини и зачини, убава алатка за вашата кујна Помо

DEN 378.40
Организатор на решетката за зачини Офанфан за кабинет - Организатор за зачини во кујната, решетката за зачини со 20 празни тегли, Свеж Попустот
Олд Томпсон 16 тегла Крусел 25см Свеж
Олд Томпсон 16 тегла Крусел 25см

Нашата 16 тата зачини за зачини се врти на мрзливата база на Сузан, ставајќи го десниот зачин на вашите пр

DEN 270.88
Полици за полици за кујнски полици за полици за полици за кујнски полици за кујната за зачини Свеж
Полици за полици за кујнски полици за полици за полици за кујнски полици за кујната за зачини

Направено до последно : Компактната решетка за полици на Linfidite ја карактеризира челикот отпорен на 'рѓа �

DEN 1.67
Организатор на полици за организатор Ultnice Desk Countertop Организатор на решетката на полиците: 2 нивоа полици за приказ Свеж
Klkcms Кујна со дрвен капак од 280 мл организатор за зачинување на сол, за зачин, Свеж
Klkcms Кујна со дрвен капак од 280 мл организатор за зачинување на сол, за зачин,

* Погоден е за содржи сол, шеќер, пилешко и други зачини Направено од стаклен дрвен материјал, издржлив С

DEN 2.00