XQXCL Windbreaker жени водоотпорни палта цврсти дождови палта на отворено со качулка со врвови за ветерници за ветерници за дишење тенок палто

XQXCL Windbreaker жени водоотпорни палта цврсти дождови палта на отворено со качулка со врвови за ветерници за ветерници за

DEN 109.92

Свеж

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Само миење на рацете. Добредојдовте во продавницата „XQXCL“, XQXCL е фокус на продавницата за мода за мажи. Ако не сте задоволни што сте купиле или какви било проблеми по приемот на предметот, ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, нашата понуда за продавница услуга за враќање или размена за сите производи за продажба. Ви благодарам за вашето разбирање и поддршка!. Стил : Спорт, обична, деловна работа, датум, забава, совршен подарок за татко, пријатели и девојка. Карактеристики : „Лесен, мек и строги материјал го распрснува вашето тело и е пријателски за кожата и удобно за носење“. Препорачано со : пар со Jeanан или обични панталони би бил совршен едноставен, но моден стил кој е популарен кај мажи / момчиња / средношколци или студенти од колеџ / сите млади или возрасни. 【XQXCL】 Ние сме посветени да обезбедиме 100% услуга за задоволство на клиентите и искуство за купување. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние сме подготвени да ви служиме искрено. Ако добиете оштетени или погрешни предмети, ве молиме контактирајте не слободно преку е -пошта, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. Карактеристики : 1. Изработено со висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, пријателска за кожата, удобно2.Вероофроф, ветроупорен палто, доволно долго за да ве заштити кога е светло дожд / снег / ветер / сонце, лесен за брзо сушење, дише, дише, што може да се дише, може да се дише, дише, може да се дише, дише, дише, Погодна за сите сезони3. Јакната со рефлексивна ткаенина ќе ве натера да се истакнете во темната ноќ.4.Овој долг палто за јака може да направи да изгледате помодерно, убивање и вклопување со друга облека, погодна за улица, шопинг, парк и Спорт .. 5. Побарано и на дами или тинејџерски помлади девојки кои се носат во четири сезони. Опис на производот : Сезона : Лето, есен, пролет, Винтергер : Womanена, Девојче : Партија, кауза, дневно, улица, Спортматеријал : ПолиестерПатерн Тип : Solid Style : Casual, Fashions Leeve Должина : Долга ракав : Fit ture to Sizethickness : Standardhow How How : Hand Hand : Hand Hard : Hand Hard : Hand Hard : Hand Hard : Hand Hard : Hand Hard : Hand Hard : Hand Hand : Hand Hard : Hand Hard “ Измијте ладно, висат или исушете што добивате : 1 x палто.

Избор на клиенти

Празник на prdecexlu, линија симпатична свадба со долги ракави, дами цврста боја ветровит со капаче за ветерници за капа Свеж
Corduroy јакна жени, фестивалска вечер со долг ракав кардиган за жени симпатична долга удобна безболка со Свеж
Corduroy јакна жени, фестивалска вечер со долг ракав кардиган за жени симпатична долга удобна безболка со

Доцени до продавницата Фовигуо ❤ Нови зимски палта , Јакни и елеци специјално шоу за жени добредојдени!

DEN 143.84
Prdecexlu College Fall Fashion Fashion Long Snow Hoodie Women Women Hooded Kyted Light Full Zip Hoodie опремена солидна ламба Свеж
Prdecexlu College Fall Fashion Fashion Long Snow Hoodie Women Women Hooded Kyted Light Full Zip Hoodie опремена солидна ламба

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

DEN 1.33
Жените Ручаа Копче Блејзери Долг Ракав Отворен Преден Фит Канцелариска Јакна Свеж
Жените Ручаа Копче Блејзери Долг Ракав Отворен Преден Фит Канцелариска Јакна

✿●Материјал● : Полиестер ✿Увезени Миење Раце Само костуми бохо плус големина без грб бикини со кратки

DEN 387.20
Prdecexlu Seaside јакни дами модерен долг ракав долги зимски удобни палта удобни цврсти со аспиратор со џебови палта Свеж