Мали делови 500608RS303 тркалезен растојание, 18-8 не'рѓосувачки челик, обична завршница, #8 големина на завртката, 1/2 OD, 0,166 ID, 3/8 Должина

Мали делови 500608RS303 тркалезен растојание, 18-8 не'рѓосувачки челик, обична завршница, 8 големина на завртката, 1/2 OD,

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Должина : 3/8 ". Облик : круг. ОД : 1/2". ID : 0,166 ". Должина : 3/8". Облик : круг. OD : 1/2 ". ID : 0.166". 8x3/ 8 #1/2 Тркалезни растојанија не'рѓосувачки челик. Овој производ е произведен од мали делови. Овој производ е произведен во Кина.

Избор на клиенти

Завртки XLA NylonPCB табла поддржувач на крилјата на крилјата, Rivet to Rivet, PCB Support Prossion Spacer, пластична PCB табла Свеж
Завртки XLA NylonPCB табла поддржувач на крилјата на крилјата, Rivet to Rivet, PCB Support Prossion Spacer, пластична PCB табла

Должина : XL16 A Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Триаголник Тип на завртка : Завртки за растоја

DEN 1272.00
Завртки Occus 10pcs/lot M3x25/30/35/40mm хексадецимална алуминиумска трема колона за прекин на колоната, женски PCB Spacer Studs Свеж
Завртки Occus 10pcs/lot M3x25/30/35/40mm хексадецимална алуминиумска трема колона за прекин на колоната, женски PCB Spacer Studs

Големина : М3, должина : 40мм, боја : црна Компатибилен со : RC Airplane, FPV Quadcopter, CNC, итн Лесни алуминиумски растој

DEN 385.60
1000pcs 5 * 14 5x14 5 * 15 5x15 5x16 5 * 16 OD * L бел цилиндер круг LED PCB табла за поддршка на столб за столб на столб на Свеж
1000pcs 5 * 14 5x14 5 * 15 5x15 5x16 5 * 16 OD * L бел цилиндер круг LED PCB табла за поддршка на столб за столб на столб на

Внатрешен дијаметар : 5x15 Е прилагодено : да Број на модел : 5x14,5x15,5x16 Снабдување со DIY : Електрични...

DEN 825.60
Dmiotech 2 пакет M3x25mm алуминиум заложен растојание за распрскувачка колона за RC FPV DRONE DIY делови црвена Свеж
Dmiotech 2 пакет M3x25mm алуминиум заложен растојание за распрскувачка колона за RC FPV DRONE DIY делови црвена

Апликација : Алуминиумските распрскувачи на алуминиумски шипки за поврзување на колоните се користат з

DEN 111.84
Зашрафете M4 Spacer Femaleенски PCB STANGOFT HEX ORETS THERTED COLDLAR BRASS - Свеж
Зашрафете M4 Spacer Femaleенски PCB STANGOFT HEX ORETS THERTED COLDLAR BRASS -

Должина : 18мм пакет 100 Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Ништо Стил на глава : рамен Материјал :

DEN 1.00
AEXIT 200 парчиња Spapers & Standoffs Flame Retardant Најлон завртка за монтирање PCB поддржува растојанија 12,5 мм високи Свеж
AEXIT 200 парчиња Spapers & Standoffs Flame Retardant Најлон завртка за монтирање PCB поддржува растојанија 12,5 мм високи

Име на производот : Поддршка на таблата со кола; материјал : најлон Тежина : 93 G; Содржина на пакет : 200 PC (+ /

DEN 2.00
Нов LON0167 Поправка на метрички M6 x 5mm компјутерска табла Хексагонална навојна пробива 200pcs (Reparatur VO_N Metrischen Свеж
Нов LON0167 Поправка на метрички M6 x 5mm компјутерска табла Хексагонална навојна пробива 200pcs (Reparatur VO_N Metrischen

Име на производот : Хексагонален навојно растојание; Големина на низата : М6 Вкупна големина : 5 x 10мм / 0,2 "

DEN 257.44
X-Ree 20pcs Femaleенска нишка со двојна глава крај златен тон месинг столб Хексагонална орев PCB Standoft Spacer M3 X 12mm (20 Свеж
X-Ree 20pcs Femaleенска нишка со двојна глава крај златен тон месинг столб Хексагонална орев PCB Standoft Spacer M3 X 12mm (20

Име на производот : Спејт хексагонален растојание; Големина на низата : M3 Femaleенски Севкупна големина (пр�

DEN 472.00