GPPZM миленичиња облека за миленичиња мантил од дожд изобилно водоотпорен водоотпорен рефлексија на отворено, рефлектирана ноќна безбедност, прилагодливо кутре кут

GPPZM миленичиња облека за миленичиња мантил од дожд изобилно водоотпорен водоотпорен рефлексија на отворено, рефлектирана ноќна

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Безбедносна рефлексивна лента во текот на ноќта, не грижете се да патувате ноќе. Дизајнот на шапчиња за дожд го штити кучето од дожд во сите правци, без да се грижи за влажно. Меч за дишење внатре го прави кучето поудобно за носење. Ткаенината од нападот, типот на лисја од лотос има моќна водоотпорна функција и може лесно да се избрише дали е дожд или тиња. Ткаенината е супер удобна и се чувствува одлично, што ги прави миленичињата поудобни и обезбедува топла заштита за домашни миленици. Име : Четири сезони рефлексивни мантилматеријал : ткаенини со јакна : S/m/l/xl/xxlapplication : И мачките и кучињата можат да носат рефлексивна лента во текот на ноќта, не грижете се за патувањето ноќе. дожд во сите правци без да се грижи за влажно. тиња. Ткаенината е супер удобна и се чувствува одлично, што ги прави миленичињата поудобни и обезбедува топла заштита за домашни миленици. Нота : 1. Ве молиме, дозволете 1-3см (0,4-1,18 ") разлика поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на дисплејот.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Зимска облека за мачки/кучиња за вашето прекрасно слатко милениче, направете го вашето домашно милениче попривлечно.

Избор на клиенти

Трикси вааса куче мантил Свеж
Трикси вааса куче мантил

Го штити целото тело од влага и нечистотија Особено се препорачува за кучиња со долга коса...

DEN 1.67
Hde Dog Raincaat Hooded Poncho Poncho за мали до X -големи кучиња и гумени патки за кутриња - XL Свеж
Hde Dog Raincaat Hooded Poncho Poncho за мали до X -големи кучиња и гумени патки за кутриња - XL

Водоотпорен : Изработен од 100% полиестерски материјал со водоотпорен обвивка за да го задржи вашето дома

DEN 3.00
Хапи Дог од Дог за големи кучиња со рефлексивна лента Худи, јакна од дожд Пончо за кучиња Свеж
Хапи Дог од Дог за големи кучиња со рефлексивна лента Худи, јакна од дожд Пончо за кучиња

Големина : 2xl ++ (34 ") : назад 32"36 ", градите 41"44 ", вратот 25"27 ", За мерење : Бидете сигурни дека ќе ја измерите г�

DEN 2.67
Weuie Pet Dog Hooded Raincoat Pet Mebuffue Puppy Dog јакна од отворено палто LZP18061801804 Свеж
Weuie Pet Dog Hooded Raincoat Pet Mebuffue Puppy Dog јакна од отворено палто LZP18061801804

Пу Увезени Миење на рацете, суво на линија ❤❤ Сезона : есен, победник, пролет ♥♥ Пол : жени ♥♥ прилика : �

DEN 78.08
Wizland Dog Raincaat Dog Rain Rain јакна со аспиратор лесна водоотпорна јакна x-мали до XX-големи кучиња и кутриња Свеж
Wizland Dog Raincaat Dog Rain Rain јакна со аспиратор лесна водоотпорна јакна x-мали до XX-големи кучиња и кутриња

? Дозволете му на вашето куче да го користи поводникот додека го носи овој мантил ? [Големина xмала] врато

DEN 2.00