Дикси-отпорна на топлина, отпорна на хартија од GP Pro; Бело; HR12; 10,75 ширина x 12 должина; 4; 000 брои

Дикси-отпорна на топлина, отпорна на хартија од GP Pro; Бело; HR12; 10,75 ширина x 12 должина; 4; 000 брои

DEN 1899.52

Свеж

Достапно.

Отпорен на знак. Идеално за употреба со висока топлина; Брзи печки за готвење, како што се турбохеф и меричеф. *Turbochef е регистрирана трговска марка на Turbochef Technologies; Inc. Merry Chef е регистрирана трговска марка на Manitowoc Food Service UK Limited. Добро прилагодени за сендвичи и најразлични други елементи од менито. Се мешаат за да заземат помалку простор за полици и да обезбедат лесен; Едно-на-еднократно издавање. Хигиенски и помага во намалување на трошоците за миење садови. Во согласност со регулативите на ФДА за контакт со храна. 400 пан -облоги по кутија, 10 кутии по случај. 400 пан -облоги по кутија, 10 кутии по случај.

Избор на клиенти

GPC24590 Envision Multifold Paper Paper, 1-Ply, 9 1/5 x 9 2/5, бело Свеж
GPC24590 Envision Multifold Paper Paper, 1-Ply, 9 1/5 x 9 2/5, бело

Заштедете пари на испорака и купете на големо многу 3 Спецификациите подолу Повикајте ја секоја ставка �

DEN 452.48
Хартиени Крпи од седмата Генерација, Рециклирана Хартија, 2-слоја, 1 Ролна Свеж
Хартиени Крпи од седмата Генерација, Рециклирана Хартија, 2-слоја, 1 Ролна

Силни и абсорбента хартиени крпи од 2 слоја направени со 100% Рециклирана Хартија* Белење без белило со хл�

DEN 1364.80
Морконски хартиени хартиени ролни крпи MOR W12600 Свеж
Морконски хартиени хартиени ролни крпи MOR W12600

Може да се користи за сушење на рацете или чистење на општа намена Мазно и не опфаќање Изненадувачки изд

DEN 676.80
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи Свеж
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи

Правоаголен диспензер за wallидови за валани, тврди хартиени крпи Мерки 16.1 x 12,6 x 10.2 "(H x W x D) Автоматското ди

DEN 160.00
Tidi производи TID 982018 Roll Table Table Roll, педијатриски принт, ученик, мазно, 18 W x 225 ft Свеж
Tidi производи TID 982018 Roll Table Table Roll, педијатриски принт, ученик, мазно, 18 W x 225 ft

Тежина на пакет : 12 фунти Земја на потекло : Соединетите држави Број на дел : TID 982018 Димензии на пакетот : 12

DEN 1562.88
16682 Продавници за партали 4lb кутија Свеж
16682 Продавници за партали 4lb кутија

ОЕМ броеви се предвидени само за повикување Ве молиме, проверете го вклопувањето пред да нарачате...

DEN 0.67
Bodobo Tags Bitsy Box Model, ниту еден Свеж
Bodobo Tags Bitsy Box Model, ниту еден

Само шема Не е вклучена ткаенина Само шема Не е вклучена ткаенина Димензии на торбата : приближно 2,5in ква

DEN 0.33
Чисти Pro 6 стандардни сини центрифени ролни 2 ply 6 x 120m Свеж
Чисти Pro 6 стандардни сини центрифени ролни 2 ply 6 x 120m

2лесни ролни со центрифен 2 Пли врежани за супер апсорпција и професионална употреба Одлично е да се кор�

DEN 2.00
Boardwalk BWK410322 10 in. Свеж
Boardwalk BWK410322 10 in.

Продаден како 6 / картон Силни, апсорбирани крпи Перфориран за лесна употреба Рентабилно Силните, апсорб

DEN 1.33
WindSoft 1220-85RL Перфориран ролна за крпи за хартија, 11x8 4/5, бела, 85 табели Свеж
WindSoft 1220-85RL Перфориран ролна за крпи за хартија, 11x8 4/5, бела, 85 табели

ДВЕ, 11 х 8 4 / 5 листови Премиум втиснување и засилена апсорпција За општо чистење ДВЕ, 11 х 8 4 / 5 листови...

DEN 3.33
Ultra Deluxe 2pla Deluxe 2pla Deluxe 2ply+ повеќекратна хартија за рачни крпи, бела, 120 листови x 15 pk, p2f5-ud Свеж
Ultra Deluxe 2pla Deluxe 2pla Deluxe 2ply+ повеќекратна хартија за рачни крпи, бела, 120 листови x 15 pk, p2f5-ud

⭐ Нашите 2py+ премиум повеќекратни хартиени крпи се направени со издржлив дизајн од 2 полни, обезбедувајќ

DEN 750.40
Само Scott® Pro Automatic Hard Roll Paper Paper System System Module само, за Blue Core Scott® Pro Roll Prople, Black, 1 / Case Свеж
Само Scott® Pro Automatic Hard Roll Paper Paper System System Module само, за Blue Core Scott® Pro Roll Prople, Black, 1 / Case

Внатрешниот диспензерот за автоматскиот диспенс за хартија за хартија со хартија од Скот Про (за сино ј�

DEN 1.67
Генерал 1509 преклопени хартиени крпи, повеќекратни, 9 x 9 9/20, бело, пакет од 250 крпи Свеж
Генерал 1509 преклопени хартиени крпи, повеќекратни, 9 x 9 9/20, бело, пакет од 250 крпи

Абсорбента за секојдневна употреба Преклопувањето овозможува лесно распределување на една крпа по вле

DEN 193.60