Boardwalk BWK410322 10 in.

Boardwalk BWK410322 10 in.

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Продаден како 6/картон. Силни, апсорбирани крпи. Перфориран за лесна употреба. Рентабилно. Силните, апсорбирачки крпи нудат одлични перформанси за чистење. Перфорирани, така што потрошувачите можат да го преземат само она што им е потребно. Ефикасно решение за зафатени тоалети. Тип на крпа/бришење : Централна влечка; Примена : миење на рацете; Материјал (и) : хартија; Број на плати : 2.

Избор на клиенти

Dukal рефлексии ™ марамчиња за нокти исполнети со памук, 2 x 2, 8ply Свеж
Dukal рефлексии ™ марамчиња за нокти исполнети со памук, 2 x 2, 8ply

100% памук исполнета газа Идеално за полски инструменти и четки за отстранување и чистење...

DEN 0.67
16682 Продавници за партали 4lb кутија Свеж
16682 Продавници за партали 4lb кутија

ОЕМ броеви се предвидени само за повикување Ве молиме, проверете го вклопувањето пред да нарачате...

DEN 0.67
Ашева - 8 x 9 индивидуално завиткано влажно памучно топло/ладно освежување крпа Свеж
Ашева - 8 x 9 индивидуално завиткано влажно памучно топло/ладно освежување крпа

Подебела и помека крпа на 8 "x 9" 8g направено со 100% памук Миризливи со есенцијални масла од лимон или лаван

DEN 671.20
Крпа s-fold Envision EPA Brown Свеж
Крпа s-fold Envision EPA Brown

Продаден како 16 / картон Економски крпи за еколошки засегнати клиенти Понудете сигурни перформанси...

DEN 3.33
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи Свеж
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи

Правоаголен диспензер за wallидови за валани, тврди хартиени крпи Мерки 16.1 x 12,6 x 10.2 "(H x W x D) Автоматското ди

DEN 160.00
Tidi производи TID 919468 ТИСЕ, 2-ПЛАТ ТИСИ + ПОЛИ, ЛАТЕКС БЕСПЛАТНО, праска, 13 x 18 Свеж
Tidi производи TID 919468 ТИСЕ, 2-ПЛАТ ТИСИ + ПОЛИ, ЛАТЕКС БЕСПЛАТНО, праска, 13 x 18

2задно ткиво + поли Бесплатно латекс Праска 13 "x 18" Крпа Крпа Tidi производи Tid 919468 крпа, 2тил ткиво + поли, лат�

DEN 0.67
Морконски хартиени хартиени ролни крпи MOR W12600 Свеж
Морконски хартиени хартиени ролни крпи MOR W12600

Може да се користи за сушење на рацете или чистење на општа намена Мазно и не опфаќање Изненадувачки изд

DEN 676.80
Моркон - крпи од хартија од хартија хартија Свеж
Моркон - крпи од хартија од хартија хартија

Продаден како 6 / картон Може да се користи за сушење на рацете или чистење на општа намена Мазна и неабра

DEN 452.48
Wxynhhd Bath Pries за мажи и жени за летни парови Абсорбента на домаќинства и крпи за бања со брзо сушење Свеж
Wxynhhd Bath Pries за мажи и жени за летни парови Абсорбента на домаќинства и крпи за бања со брзо сушење

Супер долги влакна, апсорбирајте ја водата ефикасно и брзо, уживајте во сувоста по капењето Лесни и меки

DEN 0.33
Пејнан високо-чај чај крпи чај крпа чаршав од чаршав Абсорбента чај трпеза, пешкири чај чај чај чај Свеж
Пејнан високо-чај чај крпи чај крпа чаршав од чаршав Абсорбента чај трпеза, пешкири чај чај чај чај

1 Изработено со високо квалитетни материјали, здрави и еколошки, лесни, издржливи.100% сосема нов и висок к

DEN 476.80
Fredенски станови на Фред Салвадор Свеж
Fredенски станови на Фред Салвадор

Увезени Гума ѓон Кожен ѓон со капаче од гумена потпетица Ткаен дизајн со странични отвори за отсекување

DEN 2.33
Pacific Blue Basic 2-Ply Jumbo Jr. Свеж
Pacific Blue Basic 2-Ply Jumbo Jr.

Производ 1 : Економично ткиво за бања со 2 парчиња во долготрајниот формат на јуниорска ролна од 9 " is an afford

DEN 498.08
WindSoft 1220-85RL Перфориран ролна за крпи за хартија, 11x8 4/5, бела, 85 табели Свеж
WindSoft 1220-85RL Перфориран ролна за крпи за хартија, 11x8 4/5, бела, 85 табели

ДВЕ, 11 х 8 4 / 5 листови Премиум втиснување и засилена апсорпција За општо чистење ДВЕ, 11 х 8 4 / 5 листови...

DEN 3.33
Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија Свеж
Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија

Продаден како 126 / кутија Засилените марамчиња се карактеризираат со хидрокнит технологија која носи по

DEN 3.33
Chix 8294 Quix Plus Disnfecting крпи 13 1/2 x 20 розова 72/картон Свеж
Chix 8294 Quix Plus Disnfecting крпи 13 1/2 x 20 розова 72/картон

Продаден како 72 / картон Преработена со високо концентрирана формула за чистење Убива најчести бактери�

DEN 452.48
Tidi производи TID 982018 Roll Table Table Roll, педијатриски принт, ученик, мазно, 18 W x 225 ft Свеж
Tidi производи TID 982018 Roll Table Table Roll, педијатриски принт, ученик, мазно, 18 W x 225 ft

Тежина на пакет : 12 фунти Земја на потекло : Соединетите држави Број на дел : TID 982018 Димензии на пакетот : 12

DEN 1562.88
Каскади ® за крпи од хартија од 1-Плеј Тандем®, рециклирани, 775 'по ролна, пакет од 6 ролни Свеж
Каскади ® за крпи од хартија од 1-Плеј Тандем®, рециклирани, 775 'по ролна, пакет од 6 ролни

Осигурете се дека вашиот плакар за снабдување е складиран со потребните резерви за бања...

DEN 623.84
Дикси-отпорна на топлина, отпорна на хартија од GP Pro; Бело; HR12; 10,75 ширина x 12 должина; 4; 000 брои Свеж
Дикси-отпорна на топлина, отпорна на хартија од GP Pro; Бело; HR12; 10,75 ширина x 12 должина; 4; 000 брои

Отпорен на знак Идеално за употреба со висока топлина; Брзи печки за готвење, како што се турбохеф и мери

DEN 1899.52
Tidi производи TID 917407 крпа, 3-пар ткиво и поли, беж, 13 x 18 Свеж
Tidi производи TID 917407 крпа, 3-пар ткиво и поли, беж, 13 x 18

Ткиво и поли Беж 13 "x 18" Ткиво и поли Беж 13 "x 18" Tidi производи TID 917407 крпа, 3тил ткиво и поли, беж, 13 "x 18", пакет о�

DEN 1305.60
Кимберли-Кларк Скот 13207 Мултифрачка рачна крпа, 12-13/32 должина x 9-13/32 ширина, бела Свеж
Кимберли-Кларк Скот 13207 Мултифрачка рачна крпа, 12-13/32 должина x 9-13/32 ширина, бела

Мултифраза рачна крпа Стандардите на ЕПА со минимум 40 проценти пост потрошувачки отпад Преминување во �

DEN 1.33
Ultra Deluxe 2pla Deluxe 2pla Deluxe 2ply+ повеќекратна хартија за рачни крпи, бела, 120 листови x 15 pk, p2f5-ud Свеж
Ultra Deluxe 2pla Deluxe 2pla Deluxe 2ply+ повеќекратна хартија за рачни крпи, бела, 120 листови x 15 pk, p2f5-ud

⭐ Нашите 2py+ премиум повеќекратни хартиени крпи се направени со издржлив дизајн од 2 полни, обезбедувајќ

DEN 750.40