УПКОХ 1 Поставете Рачно Изработен Леб Куци Пекари За Леб Куци Нерѓосувачки Челик Алатки За Сечење Леб Со 5 Заменливи Сечила Пица Торта Куци Машина За Сечење Тесто Ал

УПКОХ 1 Поставете Рачно Изработен Леб Куци Пекари За Леб Куци Нерѓосувачки Челик Алатки За Сечење Леб Со 5 Заменливи Сечила

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

ИЗРАБОТКА И ПРЕКРАСЕН ЛЕБ - овој куци нож за леб беше направен од дрво и дизајнот на рачката го олеснува користењето без сечење. Покрај тоа, куците сечила лесно се заменуваат со стандардни. СУШТИНСКИ АЛАТКИ ЗА СЕЧЕЊЕ ПОСТАВЕНИ ЗА СИТЕ ПЕКАРИ ЗА ЛЕБ - овој леб куци е убаво дизајниран да ги држи куците цврсто на место со удобна рачка за да направи убави чисти длабоки парчиња во тестото и да постигне извонредни резултати. ЗА ВАШИТЕ СЕМЕЈСТВА или ПРИЈАТЕЛИ КОИ САКААТ ПЕЧЕЊЕ - алатката за сечење пекар куци е најдобро идеална за леб и други колачи. Може совршено и без напор да ги исече најделикатните колачи и пица. Погоден за леб, торта, пити, киши, пица, колачи, но ве молиме бидете внимателни кога користите рачно изработен леб куци и прицврстување на сечилото. БЕЗБЕДНО СКЛАДИРАЊЕ & - комплетот за сечење леб вклучува рачно изработена, кожна обвивка за безбедно складирање кога ќе завршите со употреба. Само исплакнете го под вода веднаш по употребата, и ништо никогаш не заглавува. БРЗ ОДГОВОР-Ако имате какви било прашања или прашања во врска со овој нож за леб, не двоумете се да не известите и ќе обезбедиме задоволувачко решение што е можно поскоро. Карактеристики Боја : Избрана Боја Материјал : Нерѓосувачки челик, Стп Кожа Големина : 14, 50Х2, 50Х0, 50см, 5, 70Х0, 98Х0, 20непакување Вклучувајќи 1 х Контурирање 5 х Сечила 1 х сет.

Избор на клиенти

Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик Свеж
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

●Уметничко дело●Нашите ножеви за готвачи Хуск се мешање на традиционалната изработка со модерни техн�

DEN 2.33
Хенкелс Изјава Брич-Остар 8-инчен леб Нож, Торта Нож, германски Инженеринг Информирани од страна на 100+ години На Мајсторство Свеж Попустот
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои Свеж
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

6Инчен нож Убаво дизајнирани ergономски рачки, квалитет дефиниран со удобност и функција Високо јаглерод

DEN 2.00
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал Свеж
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал

Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро Шема : Сузан Бренд : Ханс Хансен Ханс Хансен Сузана од ханс хансен данск

DEN 843.20