Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман

Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман

DEN 505.60

Свеж

Достапно.

Цврсти месинг рамни мијалници. Рамните мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дупка. Направено од цврст месинг од 360 одделение. Брод од Соединетите држави. Прочитајте го описот подолу за деталите за производот и не двоумете се да ни испратите порака. Цврсти месинг со рамни мијалници се тенки, рамни, кружни печат со централно лоцирана дупка, направена од цврст месинг од 360 одделение. Наменето за употреба со месинг завртки и ореви во општите апликации каде деловите подлежат на корозија. Овие комерцијални стандардни стандардни мијалници за општа намена се поставени под орев, глава на завртка или глава на завртката со цел да се обезбеди мазна површина на лежиштето и рамномерно го дистрибуираат оптоварувањето на сврзувачки елементи преку пошироко подрачје. Детални информации за производот Изберете ја посакуваната големина на мијалник во паѓачкото мени за да ги видите деталните. Општи информации за производи Номинална големина на мијалник ОДДЕЛЕН ДЕГИМЕНСКИ Дебелина Минимална дебелина Максимална #2 0.250 "0.018" 0,032 " #4 0.250" 0,025 "0,040" #5 0.281 "0.025" 0.040 " #6 0.375" 0.025 "0.040" #8 0.375 "0,025" 0,040 " #10 0,438" 0,025 "0,040" #12 0.500 "0,033" 0,057 "1/4" 0,625 "0,043" 0,057 "5/16" 0,750 "0,043" 0.057 "3/8" 0.875 "0,043" 0,057 "1/ 2 "1,125" 0,055 "0,069" 5/8 "1,50" 0,071 "0,085" 3/4 "1,750" 0,099 "0,119".

Избор на клиенти

CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница Свеж
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница

【?】 Име на производот : 3 / 8 "рамен мијалник; 【?】 3 / 8" завртки или завртки M10 ;; 【?】 Id = 11mm, OD = 25mm, дебелина од

DEN 159.84
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман Свеж
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман

Рамни мијалници : Мајачот може да го намали притисокот и триењето, спречувајќи ги и завртките да се олаб�

DEN 157.92
Мијалници за рамна поправка на Yiwango 304 мијалник од не'рѓосувачки челик 0,5мм дебелина за метрички завртки и завртки Свеж
X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5 Свеж
X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 10 парчиња x Алуминиумска лег�

DEN 1.67
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик Свеж
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : DIN125 рамен мијалник Материјал : : Не'рѓосувачки ч�

DEN 1336.00
100 парчиња гума заптивка M3 M4 M4 M8 M10 M12 Внатрешна мијалник рамна црна пластична голема надворешна дијаметар растојание Свеж
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк Свеж
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк

(10) 3 / 4 "УСС рамни мијалници жолт цинк (одделение 8) Добро спакувано Испорака од САД (10) 3 / 4" УСС рамни мијал

DEN 3.00
мијалници за мијалници, мијалници од не'рѓосувачки челик, метални мијалници, метални мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m3,5 m4 m5 m6 Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик глава на завртка

DEN 0.67
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина Свеж
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина

1 / 2 "надворешен дијаметар (.50" + / .01) 1 / 8 "Внатрешен дијаметар (.125" + / .01) 1 / 16 "Дебелина .0625" Силиконски висо

DEN 2.67
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик глава на завртка

DEN 2.33