Mygift 12-инчен знак на табла со табла со варосана рамка и база, таблата со таблети и пораки, сет од 2

Mygift 12-инчен знак на табла со табла со варосана рамка и база, таблата со таблети и пораки, сет од 2

DEN 592.00

Свеж

Достапно.

Стилска таблата со таблети што е совршено за пишување слатки белешки на семејството и гостите. Се одликува со темна површина од картон што е лесна за бришење и што обезбедува одличен контраст за бела и обоена креда. Совршено за употреба како табла за потсетување, место за цртање креативни ремек -дела на креда или информативен знак во вашата продавница или ресторан. ** Вклучува стартер пакет на креда. Не се препорачува за употреба со маркери на течна креда **. Приближни димензии (секоја табла со креда, во инчи) : целокупна - 6,75 W x 11,75 H x 4 D. Ресторани. Свадби. Кафулиња. Продавници за малопродажба. Настани. Партии. Приказ во вашата кујна, дневна соба или употреба во кафе - оставајќи пораки и белешки за вашето семејство и гости никогаш не било толку стилски. Совршено за секоја пригода или декор, оваа табла со креда има темна и целосно бришење на површината за пишување. Оваа мала табла со креда, исто така, може да се пофали со рамка од дрво од рустикален стил и тркалезна база на дрво што му овозможува на оваа меморија табла да застане самостојно. За стилски начин да ја пренесете вашата порака, оваа табла за пораки за креда е совршен избор.

Избор на клиенти

Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла Свеж
Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла

Topper на биро вашиот дом ќе има нов изглед Исто така, ќе имате добро расположение, а исто така е и реквизит �

DEN 1.67
Stobok 1 Постави мини пораки Blackboard Black Decor Decor Black Chalkboard Desktop Decoks Graffiti на одборот Мал креда од табла Свеж
Stobok 1 Постави мини пораки Blackboard Black Decor Decor Black Chalkboard Desktop Decoks Graffiti на одборот Мал креда од табла

Стенд на таблата со креда : Зачудувачки и мазни рабови Дизајн, високо украсен и оваа пригода, одлични под

DEN 303.84
Doodledude Рустично дрво врамена магнетна chидна картон - Декоративна табла за билтен на магнет Свеж
Doodledude Рустично дрво врамена магнетна chидна картон - Декоративна табла за билтен на магнет

Рачно изработено во Медисон, WI Рамката на цврсто дрво има потресена завршница што го истакнува дрвото ж�

DEN 2.67
16'''x12 '' Дрво врамена креда за wallидни домашни декоративни креда табла за Shool, канцеларија, свадба и мени. Свеж
16'''x12 '' Дрво врамена креда за wallидни домашни декоративни креда табла за Shool, канцеларија, свадба и мени.

Површината на креда е изработена од магнетски порцелански челик, 100% непорозен Излез чиста за секунди со

DEN 319.84