A-One 3 PCS Pack- Montmartre Landmark Patch+France Flag Lapel Pin и везови, значка за градски сувенири, железо на шиење на стап на лесен за прикачување на квалитетна метална брош, емајл пин за ко?

A-One 3 PCS Pack- Montmartre Landmark Patch+France Flag Lapel Pin и везови, значка за градски сувенири, железо на шиење на стап

DEN 1185.60

Свеж

Достапно.

рон трансфери или шиење на ткаенини. , костуми, кошули, врски, ранци, капи, воени униформи и повеќе ткаенини!. ➤ Одлична креативна декорација : Монмартр е висок рид од 130 метри во Париз.1 инчи) 1 pc France Flag Flag (3x2 инчи) 1 п. ➤ Висока издржливост извезени закрпи за железо и налепници : Деликатно сечење и шиење, прекрасни детали со светла боја. Лепенката исто така може да се придржува при привремено на ткаенините без да користите облека за облека за прв пат. француски знаме на знамето (0,7х0,6 инчи) закрпи : 1. француски знаме на лаптоп (0,7х0,6 инчи)+1 пц вез на знамето (3x2 инчи). ➤ Одлична креативна декорација : Монмартр е висок рид од 130 метри во Париз. Секоја лепенка има издржлив и леплив лепило филм на задниот дел, обезбедувајќи различни апликации : 1. Лесно е да се запомнат карактеристиките на различни земји со помош на слики од вез. Можете да ги залепите закрпите, а исто така можете да ги пеглате или шиете закрпите на ткаенините. Покријте ја лепенката со друга крпа за да ја заштитите лепенката.1 инчи)+1 п.рон трансфери или шиење на ткаенини. За да ја зголемите адхезијата, користејќи ја облеката железо за да ја испеглате лепенката и потоа користете нишка за игла за да ја шиете лепенката на облеката. Лесно е да се запомнат карактеристиките на различни земји со помош на слики од вез. Извадете го железото и оставете лепенката да се излади. Ако сакате лепенката да биде посигурна, можете да шиете по страната на лепенката. Шарена и одлична декорација за активности на отворено, украси за лични облека, украси за облека, украси за лични облека, или колекција хоби. Ставете ја лепенката во посакуваната позиција и загрејте го железото до најжешкото поставување што може да ја толерира ткаенината. Залепете на која било рамна површина како телефон или лаптоп. Совршен подарок за воведување на вашата земја со другите, правејќи го овој подарок не само деликатен, туку и едукативен. Притиснете надолу на лепенката 15 секунди за да се осигурате дека тие се залепат. Повторете ги горенаведените чекори доколку е потребно за да се осигурате дека лепенката е безбедна. Секоја лепенка има издржлив и леплив лепило филм на задниот дел, обезбедувајќи различни апликации : 1. Свртете ја облеката внатре и повторете го пеглањето неколку пати на задниот дел. ➤ Висока издржливост извезени закрпи за железо и налепници : Деликатно сечење и шиење, прекрасни детали со светла боја.1 инчи)+1 п. француски знаме на лаптоп (0,7х0,6 инчи)+1 пц вез на знамето (3x2 инчи). Не ја пеглајте лепенката на неразични ткаенини (ниска точка на топење) како што се најлон, винил, полиестер, кордура или кожи. Големина на производот : 1pc Montmartre Shield Patch (2. Set Сет на знамето на знамето на знамето на знамето и : најдобриот натпревар на знамето и знамето на земјата. Set Сет на знамето на знамето на знамето на знамето и : најдобриот натпревар на знамето и знамето на земјата. Како да се залепите на лепенка : 1. Совршен подарок за воведување на вашата земја со другите, правејќи го овој подарок не само деликатен, туку и едукативен.

Избор на клиенти

Обични и уникатни неверојатни шарени пеперутки [Dream Dream] Везено железо Вклучено/шиење лепенка [7,1 x 3,82] направено во Свеж
DJ Deck Phorttable Beartable Irone Sew на лепенка за рекордни рекордни торбички за торбички за облека Свеж
DJ Deck Phorttable Beartable Irone Sew на лепенка за рекордни рекордни торбички за торбички за облека

DJ Des Pleck Phorttable Ironged Sew на лепенка за рекордни рекордни торбички за торбички Ширина од 6 см и висина од 4,2 см D

DEN 2.00
Обединети Арапски Емирати знаме за лепенка од железо/шијте на облеката торба ОАЕ извезена значка Свеж
Обединети Арапски Емирати знаме за лепенка од железо/шијте на облеката торба ОАЕ извезена значка

Обединети Арапски Емирати знаме лепенка железо / шијте на облеката торба Обединетите Арапски Емирати �

DEN 49.60
Лав неконтролирано од тактички морал на знамето на Шкотска - 2 x3 Свеж
Лав неконтролирано од тактички морал на знамето на Шкотска - 2 x3

Дизајн прикажување на црвен лав распространет, со синиот јазик и канџи, во рамките на црвена двојна гра�

DEN 380.80
Писма - Златно жолта скрипта 2 Буква М - железо на везена апликација Свеж
Писма - Златно жолта скрипта 2 Буква М - железо на везена апликација

Стил : Везено Тип : Ironелезо Боја : жолта Бренд : ABC Стил : Везено Тип : Ironелезо Боја : жолта Бренд : ABC...

DEN 2.00
К-9 Крвен сервис за услуги за кучиња со прицврстувач на брендот Hook & Loop Morale K9 Tactical II Свеж
К-9 Крвен сервис за услуги за кучиња со прицврстувач на брендот Hook & Loop Morale K9 Tactical II

Везена лепенка / зелена маслиново нацрт, верзија на црни и беж бои Приближни мерки 4 инчи широк x 2 1 / 2 инч

DEN 159.84
Знамето на земјата на Мјанмар Бурма Мало железо на значка за лепенка на сртот .. 1,5 x 2,5 инчи ... ново Свеж
Знамето на земјата на Мјанмар Бурма Мало железо на значка за лепенка на сртот .. 1,5 x 2,5 инчи ... ново

Ironелезо на значка за лепенка Мало знаме на земја Ironелезо на значка за лепенка Мало знаме на земја Вие го

DEN 36.64
CPR основна лепенка за поддршка на животна печатено железо на значка / 3 инчи Applike DIY Свеж
CPR основна лепенка за поддршка на животна печатено железо на значка / 3 инчи Applike DIY

Мерки за лепенка : 3 инчи 80 мм (приближно) Вклучено е целосно железо на упатства Брз, бесплатен превоз од �

DEN 1.67
Истанбулска мисирка извезено железо на лепенка / 3,5 инчи извезена значка Туркије Апликација Свеж
Истанбулска мисирка извезено железо на лепенка / 3,5 инчи извезена значка Туркије Апликација

Мерки за лепенка : 3,5 инчи / 90 мм (приближно) Врвен квалитет Везено железо или шие лепенка Вклучени се це�

DEN 3.33