120 ПАРЧИЊА Т-ДОПРЕТЕ Жица Конектори, Само-Соголување Брзо Спојување Електрични Жица Терминали, Изолирани Машки Брзо Исклучување Лопата Терминали Асортиман Компле?

120 ПАРЧИЊА Т-ДОПРЕТЕ Жица Конектори, Само-Соголување Брзо Спојување Електрични Жица Терминали, Изолирани Машки Брзо Исклучување

DEN 233.44

Свеж

Достапно.

[Нема Потреба Да Се Соголува Жица]електричниот приклучок за Самостојно соголување НА KF CPTEC не бара никакво сечење, соголување или заварување. Потребно е само стегање за поврзување на која било жица. Ова е побезбедно и полесно за почетниците. [Совршено Вклопување]Подебелите конзервирани бакарни контакти нема да се наведнуваат дури и кога ќе се прислушуваат во подебели жици. Најлонските машки исклучувања се дизајнирани за цврсто заклучување на конекторите За Т-Допир за да се спречи лизгање надвор. [Врвен Квалитет]КФ CPTEC т-Тап жица терминали се во согласност со сите електрични стандарди. Секој терминал има дебело конзервирано бакарно буре кое се спротивставува на корозијата за да ја држи жицата цврсто кога ќе се стегне. Отпорност на висока температура до 221 степен Целзиусови. [Широки Апликации]конекторите За Брзо спојување т-тап се широко користени во жичаната врска за домашно осветлување, автомобилски, мотоцикли, морски и други самостојни проекти за ожичување. KF CPTEC т-ДОПРЕТЕ конектор комплет ќе ви овозможи брзо да допрете во која било жица во која било апликација. [Услуга по продажбата]производите НА КФ ЦПТЕК се дизајнирани да им обезбедат на потрошувачите сигурно и удобно искуство за купување. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашето купување, ние обезбедуваме 30-дневни пари назад и 12-месечна гаранција. Ако имате било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате. [Забелешка]Откако ќе пристигне производот, металниот лим од неколку терминали може да падне поради проблеми со транспортот. Во тоа време, само повторно притиснете го металниот лим во вдлабнатината и терминалот може да продолжи да се користи.

Избор на клиенти

Морис Производи 10328 Женски Исклучи, Винил Изолирани, Жолта, 12-10 Жица Големина, 0.02 Х0. 11 Нема Таб, 500-Пакет Свеж
Морис Производи 10328 Женски Исклучи, Винил Изолирани, Жолта, 12-10 Жица Големина, 0.02 Х0. 11 Нема Таб, 500-Пакет

Винил Изолирани Женски ИсклучуваЖенски Винил Изолирани Исклучува За Електрични Завршетоци Женските И�

DEN 489.60
3м Женски Брзо Исклучување Види Преку-Најлон Изолирани .250 12-10 Мерач Жолта-100PK Свеж
3м Женски Брзо Исклучување Види Преку-Најлон Изолирани .250 12-10 Мерач Жолта-100PK

1210 мерач, Жолта 3м Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомоб

DEN 1558.40
NTE Electronics 76-NIPD12L Најлон Изолирани Свинче Назад Исклучува, Калај Позлата, Месинг Терминал, 12-10 WG Жица Мерач, 0.945 Свеж
ТЕРМИНАЛИ QK ИСКЛУЧИ ЖЕНСКИ 14-16 AGG Свеж
ТЕРМИНАЛИ QK ИСКЛУЧИ ЖЕНСКИ 14-16 AGG

Производител : Молекс Производ Категорија : Терминали Рохс : Производ : Исклучува Серија : Жица Мерач : 1614

DEN 1291.20
Морис Производи 10313 Женски Исклучи, Винил Изолирани, Црвена, 22-16 Жица Големина, 0.02 Х0. 205 Нема Таб Свеж
Најлон Изолирани Двојно Стегање Женски Исклучува - 22-16 Жица.032х. 250 Таб, 1000 Пакет Свеж
Најлон Изолирани Двојно Стегање Женски Исклучува - 22-16 Жица.032х. 250 Таб, 1000 Пакет

Најлон Изолирани Двојно Стегање Женски ИсклучуваСнабдување На Вашиот Најлон Изолирани Двојно Стегање

DEN 412.80
МАС 14-16 МЕРАЧ АГ .250Сино Машко БРЗО Исклучување ТЕРМИНАЛИ 1/4 Нови 100 Пакет Свеж
МАС 14-16 МЕРАЧ АГ .250Сино Машко БРЗО Исклучување ТЕРМИНАЛИ 1/4 Нови 100 Пакет

250" ширина на терминалот Прифаќа 14 до 16 мерач жица Длабока жица вдлабнатина за безбедна врска 100 Парчиња 1

DEN 127.84
Долг Работен Век Издржлив Терминал Е2508 Различна Боја Ладно Цеден Терминал За Железница За Електрична енергија Свеж
3м Машки Брзо Исклучување Види-Преку Најлон Изолирани .250 16-14 Мерач Блу-100ПК Свеж
3м Машки Брзо Исклучување Види-Преку Најлон Изолирани .250 16-14 Мерач Блу-100ПК

1614 мерач, Сина 3м Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомоби

DEN 239.84
IIVVERR 120pcs AWG14 Жица Бакар Стегач Конектор Изолирани Ферул Игла Кабел Крај Терминал (120 unids AWG14 Кабел Конектор Де Свеж
IIVVERR 120pcs AWG14 Жица Бакар Стегач Конектор Изолирани Ферул Игла Кабел Крај Терминал (120 unids AWG14 Кабел Конектор Де

Име На Производот : Изолатеферуле;Модел : Е2508;Дизајн : Тип На Цевка Материјал : Пластика, Метал;Боја : Мулт�

DEN 155.52
Пандуит DNF18-250fi-L Женски Исклучување, Најлон Целосно Изолирани, метал ракав, 22-18 AGG,.250 од .032-Инчен Таб Големина, Свеж
Пандуит DNF18-250fi-L Женски Исклучување, Најлон Целосно Изолирани, метал ракав, 22-18 AGG,.250 од .032-Инчен Таб Големина,

Исклучувањето може да се вметне и отстрани од машкиот таб без употреба на алатки за пониски инсталирани

DEN 932.64
14-16 Мерач 200 ПК Винил Брзо Исклучување Женски .205 Конектор Електрични Свеж
14-16 Мерач 200 ПК Винил Брзо Исклучување Женски .205 Конектор Електрични

200 PK 1416 МЕРАЧ ВИНИЛ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЖЕНСКИ .205 ТЕРМИНАЛ ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛСКА АУДИО И АВТОМОБИЛСКА УП�

DEN 859.20
100 Парчиња XHF 16-14 AGG Најлон Женски Лопата Конектори Брзо Исклучување Жица Терминали Изолирани Жица Стегање Конектори Сина Свеж Попустот
14-16 Мерач 200 ПК Неизолирани МАШКИ БРЗО Исклучување.250 Терминал Поврзете УБМД250 Свеж
14-16 Мерач 200 ПК Неизолирани МАШКИ БРЗО Исклучување.250 Терминал Поврзете УБМД250

200 PK 1416 МЕРАЧ НЕИЗОЛИРАНИ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ МАШКИ .250 ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛСКА АУДИО И АВТОМОБИЛСКА УПОТРЕ

DEN 379.20