Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман

Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман

DEN 157.92

Свеж

Достапно.

Рамни мијалници : Мајачот може да го намали притисокот и триењето, спречувајќи ги и завртките да се олабават. Различни големини : Доаѓа со 9 видови рамни мијалници, вклучувајќи M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12, M14, M16. Практична употреба : може да се користи сам, исто така може да се користи во комбинација со завртка и орев, лесна и практична. Добар материјал : Направен од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив со корозија, идеален за долгорочна употреба. Широка алатка : Погодна за одржување, електрично поврзување, моторно возило, транспорт, итн. Рамни мијалници : машината за миење садови може да го намали притисокот и триењето, спречувајќи ги и завртките да се олабават. Различни големини : Доаѓа со 9 видови рамни мијалници, вклучувајќи M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12, M14, M16. Практична употреба : може да се користи сам, исто така може да се користи во комбинација со завртка и орев, лесна и практична. Добар материјал : Направен од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив со корозија, идеален за долгорочна употреба. Широка алатка : Погодна за одржување, електрично поврзување, моторно возило, транспорт, итн. Спецификација : Тип на ставка : Модел на миење садови : M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12, M14, M16. Материјал : 304 Не'рѓосувачки челик модел на модел (приближно) Внатрешен дијаметар (приближно) Надворешен дијаметар (приближно) M20.3mm / 0.01in2.2mm / 0.09in5mm / 0.2inm2.50.5mm / 0.02in2.7mm / 0.11in6mm / 0,24inm30 .5mm / 0.02in3.2mm / 0.13in7mm / 0.28in M40.8mm / 0.03in4.3mm / 0.17in9mm / 0.35in M51.0mm / 0.04in5.3mm / 0.21in10mm / 0.39in M61.6mm / 0.06in6.4mm / 0.25in12mm / . 163мм / 0,12 in17mm / 0.67in30mm / 1.18in Package List : 100 x M3 Washer100 x M4 Washer70 x M5 Washer70 x M6 Washer40 x M8 Washer30 x M10 Washer20 x M12 Washer10 x M14 Washer10 x M16 Washer If you have any questions or dissatisfaction with our products and services, Ве молиме слободно контактирајте не пред да оставите други повратни информации и ние ќе ви се вратиме во рок од 24 часа. Ако откриете дека нарачката е помала од производот, прво треба да контактирате со нас, и ние ќе ви го преиспитаме што е можно поскоро за да ви обезбедиме производи и услуги со најдобар квалитет! Ви благодарам многу за вашата поддршка и соработка! ! ! Среќен шопинг ~.

Item Type: Washer
Product Model: M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12, M14, M16.
Material: 304 Stainless SteelWasher ModelThickness (Approx.)Inner Diameter (Approx.)Outer Diameter (Approx.)M20.3mm / 0.01in2.2mm / 0.09in5mm / 0.2inM2.50.5mm / 0.02in2.7mm / 0.11in6mm / 0.24inM30.5mm / 0.02in3.2mm / 0.13in7mm / 0.28inM40.8mm / 0.03in4.3mm / 0.17in9mm / 0.35inM51.0mm / 0.04in5.3mm / 0.21in10mm / 0.39inM61.6mm / 0.06in6.4mm / 0.25in12mm / 0.47inM81.6mm / 0.06in8.4mm / 0.33in16mm / 0.63inM102mm / 0.08in10.5mm / 0.41in20mm / 0.79inM122.5mm / 0.1in13mm / 0.51in24mm / 0.94inM142.5mm / 0.1in15mm / 0.59in28mm / 1.1inM163mm / 0.12in17mm / 0.67in30mm / 1.18in
Package List: 100 x M3 Washer100 x M4 Washer70 x M5 Washer70 x M6 Washer40 x M8 Washer30 x M10 Washer20 x M12 Washer10 x M14 Washer10 x M16 Washer
If you have any questions or dissatisfaction with our products and services, please feel free to contact us before leaving any other feedback and we will get back to you within 24 hours. If you find that the order is less than the product, you need to contact us first, and we will reissue it to you as soon as possible to provide you with the best quality products and services! Thank you very much for your support and cooperation! ! ! Happy shopping~ :

Избор на клиенти

X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5 Свеж
X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 10 парчиња x Алуминиумска лег�

DEN 1.67
Мијалници за рамна поправка на Yiwango 304 мијалник од не'рѓосувачки челик 0,5мм дебелина за метрички завртки и завртки Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик...

DEN 2.33
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк Свеж
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк

(10) 3 / 4 "УСС рамни мијалници жолт цинк (одделение 8) Добро спакувано Испорака од САД (10) 3 / 4" УСС рамни мијал

DEN 3.00
M4 M5 M6 M8 M8 M10-M24 мијалник за седло со врзана површина SN60727 мијалници од не'рѓосувачки челик што не се лизга за заптивка) Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик глава на завртка

DEN 0.67
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик Свеж
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : DIN125 рамен мијалник Материјал : : Не'рѓосувачки ч�

DEN 1336.00
Sineky 10/20/50/100PCS црн челичен раменски рамен мијалник за миење садови M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18 Свеж
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина Свеж
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина

1 / 2 "надворешен дијаметар (.50" + / .01) 1 / 8 "Внатрешен дијаметар (.125" + / .01) 1 / 16 "Дебелина .0625" Силиконски висо

DEN 2.67
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман Свеж
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман

Цврсти месинг рамни мијалници Рамните мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дуп

DEN 505.60
M9, DIN 1441, метрички, рамни мијалници за иглички од Кливис, груба завршница, не'рѓосувачки челик А2 Свеж
M9, DIN 1441, метрички, рамни мијалници за иглички од Кливис, груба завршница, не'рѓосувачки челик А2

Исто така познати како мијалници за растојание на кливи, кои се користат за прилагодување на должината �

DEN 2.67
100 парчиња гума заптивка M3 M4 M4 M8 M10 M12 Внатрешна мијалник рамна црна пластична голема надворешна дијаметар растојание Свеж
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница Свеж
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница

【?】 Име на производот : 3 / 8 "рамен мијалник; 【?】 3 / 8" завртки или завртки M10 ;; 【?】 Id = 11mm, OD = 25mm, дебелина од

DEN 159.84
мијалници за мијалници, мијалници од не'рѓосувачки челик, метални мијалници, метални мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m3,5 m4 m5 m6 Свеж