Точка на замрзнување лебдечки полица за wallид сет од 2 природно дрво 23инч wallидни полици декор растителни дисплеи колекционерски монтирани кујнски бања спална соба ?

Точка на замрзнување лебдечки полица за wallид сет од 2 природно дрво 23инч wallидни полици декор растителни дисплеи колекционерски

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Дизајн : Оваа лебдечка полица е изработена од 100% цврсто дрво, со 2 см дрво и овие две завртки на задниот дел за засилување, што го прави потрајни и цврсти. Тој е рачно полиран, и има ретро стил на земја, кој може да се совпадне со повеќето стилови на украсување. Функција : Нашата wallидна решетка може да се користи за складирање на некои предмети како што се кондензирани растенија, украси, колекционерски дисплеи, фото рамки, тегли, шишиња, шампони, ролни со хартија, стерео, мобилни телефони, книги, украси, итн., И може да биде слободно Совпаѓање и украсено во спалната соба, кујната, студентскиот дом, бањата, кревет, дневна соба, расадник и други места. Големина : Пловечките полици беа спакувани во сет од 2, големини се 23 × 4 × 1,55。. Инсталација : Секоја полица има три први дупки за завртки и е опремена со завртки, завртки за сидро и упатства за да се олесни вашата инсталација. Добар избор е да ги инсталирате насекаде. Забелешка : Овие полици се сите цврсти дрво и рачно изработени. Зрното на секоја од нив ќе биде нешто поразлично, а секое е уникатно. Ако ви се допаѓа овој стил, можете да дозволите да го украси вашиот оригинален монотон wallид. Ако имате какви било прашања или незадоволство од производите, ве молиме слободно контактирајте не. Оваа лебдечка полица е направена од 100% цврсто дрво, со 2 см дрво и овие две завртки на задниот дел за засилување, што го прави потрајни и цврсти. Тој е рачно полиран, и има ретро стил на земја, кој може да се совпадне со повеќето стилови на украсување.

Избор на клиенти

Артемио шестоаголна дрвена полица 24 x 21 x 10 см Свеж
Артемио шестоаголна дрвена полица 24 x 21 x 10 см

Хексагонална полица во дрво што треба да се постави или обесена 24 x 21 x 10 см Боја : Беж Материјал : Дрво...

DEN 1.67
Дусаса лебдечки wallидни полици за спална соба/бања, 2 пакувања метални полица за висина за дневна соба/кујна/перална, полици Свеж Попустот
Кул изреки I BW, Decor Decor Decor Decor, знак на дрво, 5 x5, прикажано полица или wallид, уметник дизајниран домашен декор. Свеж
Кул изреки I BW, Decor Decor Decor Decor, знак на дрво, 5 x5, прикажано полица или wallид, уметник дизајниран домашен декор.

Мерки за знаци на блок од дрво 5 x 5 x 1,5 инчи Совршена големина за полица, биро или виси на wallидот Да се ​​с

DEN 334.40
TJLSS 3 Tier Triagular Matte Black Metal Display Display, решетката поставена со wallидови Свеж
TJLSS 3 Tier Triagular Matte Black Metal Display Display, решетката поставена со wallидови

♥ Големина : 80см*70см*18см ♥ Материјал : железна полица за бања ♥ Карактеристики : Метал материјал со пове�

DEN 3048.16
Wallидна решетка за печурки, креативно складирање решетката во форма на печурки во форма на домашна декорација Свеж
Wallидна решетка за печурки, креативно складирање решетката во форма на печурки во форма на домашна декорација

Можете да ги ставите вашите накит, клучеви, паричник, часовник, монети, слушалки, додатоци, крем, сапун, н�

DEN 816.00
ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина Свеж
ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина

Големина : ширина 31,5 x длабочина 17,7 x висина 33,5 инчи Материјали : Цврсто дрво од багрем (масло обоено), ткае

DEN 3.33
Сојузнички месинг PQN-1-30 Престиж Кви колекција 30 инчи лебдечки стаклени полица, венецијанска бронза Свеж
Сојузнички месинг PQN-1-30 Престиж Кви колекција 30 инчи лебдечки стаклени полица, венецијанска бронза

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбедност

DEN 0.67
Пакет на лебдечки полици со Loveубов-Канкеи (Содржи 2 артикли Свеж
Пакет на лебдечки полици со Loveубов-Канкеи (Содржи 2 артикли

Едноставен дизајн лебдечки полици изработени од цврсти табли од дрво Паулоунија и метални загради обло

DEN 3.00