Три проток Тефлон луб

Три проток Тефлон луб

DEN 175.84

Свеж

Достапно.

Аеросолното дејство за спреј ви овозможува да имате фокусиран спреј за рамномерна апликација. Аеросолното дејство за спреј ви овозможува да имате фокусиран спреј за рамномерна апликација. Формулираните растворувачи чисти, омекнуваат и отстрануваат загадувачи додека лесните масла за вискозност обезбедуваат длабока пенетрација во тешко да стигнат до подвижни делови. Нафтените масла со висок степен обезбедуваат оптимално подмачкување под екстремни температури (-60 до 475 степени Фаренхајт) и огромен притисок (до 3000 фунти). Адитивите за лубрикант PTFE обезбедуваат супериорна долговечност во заштитата од влага, 'рѓа, корозија и метал-метал.

Избор на клиенти

Завршување на максималниот спреј за суспензија, 9oz аеросол Свеж
Завршување на максималниот спреј за суспензија, 9oz аеросол

Финиш линија Формулиран за борба против стекцијата, овој силиконски лубрикант услови и штити заптивки,

DEN 231.36