Кисангел 5 парчиња мини знаци на табла за храна за храна за мали пораки знаци пластични црни плочи за држави за приказ на продавници

Кисангел 5 парчиња мини знаци на табла за храна за храна за мали пораки знаци пластични црни плочи за држави за приказ на продавници

DEN 111.84

Свеж

Достапно.

Етикети со храна за забавен вклучена-потисна и лесна, лесна за носење, хонорарниот дизајн го прави исто така лесен за фирма и употреба. Мали знаци на храна со креда - -сопственост за деловна изложба, продавници, ресторани, свадби, продавници за малопродажба, банкети, супермаркети. Мали штандови на црна храна-дизајнот е едноставен и дарежлив, а таблата е бришење, така што можете лесно да го промените. Материјал-направено од цврст и добар ПВЦ материјал, издржлив и безбеден за време на употреба. Картички за картички на креда- приказ на информации, држач за знаци, рекламирање на постери, ознаки, бројач на продавници за малопродажба,. Етикети со храна за забавен вклучена-потисна и лесна, лесна за носење, хонорарниот дизајн го прави исто така лесен за фирма и употреба. Мали знаци на храна со креда - -сопственост за деловна изложба, продавници, ресторани, свадби, продавници за малопродажба, банкети, супермаркети. Мали штандови на црна храна-дизајнот е едноставен и дарежлив, а таблата е бришење, така што можете лесно да го промените. Материјал-направено од цврст и добар ПВЦ материјал, издржлив и безбеден за време на употреба. Картички за картички на креда- приказ на информации, држач за знаци, рекламирање на постери, ознаки, бројач на продавници за малопродажба,. Карактеристики : Црна ; -Материјална : ПВЦ ;-големина : 10.00x7.60x3.00cm/3.93x2.99x1.18in ;-Изработено од здрав и добар ПВЦ материјал, траен и безбеден за време на употреба за деловна изложба, Продавници, ресторани, свадби, продавници за малопродажба, банкети, супермаркети- приказ на информации, држач за знаци, рекламирање на постери, ознаки, бројач на продавници за малопродажба, итн-портрет и лесен, лесен за носење, хонорарниот дизајн го прави исто така лесен за фирма и употреба -Надирањето е едноставен и дарежлив, а таблата е бришелива, со што можете да ги промените знаците на лесна пакет, вклучувајќи 5 x знаци на картон.

Избор на клиенти

Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли Свеж
Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли

Нашите таблички се чистат убаво секој пат! Нема потреба од посебни решенија за чистење или абразивни ср�

DEN 3.33