Брус Ли: Потрагата На Змејот

Брус Ли: Потрагата На Змејот

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Таткото на брус Ли исчезна и вие го наоѓате и ја враќате Златната Реликвија на вистинското место. Со цел да ова Брус ќе мора да се бори на својот пат низ над 30 различни супер-детални 3Д средини во Северна Америка и Кина. Ќе се вклучите во борба еден на еден и борба против повеќе противници со одличен нов систем за заклучување цели. Непријателската ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА е високо развиена и тие ќе направат се што можат за да го изненадат, опкружат И заседаат брус. Ќе мора да ги држите збунети со мешање на вашите потези и комбинации. Над 100 автентични потези На Џет Куне До ви се достапни ќе се борите со нив на ист начин како Што Би имал Брус Ли!. Таткото на брус Ли исчезна и вие го наоѓате и ја враќате Златната Реликвија на вистинското место. Со цел да ова Брус ќе мора да се бори на својот пат низ над 30 различни супер-детални 3Д средини во Северна Америка и Кина. Ќе се вклучите во борба еден на еден и борба против повеќе противници со одличен нов систем за заклучување цели. Непријателската ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА е високо развиена и тие ќе направат се што можат за да го изненадат, опкружат И заседаат брус. Ќе мора да ги држите збунети со мешање на вашите потези и комбинации. Над 100 автентични потези На Џет Куне До ви се достапни ќе се борите со нив на ист начин како Што Би имал Брус Ли!. Вие сте брус Ли, легендарниот мајстор за боречки вештини. Вашиот татко е киднапиран, вашиот манастир е сквернавен и мистичната Златна Реликвија - чувар на древните тајни на боречките вештини - е украдена. Истражете ја мистериозната организација За криминал На Црниот Лотос и убавата, смртоносна Дама Змеј. Удар, удар, блок и комбо додека се борите со орди насилници и шефови на криминал. Тој беше непоразен. Како ќе го продолжите неговото наследство? Брус Ли : Потрагата На Змејот е привлечна мешавина на епска авантура и интензивна борбена акција каде што конечно ќе добиете шанса да бидете Брус Ли. Акцијата опфаќа повеќе од 40 области поставени на локации низ целиот свет, вклучувајќи Ги Хонг Конг и Сан Франциско. Користете различни стилови на боречка вештина, вклучително И Џет Кун До, дисциплината што ја започна самиот брус Ли.

Избор на клиенти

Ф1 2022: Стандард-ПАРЕА компјутер [Онлајн Игра Код] Свеж
Ф1 2022: Стандард-ПАРЕА компјутер [Онлајн Игра Код]

Официјалната видео игра На Светското Првенство Во Формула Еден Во 2022 година Трка неверојатно различни �

DEN 3.00
Нба 2К15 - Плејстејшн 3 Свеж Попустот
Нба 2К15 - Плејстејшн 3

Игра : Наградувана игра со многу нови анимации, нов систем за тајминг на удар и подобрен играч АИ, НБА 2К15

DEN 316.64
Деф Џем Борба ЗА ЊУЈОРК Свеж
Деф Џем Борба ЗА ЊУЈОРК

Претворете 40 од најголемите имиња во хип хоп во улични кавгаџии од Буста Рими и Метод Човек На Мраз Т и М�

DEN 3621.60
Секиро Сенките Умираат Двапати-Xbox One Свеж
Секиро Сенките Умираат Двапати-Xbox One

Регионот Слободен Австралија 100% Компатибилен СО Сад Xbox Една Конзола 100% Компатибилен СО Сад Xbox Во Живо С�

DEN 0.67
Тухоу Кобуто В: Пукна Битка-Плејстејшн 4 Свеж
Тухоу Кобуто В: Пукна Битка-Плејстејшн 4

Вратете се во Светот На Тухоу : скокнете назад во светот На Тухоу и играјте како некои од вашите омилени �

DEN 2.33
Г. И. ЏО: Подемот На Кобра-Нинтендо ДС Свеж
Г. И. ЏО: Подемот На Кобра-Нинтендо ДС

Тие вклучуваат "Боева Глава", која е верзија на фаќање на знамето и" Брани База", која исто како што звучи �

DEN 3.33
Снајперски Дух Воин Договори Свеж
Снајперски Дух Воин Договори

Играјте како платен изведувач, атентатор за изнајмување и поразете ги вашите ривали Отворените договор

DEN 2.00
Потекло на бајонета: Сереза И Изгубениот Демон Свеж Попустот
Потекло на бајонета: Сереза И Изгубениот Демон

Патување во Авалонската Шума како Серезамлада Бајонетаи нејзиниот прв демон, Чешир, кој ја стекна моќта

DEN 766.40
8-Битни Армии ПС4 Свеж
8-Битни Армии ПС4

Лесно за играње воени единици и структури избришете ги вашите непријатели во различни шарени, уништува�

DEN 3.00
Носилки-Нинтендо Прекинувач [Дигитален Код] Свеж
Носилки-Нинтендо Прекинувач [Дигитален Код]

Соработувајте со друг играч или вешто контролирајте двајца медицински лица сами во оваа авантура базир

DEN 319.84
Инспектор Вафли-PlayStation 4 Свеж
Инспектор Вафли-PlayStation 4

Брилијантен детектив за мачки во свет полн со антропоморфни мачки, кучиња, а можеби и други видови Тоа е

DEN 1.67
Aqua Kitty DX - Вита Свеж
Aqua Kitty DX - Вита

Aqua Kitty Дефанзивец на рудникот за млеко DX физичко издание на вита од ограничени игри направени се 2.800 при

DEN 3.33
Лего Рок Бенд-Нинтендо ДС Свеж
Лего Рок Бенд-Нинтендо ДС

Изразете се со персонализирано Лего Рок Дувло што може да се додаде и украси за совршено да одговара на �

DEN 3.00
Воскресение на вампир PS3 Свеж
Воскресение на вампир PS3

Увоз на игра јапонска верзија Компатибилен со американските системи (слободен регион)...

DEN 1.00
Гранични Легендарниот Код Во Кутија-Нинтендо Прекинувач Свеж
Гранични Легендарниот Код Во Кутија-Нинтендо Прекинувач

Гранични : Издание На Играта На ГодинатаОткријте го кооп стрелецотограбувач што го започна сето тоа, пр�

DEN 2.67
Марсупилами: Hoobadventure - PlayStation 4 Свеж
Марсупилами: Hoobadventure - PlayStation 4

Истражуваат 3 различни светови Вклучува 20 плус нивоа Прилагодете го нивото на тежина за уште поголем пр�

DEN 0.67