BBGS анти -лизгање на снежни ланци, безбедносен синџир за снег од 8 парчиња, синџири на гуми за прилагодување на снежните ланци на гуми за седан, SUV, семејни автомобили,

BBGS анти -лизгање на снежни ланци, безбедносен синџир за снег од 8 парчиња, синџири на гуми за прилагодување на снежните ланци

DEN 1064.00

Свеж

Достапно.

Име на производот : Заклучување Материјал за снег Материјал за снег на снег : Манган челик Број на производи : 8 Piecesscope на апликација : ICE, SNOW, Muddy Road Производство Карактеристики : отпорен на солзи, не-лизгање, големина на производи отпорни на абење : Погоден за ширина на гуми : 165-195мм , 205-235mm, 245-275mm/6,5-7. Може да се примени на сите модели на автомобили што ширината на гумите е од 165-265мм. Наградените токи за затегнување на менувачот нема да предизвикаат ланецот да се изгуби или да се оддалечи од фиксната позиција . Едноставна инсталација : Анти -лизгачките ланци се лесни за инсталирање, лесни за носење и користени за какво било спасување на патот за итни случаи. Карактеристики : -За да се обезбеди удобен погон за намалување на вибрациите и бучавата . Лесни и силни, лесни за инсталирање, нашите снежни ланци се сертифицирани, ќе може ефикасно да ја гарантира безбедноста. Дизајн на квалитет на премиум : Не-лизгање и отпорен на абење, без оштетување на гуми, силна цврстина, проширување и задебелување на ланецот, зацврстување на челични нокти, ефикасно спречување на кршење и слободно кревање. Дизајн на квалитет на премиум : Не-лизгање и отпорен на абење, без оштетување на гуми, силна цврстина, проширување и задебелување на ланецот, зацврстување на челични нокти, ефикасно спречување на кршење и слободно кревање. Изграден со лесни материјали, лесно е да се чува во торбата. Потребни се само неколку минути за да се инсталираат снежни ланци без потреба од дигалки или движење на автомобилот.

Избор на клиенти

LRG тркала 11221082912n LRG Rim серија 112 Свеж
LRG тркала 11221082912n LRG Rim серија 112

LRG за животниот век на живот Структурно се работи за бандажите Без разлика дали барате замени на акции и�

DEN 3999.20
Tirechain.com P185/70R14, 185/70-14 ланци на гуми за кабелски врски, со цена по пар. Свеж
Tirechain.com P185/70R14, 185/70-14 ланци на гуми за кабелски врски, со цена по пар.

Синџирите за гуми за кабелски врски се препорачуваат за автомобили „S“ Систем за прицврстување на закл

DEN 0.33
Премиум автомобил гуми снежни чорапи за зимска екстрапро -серија текстилна снежна ланец за Maserati Свеж
Премиум автомобил гуми снежни чорапи за зимска екстрапро -серија текстилна снежна ланец за Maserati

Пауза на ланец или 'рѓа во една сезона; Matte Snow Skings Chods Superx обезбедува долгорочна употреба Дизајн на Канада

DEN 1.67
OE Wheels LLC 17 инчи одговара на 17 инчи Jeep Wrangler, Gladiator DF01 Црно со машинско тркало за лице Свеж
OE Wheels LLC 17 инчи одговара на 17 инчи Jeep Wrangler, Gladiator DF01 Црно со машинско тркало за лице

Број на дел од производителот (MPN) : 9511042 Структурно доживотно, една година гаранција за завршување на лиц

DEN 3.00
Weld Racing Pro starвезда полиран алуминиум - тркало од 15 x 15 инчи Свеж
Weld Racing Pro starвезда полиран алуминиум - тркало од 15 x 15 инчи

Се одликува со оригинален квалитет на заварувањето за супериорни перформанси Овие се целосна линија на

DEN 841.60
Метод тркачки тркала 401 UTV Beadlock Matte Black 14x7 4x136, 38mm Офсет 5.3 BackSpace, MR40147047552B Свеж
Метод тркачки тркала 401 UTV Beadlock Matte Black 14x7 4x136, 38mm Офсет 5.3 BackSpace, MR40147047552B

Развиен за сериозен ентузијаст надвор од патот Цврст алуминиум A356 со изградба на третман на топлина T6...

DEN 0.33
4 компјутери Rota SlipStream тркала 15x6.5 PCD: 4x100 Офсет: 40 HB: 67.1 сатенски црна Свеж
4 компјутери Rota SlipStream тркала 15x6.5 PCD: 4x100 Офсет: 40 HB: 67.1 сатенски црна

Обичен нарачка 4 компјутери Rota тркала и 4 капачиња Rota Wheels користи методи за тестирање кои се во согласнос

DEN 1544.00
Натопете бионичко тркало D63 со хромирана завршница Свеж
Натопете бионичко тркало D63 со хромирана завршница

Исклучителен изглед без надуена цена Некомпромитирани стандарди за квалитет со напредна технологија з

DEN 1.67
Tirechain.com Polaris Sportsman 800 EFI Indy Red 25x11-12 Задни АТВ ланци со гуми со гуми Свеж
Tirechain.com Polaris Sportsman 800 EFI Indy Red 25x11-12 Задни АТВ ланци со гуми со гуми

АТВ UTV легури со легура на гуми Агресивни врски со врски За разлика од конкурентите, не се вметнаа во лен�

DEN 4536.64
Ридлер стил 695 695 сиво тркало со машинска усна Свеж
Ридлер стил 695 695 сиво тркало со машинска усна

20x8,5 0 Офсет Мат црна / машинска завршница на усните Тркалата со највисок квалитет зборуваат за генијално

DEN 308.80
TireChain.com Компатибилен со Ford Transit Connect XL 2011 P205/65R15 синџири на гуми за дијаманти Свеж
TireChain.com Компатибилен со Ford Transit Connect XL 2011 P205/65R15 синџири на гуми за дијаманти

Синџирите за дијамантски гуми се среќаваат со стандард за квалитет на австрискиот квалитет V5117 кој трае

DEN 1.33