Адаптерот за исправен 5V AC/DC компатибилен со D-Link AMS47-0501000FU DGS-2205 DGS-105 AF1205-B CF0605-B AF0605-B AF0605-E AMS1-0501200FU CF1505-N AF1805-A SMP-T1178 DLINK 5VC 1A-2.5 Напојување со електрична енергија 5,5мм

Адаптерот за исправен 5V AC/DC компатибилен со D-Link AMS47-0501000FU DGS-2205 DGS-105 AF1205-B CF0605-B AF0605-B AF0605-E AMS1-0501200FU

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Влезен напон на светски влез 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја на излез. Во одлична работна состојба.upbright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целосна гаранција за услуга. Up Bright New Global 5 V AC / DC Adapter Compatible with D-Link Model Number : AMS47-0501000 FU AMS470501000 FU DLink 5 VDC 1000m A DC5 V 1 A - 2 A - 2.5 A 5.0 V 5 Volts Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU (w/ 5.5mm x 2.1mm Врв). Компатибилен со D-Link DGS-2205 DGS2205 Gigabit Switch DLINK 5 V 2 A-2.5 A 5 VDC 5 Volts 2000 MA-2500 MA 2 AMPS-2.5 AMPS напојување; D-Link DGS-105 DGS105 5 Порта Gigabit Ethernet Switch 5 V 1 A напојување; D-Link AF1205-B AF1205 B DLINK 5 V 5 VDC 2 A-2.5 A; Д-линк модел : CF0605-B CF0605 B DLINK 5 V 1.2 A-2 A-2.5 A 5 VDC 5 Волтс напојување. Компатибилен со моделот D-Link : AMS1-0501200 FU AMS10501200 FU DLINK 5 V 1.2 A-2 A-2.5 A 5 VDC 5 Волтс 1200 MA-2000 MA-2500 MA 1.2 AMPS-2 AMPS-2,5 AMPS снабдување со електрична енергија; D-Link AF0605-B AF0605 B DLINK 5 V 1.2 A-2 A-2.5 A 5 VDC 5 Волти напојување. Компатибилен со D-Link CF1505-N AF1805-A SMP-T1178 CF1505 N AF1805 A SMPT1178 DLINK 5 V 2.5 A 5.0 V напојување. Влезен напон на светски влез 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја на излез. Во одлична работна состојба.upbright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целосна гаранција за услуга. Up Bright New Global 5 V AC / DC Adapter Compatible with D-Link Model Number : AMS47-0501000 FU AMS470501000 FU DLink 5 VDC 1000m A DC5 V 1 A - 2 A - 2.5 A 5.0 V 5 Volts Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU (w/ 5.5mm x 2.1mm Врв). Компатибилен со D-Link DGS-2205 DGS2205 Gigabit Switch DLINK 5 V 2 A-2.5 A 5 VDC 5 Volts 2000 MA-2500 MA 2 AMPS-2.5 AMPS напојување; D-Link DGS-105 DGS105 5 Порта Gigabit Ethernet Switch 5 V 1 A напојување; D-Link AF1205-B AF1205 B DLINK 5 V 5 VDC 2 A-2.5 A; Д-линк модел : CF0605-B CF0605 B DLINK 5 V 1.2 A-2 A-2.5 A 5 VDC 5 Волтс напојување. Компатибилен со моделот D-Link : AMS1-0501200 FU AMS10501200 FU DLINK 5 V 1.2 A-2 A-2.5 A 5 VDC 5 Волтс 1200 MA-2000 MA-2500 MA 1.2 AMPS-2 AMPS-2,5 AMPS снабдување со електрична енергија; D-Link AF0605-B AF0605 B DLINK 5 V 1.2 A-2 A-2.5 A 5 VDC 5 Волти напојување. Компатибилен со D-Link CF1505-N AF1805-A SMP-T1178 CF1505 N AF1805 A SMPT1178 DLINK 5 V 2.5 A 5.0 V напојување. Up Bright New Global 5 V AC / DC Adapter Compatible with D-Link Model Number : AMS47-0501000 FU AMS470501000 FU DLink 5 VDC 1000m A DC5 V 1 A - 2 A - 2.5 A 5.0 V 5 Volts Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU (w/ 5.5mm x 2.1mm СОВЕТ) CECCCROHS 100-240.

Избор на клиенти

PWR+ Полнач за Booster PAC ES5000 ES2500 J900 ESA218: ES6000 ES1224 ESA217 ESA214 ESA22 Набавка на електрична енергија AC адаптер Свеж
PWR+ Полнач за Booster PAC ES5000 ES2500 J900 ESA218: ES6000 ES1224 ESA217 ESA214 ESA22 Набавка на електрична енергија AC адаптер

Карактеристики / спецификации за напојување : Само полначи PWR+ имаат дополнителни долги 6,7 стапки на нап

DEN 2.00
Најдобар адаптер за 6V AC за ACBEL WA8077 Префрлен кабел за напојување PSU Charger PSU Charger Свеж
Најдобар адаптер за 6V AC за ACBEL WA8077 Префрлен кабел за напојување PSU Charger PSU Charger

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 41.76
Адаптер за исправен 14V AC/DC компатибилен со VacLife VL736 EV-H066 VL 736 EVH066 11.1V 2200mAh литиум ли-јонска батерија 85W Свеж
Адаптер за исправен 14V AC/DC компатибилен со VacLife VL736 EV-H066 VL 736 EVH066 11.1V 2200mAh литиум ли-јонска батерија 85W

(Белешка : ⚠ !!! Оваа ставка само за директно ✅ Наполнете го вакуумот Нема да одговара на станицата за пол

DEN 159.84
Најдобар адаптер за 12V AC за модел: RS-AB02J00 RSAB02J00 12V 2A I.T.E Полнач за кабел за напојување на кабелот за напојување Свеж
Најдобар адаптер за 12V AC за модел: RS-AB02J00 RSAB02J00 12V 2A I.T.E Полнач за кабел за напојување на кабелот за напојување

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

DEN 508.80
Адаптер Guy-Tech AC/DC компатибилен со Delphi XM Roady 2 SA10085-11P1 LC 0705-0079 Полнач за кабел за напојување на приемник Свеж
Адаптер Guy-Tech AC/DC компатибилен со Delphi XM Roady 2 SA10085-11P1 LC 0705-0079 Полнач за кабел за напојување на приемник

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

DEN 143.68
MARG DC 6V 800MA - 1000MA AC адаптер за напојување на кабел за напојување Кабел за кабел 6VDC 1A се вклопува 0,8A 750MA 600MA Свеж
MARG DC 6V 800MA - 1000MA AC адаптер за напојување на кабел за напојување Кабел за кабел 6VDC 1A се вклопува 0,8A 750MA 600MA

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

DEN 126.08
Најдобар адаптер за глобален AC/DC за Brookstone HK -H1 -A12 приклучок во класа 2 Преклопување на електрична енергија кабел Свеж
Замена на напојувањето за адаптер за претерано претерано ниво на Алберта Велика Британија 9V Свеж
Замена на напојувањето за адаптер за претерано претерано ниво на Алберта Велика Британија 9V

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 1569.60
BRST Global AC/DC адаптер за Klipsch Reference RSB-11 RSB11 2.1-канален звук на звучна лента за звук на звук на лента за напојување Свеж
BRST Global AC/DC адаптер за Klipsch Reference RSB-11 RSB11 2.1-канален звук на звучна лента за звук на звук на лента за напојување

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

DEN 0.67
Замена на напојување за дигитално одложување на Ibanez DL5 адаптер за звук 9V Свеж
Замена на напојување за дигитално одложување на Ibanez DL5 адаптер за звук 9V

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

DEN 505.60
Адаптер за напојување на фики Свеж
Адаптер за напојување на фики

Овој полнач има изградено заштита за наплив, прекумерна струја, преку напон, краток спој преку програма�

DEN 1.67
SLLEA 15V AC/DC адаптер полнач за куќа на Marley EM-JA006-Mi EMJA006MI Соберете се преносни Bluetooth безжичен звучник Свеж
SLLEA 15V AC/DC адаптер полнач за куќа на Marley EM-JA006-Mi EMJA006MI Соберете се преносни Bluetooth безжичен звучник

★ ЗАБЕЛЕШКА : Неговиот излез е 15 V 1.5 A, има врв на тркалење, а не USB приклучок ★ Погодност : Овој лесен и лес

DEN 207.84
AC адаптер за Acer 20 LED монитор S201HL, S202HL, LCD S200HQL. Свеж
AC адаптер за Acer 20 LED монитор S201HL, S202HL, LCD S200HQL.

Влез : 110240 V 50 / 60 Hz AutoDectect International Излез : 19 V 40 W Индустриско стандардно коло; Квалитет на нови електронски к

DEN 1.67
Адаптер за напојување TobWolf 2PCS 9V 1A, 9W AC 100V-240V до DC 9V 1A Универзален трансформатор за префрлување, 9V 1A Адаптер Свеж Попустот
Адаптер за напојување TobWolf 2PCS 9V 1A, 9W AC 100V-240V до DC 9V 1A Универзален трансформатор за префрлување, 9V 1A Адаптер

? Излез : DC 9 V 1 A (9 W) MAX; Големина на приклучокот за излез на адаптерот : 5,5мм x 2,5мм, но исто така е компатибил�

DEN 159.84
Замена на адаптер за наизменична струја и кабел за напојување за машината за бучава од бучава Douni Свеж
Замена на адаптер за наизменична струја и кабел за напојување за машината за бучава од бучава Douni

Должина на кабелот за полнење : 1,5м Влез : 100240 V 0,4А 50 / 60 Hz Излез : 5.0 V1000m A Забелешка : Овој адаптер за моќност

DEN 0.67
Adapter Marg 12V AC за LED-светла за полнење на CAT LED CT3515 CAT-CT3515 962841 Braun Silk Shaver 3980 3990 5180 5185 5270 Свеж
Adapter Marg 12V AC за LED-светла за полнење на CAT LED CT3515 CAT-CT3515 962841 Braun Silk Shaver 3980 3990 5180 5185 5270

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 987.20
Најдобар глобален адаптер за AC/DC за Akai Professional Advance 25 49 61 Контролер на тастатура за напојување кабел кабел ПС Свеж
Најдобар глобален адаптер за AC/DC за Akai Professional Advance 25 49 61 Контролер на тастатура за напојување кабел кабел ПС

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 2.00
Адаптерот за напојување со струја работи со рамка за дигитална слика Aluratek Свеж
Адаптерот за напојување со струја работи со рамка за дигитална слика Aluratek

Снабдување со електрична енергија . Специјалност, услуга, задоволство! Сите производи се целосно тестир

DEN 0.33