Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик

Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик

DEN 1336.00

Свеж

Достапно.

Е прилагодено : да. Снабдувања на DIY : Метал. Број на модел : DIN125 рамен мијалник. Материјал : : Не'рѓосувачки челик A2 SUS304. Е прилагодено : да. Снабдувања на DIY : Метал. Број на модел : DIN125 рамен мијалник. Материјал : : Не'рѓосувачки челик A2 SUS304. 20pcs DIN125 M27 (D) Рамен мијалник A2 Не'рѓосувачки челик Имаме друг вид : M1.6/2/2/2/3/4/5/6/8/10/11/11/16/22/22/27/27/ 30 Во нашата продавница, ако ви треба друга, испратете Trade Manager или е -пошта контактирајте не! Ние ќе одговориме брзо, со нетрпение очекуваме да ве сервисираме по вашите мали или големи нарачки. Слика исто како референца. Вистинската испорачана стока преовладува! Спецификации на предметите : е прилагодено : Дадиј материјал : Метал -обработка на модел Број : DIN125 рамен мијалник : : не'рѓосувачки челик A2 SUS304.

Избор на клиенти

100 парчиња гума заптивка M3 M4 M4 M8 M10 M12 Внатрешна мијалник рамна црна пластична голема надворешна дијаметар растојание Свеж
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман Свеж
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман

Цврсти месинг рамни мијалници Рамните мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дуп

DEN 505.60
M4 M5 M6 M8 M8 M10-M24 мијалник за седло со врзана површина SN60727 мијалници од не'рѓосувачки челик што не се лизга за заптивка) Свеж
мијалници за мијалници, мијалници од не'рѓосувачки челик, метални мијалници, метални мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m3,5 m4 m5 m6 Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик...

DEN 0.67
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман Свеж
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман

Рамни мијалници : Мајачот може да го намали притисокот и триењето, спречувајќи ги и завртките да се олаб�

DEN 157.92
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик глава на завртка

DEN 2.33
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина Свеж
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина

1 / 2 "надворешен дијаметар (.50" + / .01) 1 / 8 "Внатрешен дијаметар (.125" + / .01) 1 / 16 "Дебелина .0625" Силиконски висо

DEN 2.67