Професионална икона на Кимберли-Кларк-плоча за лице, дизајн на црна мозаик, за автоматски диспензер за ролни за крпи; 1 плоча за лице по случај

Професионална икона на Кимберли-Кларк-плоча за лице, дизајн на црна мозаик, за автоматски диспензер за ролни за крпи; 1 плоча

DEN 543.84

Свеж

Достапно.

1 црна мозаична дизајн на лична плоча за автоматски диспендер за ролни крпи. Изберете од шест опции за дизајнер на лична плоча што одговараат на сите диспензери за крпи за хартија за икони KCP. Внесете прилагодлив стил и софистицираност во мијалник. Брзо и лесно разменувајте ги плочките на лицето со минимален напор. Подобрете го изгледот на вашиот тоалет со дизајнерски плочи за лице. 1 црна мозаична дизајн на лична плоча за автоматски диспендер за ролни крпи. Изберете од шест опции за дизајнер на лична плоча што одговараат на сите диспензери за крпи за хартија за икони KCP. Внесете прилагодлив стил и софистицираност во мијалник. Брзо и лесно разменувајте ги плочките на лицето со минимален напор. Подобрете го изгледот на вашиот тоалет со дизајнерски плочи за лице.

Избор на клиенти

Вива Потпис Платнени Хартиени Крпи, Изберете-А-Лист, Голема Ролна, 12,67 Унца Свеж
Вива Потпис Платнени Хартиени Крпи, Изберете-А-Лист, Голема Ролна, 12,67 Унца

Содржи 1 голема ролна = 33% поголема од обичната конкурентска ролна (91 лист по ролна) 2x потрајни кога влажн�

DEN 1.33
Georgiaорџија Пацифик 26401 ПРЕДИЗВИЧКИ ПРОТИВНИ КАПАЛНИЦИ, Заштитени 8 x 350 ', кафеава, поли-торбичка заштитена Свеж
Georgiaорџија Пацифик 26401 ПРЕДИЗВИЧКИ ПРОТИВНИ КАПАЛНИЦИ, Заштитени 8 x 350 ', кафеава, поли-торбичка заштитена

Продадени индивидуално за оние на кои не им треба случај или не можат да складираат случај Индивидуално

DEN 3.00
16682 Продавници за партали 4lb кутија Свеж
16682 Продавници за партали 4lb кутија

ОЕМ броеви се предвидени само за повикување Ве молиме, проверете го вклопувањето пред да нарачате...

DEN 0.67
Ашева - 8 x 9 индивидуално завиткано влажно памучно топло/ладно освежување крпа Свеж
Ашева - 8 x 9 индивидуално завиткано влажно памучно топло/ладно освежување крпа

Подебела и помека крпа на 8 "x 9" 8g направено со 100% памук Миризливи со есенцијални масла од лимон или лаван

DEN 671.20
Моркон - крпи од хартија од хартија хартија Свеж
Моркон - крпи од хартија од хартија хартија

Продаден како 6 / картон Може да се користи за сушење на рацете или чистење на општа намена...

DEN 452.48
Bodobo Tags Bitsy Box Model, ниту еден Свеж
Bodobo Tags Bitsy Box Model, ниту еден

Само шема Не е вклучена ткаенина Само шема Не е вклучена ткаенина Димензии на торбата : приближно 2,5in ква

DEN 0.33
Sparkle® Pick-A-Size® Хартиени Крпи, 6 Двојни Ролни = 12 Редовни Ролни Свеж
Sparkle® Pick-A-Size® Хартиени Крпи, 6 Двојни Ролни = 12 Редовни Ролни

Искра Хартиени Крпи ви помагаат да се справите со вашите секојдневни нереди по вредност што е точно...

DEN 2.00
Boardwalk BWK410322 10 in. Свеж
Boardwalk BWK410322 10 in.

Продаден како 6 / картон Силни, апсорбирани крпи Перфориран за лесна употреба Рентабилно Силните, апсорб

DEN 1.33
Крпа s-fold Envision EPA Brown Свеж
Крпа s-fold Envision EPA Brown

Продаден како 16 / картон Економски крпи за еколошки засегнати клиенти Понудете сигурни перформанси Нис�

DEN 3.33
Dukal рефлексии ™ марамчиња за нокти исполнети со памук, 2 x 2, 8ply Свеж
Dukal рефлексии ™ марамчиња за нокти исполнети со памук, 2 x 2, 8ply

100% памук исполнета газа Идеално за полски инструменти и четки за отстранување и чистење Опис на произво

DEN 0.67
WindSoft 1220-85RL Перфориран ролна за крпи за хартија, 11x8 4/5, бела, 85 табели Свеж
WindSoft 1220-85RL Перфориран ролна за крпи за хартија, 11x8 4/5, бела, 85 табели

ДВЕ, 11 х 8 4 / 5 листови Премиум втиснување и засилена апсорпција За општо чистење ДВЕ, 11 х 8 4 / 5 листови...

DEN 3.33
Tidi производи TID 919468 ТИСЕ, 2-ПЛАТ ТИСИ + ПОЛИ, ЛАТЕКС БЕСПЛАТНО, праска, 13 x 18 Свеж
Tidi производи TID 919468 ТИСЕ, 2-ПЛАТ ТИСИ + ПОЛИ, ЛАТЕКС БЕСПЛАТНО, праска, 13 x 18

2задно ткиво + поли Бесплатно латекс Праска 13 "x 18" Крпа Крпа Tidi производи Tid 919468 крпа, 2тил ткиво + поли, лат�

DEN 0.67
WYPALL 5820 L30 WIPERS, ROLL CENTER-PULL, 9 4/5 x 15 1/5, бел, 300/ролна, 2 ролни/картон Свеж
WYPALL 5820 L30 WIPERS, ROLL CENTER-PULL, 9 4/5 x 15 1/5, бел, 300/ролна, 2 ролни/картон

Идеално за расчистување на општа намена, лесна должност Ги отстранува почвите и течностите од лицето и �

DEN 452.48
Bounty 2847069 целосен лист кујнски ролни хартиени крпи 2-парчиња 40 листови/ролна Свеж
Bounty 2847069 целосен лист кујнски ролни хартиени крпи 2-парчиња 40 листови/ролна

Продаден како 30 / картон Кујнски ролни крпи за сушење раце или чистење на хаос 40 листови по ролна, 30 ролни

DEN 2.33
Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија Свеж
Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија

Продаден како 126 / кутија Засилените марамчиња се карактеризираат со хидрокнит технологија која носи по

DEN 3.33
Chix 8294 Quix Plus Disnfecting крпи 13 1/2 x 20 розова 72/картон Свеж
Chix 8294 Quix Plus Disnfecting крпи 13 1/2 x 20 розова 72/картон

Продаден како 72 / картон Преработена со високо концентрирана формула за чистење Убива најчести бактери�

DEN 452.48
Баунти Избери-А-Големина Хартиени Крпи, Бела, 2 Трокреветни Ролни = 6 Редовни Ролни Свеж
Баунти Избери-А-Големина Хартиени Крпи, Бела, 2 Трокреветни Ролни = 6 Редовни Ролни

Пакетот содржи 2 трокреветни Ролни Бели Баунти Изберете Хартиени Крпи со Големина А Повеќе абсорбента з

DEN 3.00