Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено

Вакуумска чаша Topincn, 500 ml преносна изолација од шише со вода за канцеларија за сина боја на отворено

DEN 271.84

Свеж

Достапно.

[Одвојување на капакот] Оваа вакуумска чаша со одвојливо покритие ви олеснува да одржувате чиста и хигиенска, да ја задоволите вашата различна потреба. [Широко примена] широко користена во многу ситуации, како што се авантура на отворено, патување, дом, канцеларија, забава и погодна за повеќето држачи за купови на автомобили. [Издржлив материјал] изработен од висококвалитетен ПП, силикон, 304 материјал од не'рѓосувачки челик, безбеден, издржлив, не е лесен за 'рѓа и може да се користи долго време. [Зачувување на топлина] Шишето со вода може да го задржи пијалокот топол, а времето за зачувување на топлината е околу 6 часа, така што можете да го користите со доверба. [500мл капацитет] Ова спортско шише е искривено, со капацитет од 500 мл, што е лесно за носење, е совршен избор за патување, дома, канцеларија. Функција : 1. [Одвојување на капакот] Оваа вакуумска чаша со одвојливо покритие ви овозможува да се одржува чиста и хигиенска, да ја задоволите вашата различна потреба.2. [Издржлив материјал] изработен од висококвалитетен ПП, силикон, 304 материјал од не'рѓосувачки челик, безбеден, издржлив, не е лесен за 'рѓа и може да се користи долго време.3. [500мл капацитет] Ова спортско шише е искривено, со капацитет од 500 мл, што е лесен за носење, е совршен избор за патување, дом, канцеларија.4. [Зачувување на топлина] Шишето со вода може да го задржи пијалокот топол, а времето за зачувување на топлината е околу 6 часа, така што можете да го користите со доверба.5. [Широко примена] Широко користена во многу ситуации, како што се авантура на отворено, патување, дом, канцеларија, забава и погодна за повеќето држачи за чаши за автомобили. Спецификација : тип на ставка : вакуумски кеп -материјал : ПП+силикон+304 не'рѓосувачки челик : околу 6 HCapacity : 500mlweight : Прибл. 300g / 10.6ozproduct Големина : приближно. 23 x 7,2 cm / 9.1 x 2,8 список со пакувања : 1 x вакуум чаша.

Item Type: Vacuum Cup
Material: PP+silicone+304 stainless steel
Insulation: About 6h
Capacity: 500ml
Weight: Approx. 300g / 10.6oz
Product Size: Approx. 23 x 7.2 cm / 9.1 x 2.8 in
Package List: 1 x Vacuum Cup

Избор на клиенти

Нерѓосувачки Челик Кожа Вакуум Изолирани Кригла Божиќ Термос Вода Шише За Топла И Ладна Пијалаци Деца Возрасни 16 Мл Свеж
Ноќен волк 20oz патување со кафе кригла Вакуум изолирана чаша од не'рѓосувачки челик со капаче од слама и четка Свеж
Ноќен волк 20oz патување со кафе кригла Вакуум изолирана чаша од не'рѓосувачки челик со капаче од слама и четка

[Стилски] Со својот елегантен дизајн и трендовски бои, оваа чаша за патување кафе е сигурно да врти глави

DEN 463.84
Bud Light King of Beers Retro Ice Chest Couts со отвор за шишиња 13L, 22 Can Capasate, жолта и сребрена, ледена корпа за гроздобер Свеж
Bud Light King of Beers Retro Ice Chest Couts со отвор за шишиња 13L, 22 Can Capasate, жолта и сребрена, ледена корпа за гроздобер

22 МОЕ СОСТОЈБА : Компактниот мраз на градите има дарежлив капацитет од кварта од 13 л / 14 што има до 22 лиме�

DEN 2.67
Thermos Funtainer 16 унца вакуум од не'рѓосувачки челик изолирано шише со широк капаче за плунка, кајсија Свеж Попустот
Thermos Funtainer 16 унца вакуум од не'рѓосувачки челик изолирано шише со широк капаче за плунка, кајсија

Останува ладно : Технологијата на вакуумска изолација на термос ги задржува пијалоците ладни до 12 часа;

DEN 283.04