Левитон CR020-Gy Gy Rec Dup Flat Flace 2Po3wi 5-20R 20A25V, сива

Левитон CR020-Gy Gy Rec Dup Flat Flace 2Po3wi 5-20R 20A25V, сива

DEN 42.56

Свеж

Достапно.

Терминални завртки со големи глави, поткрепени и затегнати, прифатете ја жицата бр.10 бакар или бакар облечена. Тешки контакти со месинг за месинг за максимална спроводливост и задржување на приклучокот. Тешка мерач, каиш за монтирање на челик отпорен на 'рѓа. Плиток дизајн за максимална просторија за жици во кутија. Заробени завртки за монтирање за брза инсталација каде што е применливо. Терминални завртки со големи глави, поткрепени и затегнати, прифатете ја жицата бр.10 бакар или бакар облечена. Тешки контакти со месинг за месинг за максимална спроводливост и задржување на приклучокот. Тешка мерач, каиш за монтирање на челик отпорен на 'рѓа. Плиток дизајн за максимална просторија за жици во кутија. Заробени завртки за монтирање за брза инсталација каде што е применливо. Опис на производот мазен тип на дуплекс на лице; Најлон (тело/лице), цинк обложен челик (јарем) материјал; Сива боја; Конфигурација 5-20 R; 3 жица (и); Комерцијална, оценка за спецификација; UL 498, CSA C22.2, NOM одобрување; 125 V рејтинг на напон; 20 тековен рејтинг на ампер; Само-основањето од производителот Левитон линија на тешки центри за спецификации се дизајнирани и произведени за да ги издржат најсложените околини. Достапно во широк спектар на конфигурации, вклучително и изолирано тло, отпорни на скроз, итн., Овие уреди за комерцијално одделение се избор на електричен изведувач за употреба во хотели, училишта, болници и комерцијални згради. 20-засилувач, 125 волти, тенок сад за дуплекс на телото, директно сечило, комерцијално одделение, самостојно заземјување, сива.

Избор на клиенти

Задникот анален приклучок розов похот -тренер за секс играчки дилдо мал среден голем Свеж
Задникот анален приклучок розов похот -тренер за секс играчки дилдо мал среден голем

Големини најмали 4,5 '' l средно 5 '' l големи 6,5 '' l Овие сет од 4 парчиња се изработени од силикон за безбе�

DEN 1.33
Mess Stopper_ Приклучоци За Хидраулични Масла, 4 Средни, 10 Мали Димензии, Тркалезни Свеж
Mess Stopper_ Приклучоци За Хидраулични Масла, 4 Средни, 10 Мали Димензии, Тркалезни

Едноставно притиснете и извртувајте за вметнување Само за системи без притисок Нема потреба да се задр�

DEN 2.67
Вибрирачки приклучок за приклучок за електричен анален вибратор стимулатор на простата со далечински управувач 10 режими на Свеж Попустот
Triple Spades 3 PIECE Anal Plug Set Свеж
Triple Spades 3 PIECE Anal Plug Set

Ергономска база 3 дипломирани големини Тесен врат Ергономска база 3 дипломирани големини Тесен врат Ги �

DEN 319.84
Штрајк Кинг КВД плоштад Бил 1,5 Свеж
Штрајк Кинг КВД плоштад Бил 1,5

Уникатно дејство Нема внатрешни гатачи Нурка 36 ' Заврши отпорни на чипови 3Д „погледни“ очи...

DEN 2.00
Hubbell kellems директно сечило приклучок, 60 засилувачи, напон од 250VAC, NEMA конфигурација: 15-60p, број на столбови: 3 - Свеж
Hubbell kellems директно сечило приклучок, 60 засилувачи, напон од 250VAC, NEMA конфигурација: 15-60p, број на столбови: 3 -

Уреди со директно сечило, машки приклучок, тешка, индустриска / комерција lgrade, директно, 3пол 4жица Уреди �

DEN 136.64
Calexotics Прв пат Кристал плен Дуо Анален монистра приклучоци-Пинк-SE-0004-52-2 Свеж
Calexotics Прв пат Кристал плен Дуо Анален монистра приклучоци-Пинк-SE-0004-52-2

Направени за почетници специјални големини наменети за првите тајмери ​​да истражуваат и да пробаат �

DEN 2.33
Приклучок за вибрирачки задник со ребра - црна Свеж
Приклучок за вибрирачки задник со ребра - црна

Куршум со една брзина Лесен за користење Без фталат Водоотпорен Куршум со една брзина Лесен за користењ

DEN 383.84
Plasplugs Supergrip Прицврстувања-Кафеава, 300 Пакет Свеж
Plasplugs Supergrip Прицврстувања-Кафеава, 300 Пакет

Бп 539 Цврст Ѕид Супер Костец Одредува Браун (300) Бп 539 Цврст Ѕид Супер Костец Одредува Браун (300) Бп 539 Цврст

DEN 1.00
KH Industries P1050DF гума/поликарбонат заптивка за заптивка со права сечило, 3 пол/3 жица, 50 засилувачи, 125-250V AC, жолта Свеж
KH Industries P1050DF гума/поликарбонат заптивка за заптивка со права сечило, 3 пол/3 жица, 50 засилувачи, 125-250V AC, жолта

Огрозено обликувано куќиште со жолта гума стои до ригорозна дневна употреба во нечистотија, остатоци и

DEN 1815.36
Qmcandy 10 Пара - 12 Пара Природни Камени Ушни Приклучоци Двоен Одблесокот Седло Истегнување Мерачи Експандер 2G-5/8 инчи Свеж
ODS привлече роботско пливање, привлечете го USB LED LED светло 4-загрозено мулти-спојно зглобно електрично мамка за риболов Свеж Попустот
Серија за големина серија на серии, чист шуплив анален приклучок, мал Свеж
Серија за големина серија на серии, чист шуплив анален приклучок, мал

Земете epиркање внатре : Овој приклучок за шуплив задник е дизајниран за да ekиркате во длабочините на дуп

DEN 1132.80
Направено во САД водоотпорен затворен приклучок за затворање - бело Свеж
Направено во САД водоотпорен затворен приклучок за затворање - бело

Водоотпорен Наведен UL Направено во САД од името на брендот : Гринфилд Водоотпорен Наведен UL Направено в�

DEN 74.72
Daiwa diawa sp dspm 15 f ' Свеж
Daiwa diawa sp dspm 15 f '

Длабочина 3 стапки Ласерска сардина во боја Должина 6in Тежина 1 1 / 9oz #1 кука Minnows Minnows со Salt Pro фаќаат најраз�

DEN 228.00
Левитон T5320-SW 15 засилувач, 125 волти, отпорен на тампер, дуплекс сад, станбена оценка, самостојно заземјување, бело Свеж
Вклучен модул за влез во модул 5А, машка приклучок за напојување 10A 250V 3 пин IEC320 C14, 2 комплети Свеж Попустот
Вклучен модул за влез во модул 5А, машка приклучок за напојување 10A 250V 3 пин IEC320 C14, 2 комплети

Име на производот : Осигурувач на приклучок за напојување W прекинувач; Материјал (надворешен) : пластик

DEN 111.84