Yiwango 4- Tier Sword Stand wallид-монтиран дрвен држач за меч за држачи за меч за меч за катана вакизаши и стандарден меч меч

Yiwango 4- Tier Sword Stand wallид-монтиран дрвен држач за меч за држачи за меч за меч за катана вакизаши и стандарден меч меч

DEN 2218.08

Свеж

Достапно.

Нежните површински и исклучителни перформанси во стабилна материја, висока цврстина, без избледување, свечениот изглед го демонстрира самурајскиот дух. Пакет : држач за меч со 4 слоеви, вклучувајќи хардвер за монтирање. Добро спакувано. Држете го држачот на мечот за мечевите на Самурај, како што се Катана, Вакизаши, итн. Антички класичен врежан дизајн го прави извонреден и е попристоен од нормалниот дизајн. Должина : 38 см/ 15 инчи. Слот за ставање на мечот е широк 1. 38inch. Ние ве вчитуваме да прикажете меч што е подолг од 15инх. Нежните површински и исклучителни перформанси во стабилна материја, висока цврстина, без избледување, свечениот изглед го демонстрира самурајскиот дух. Пакет : држач за меч со 4 слоеви, вклучувајќи хардвер за монтирање. Добро спакувано. Држете го држачот на мечот за мечевите на Самурај, како што се Катана, Вакизаши, итн. Антички класичен врежан дизајн го прави извонреден и е попристоен од нормалниот дизајн. Должина : 38 см/ 15 инчи. Слот за ставање на мечот е широк 1. 38inch. Ние ве вчитуваме да прикажете меч што е подолг од 15инх. Пристојно дрвен wallид монтиран меч за меч за прикази : Материјал : дрво.4- Големина на ниво : 38 см/ 15inch во должина 2 Различен стил на приказ, видете специфична висина на сликата за список. Сите парчиња се во одлична форма и хардверот за монтирање се на место. Доволно за да се одржи основниот меч на Самурај : Лизгајте ги двете крајни парчиња на главното парче. На држачот на мечот : Постојат две дупки на држачот назад каде што ноктите се вклопуваат откако ќе ги ставите завртките во идот. Совршен подарок : Решетката за меч е добар подарок за луѓето, како што се домаќинството, роденденот, Божиќните подароци, итн.

Избор на клиенти

Држач за меч yiwango wallид- држач за дрвени мечеви, закачалка Самураи Катана меч дисплеј решетка за меч меч Свеж
Држач за меч yiwango wallид- држач за дрвени мечеви, закачалка Самураи Катана меч дисплеј решетка за меч меч

Нежните површински и исклучителни перформанси во стабилна материја, висока цврстина, без избледување, �

DEN 2134.40
Jiuyue 4-нивоата на мечот на мечот почувствувајќи го заштитете го држачот на приказ Катана Вакизаши Самурај меч Свеж
Jiuyue 4-нивоата на мечот на мечот почувствувајќи го заштитете го држачот на приказ Катана Вакизаши Самурај меч

Погодно за различни видови мечеви, како што се катана, вакизаши, итн Може да се користи како домашна деко

DEN 1051.04
Lumecube Sword Stand Solid Wood Swork Display Rack Samurai Surder Holder Home Decor за дневна соба спална соба за оружје Свеж
Lumecube Sword Stand Solid Wood Swork Display Rack Samurai Surder Holder Home Decor за дневна соба спална соба за оружје

Погодно за различни видови мечеви, како што се катана, вакизаши, итн Може да се користи како домашна деко

DEN 3.33
Wanlian Lightsaber Stand Sword Stand Stand Desktop Акрилична светла за лежиште стол Свеж
Wanlian Lightsaber Stand Sword Stand Stand Desktop Акрилична светла за лежиште стол

★ Висококвалитетен материјал : Рамката е изработена од висококвалитетен транспарентен материјал акри�

DEN 0.67