Кујнски алатки етикета на креда од табла Нова налепница за креда што може да се отстрани и пишува винил оставата, чајната кујна, која организира налепница за домашн

Кујнски алатки етикета на креда од табла Нова налепница за креда што може да се отстрани и пишува винил оставата, чајната кујна,

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Како што е прикажано како материјал за слика : винил. Облик : Големина на кругот : 2 ". 2" Материјал : Материјал : винил, леплив ПВЦ. Сосема нов и висок квалитет. Вклучен пакет : Алатки 1xkicken алатки етикета за креда, нова налепница за таблички, што може да се отстрани и да се напише винил оставата, чајната кујна, која организира налепница за домашни канцелариски материјали. Дефект : Кујнски алатки етикета на креда, нова налепница за креда, отстранлив и пишување винил оставата, чајната кујна, организирање на налепница за домашни канцелариски материјали, како што е прикажано како материјал за слика : Винил Облик : Тркалезна големина : 2 "2" Материјал : Материјал : Винил, леплива ПВЦ сосема нов и висок квалитет Пакет Вклучен : Вклучен : Вклучен : Пакет со висок квалитет : Вклучен : Вклучен е : Високо квалитетен пакет : Вклучен : 1xkkitchen алатки етикета за креда, нова налепница за креда, што може да се отстрани и пишува винил оставата, чајната кујна, која организира налепница за домашни канцелариски материјали.

Избор на клиенти

VOGTP правоаголник креда изглед со ефект на фонт стил на креда 8 широк магнет за употреба на која било челична површина Свеж
Stobok 1 Постави мини пораки Blackboard Black Decor Decor Black Chalkboard Desktop Decoks Graffiti на одборот Мал креда од табла Свеж
Stobok 1 Постави мини пораки Blackboard Black Decor Decor Black Chalkboard Desktop Decoks Graffiti на одборот Мал креда од табла

Стенд на таблата со креда : Зачудувачки и мазни рабови Дизајн, високо украсен и оваа пригода, одлични под

DEN 303.84
10 сетови мини креда со дрвена рамка правоаголник табла за украси за забава за роденденски роденден Свеж
10 сетови мини креда со дрвена рамка правоаголник табла за украси за забава за роденденски роденден

Употреба : Можете да напишете пораки, белешки, молитви, број на табела, име на гости, име на храна, цени на

DEN 2.00
Doodledude Рустично дрво врамена магнетна chидна картон - Декоративна табла за билтен на магнет Свеж
Doodledude Рустично дрво врамена магнетна chидна картон - Декоративна табла за билтен на магнет

Рачно изработено во Медисон, WI Рамката на цврсто дрво има потресена завршница што го истакнува дрвото ж�

DEN 2.67
Етикети со лепило со лепило со мастило со креда, мали, правоаголник, 10-пакувања Свеж
Етикети со лепило со лепило со мастило со креда, мали, правоаголник, 10-пакувања

Сет од 10 етикети со лепило Правоаголник во форма 2 "x3.5" Работи најдобро со маркери за влажно бришење на ма

DEN 1.33