AEXIT 50PCS M4 релеи машко до женска нишка 7+6mm HEX PCB STANDOFT Stand PC таблата за компјутер

AEXIT 50PCS M4 релеи машко до женска нишка 7+6mm HEX PCB STANDOFT Stand PC таблата за компјутер

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Име на производот : Шестоаголник на шестоаголник; Големина на низата : М4. Должина на машката нишка : 6мм/0,24 "; Должина на делот од хексадецимален дел : 7мм/0,28". Вкупна големина : 13 x 7mm/0,5 "x 0.28" (l*d); материјал : најлон. Боја : црна; нето тежина : 38g. Содржина на пакетот : 50 (+/- 2%) X шестоаголник на растојанија. Име на производот : Шестоаголник на шестоаголник; Големина на низата : М4. Должина на машката нишка : 6мм/0,24 "; Должина на делот од хексадецимален дел : 7мм/0,28". Вкупна големина : 13 x 7mm/0,5 "x 0.28" (l*d); материјал : најлон. Боја : црна; нето тежина : 38g. Содржина на пакетот : 50 (+/- 2%) X шестоаголник на растојанија. Завртки со навојни шестоаголни растојанија од машки до женски тип, со црна најлонска конструкција. Просторините растојанија се користат за складирање или монтирање на табли со печатени кола и машински табли. надвор и помага во ладењето.

Избор на клиенти

FOFOPE 1SET H3Y-4 ENWER-ON DELAY ROTARY KNOB 1S/5S/10S/30S/60S/3M/5M/10M/30M Време на тајмер за време на тајмер AC 110V 220V Свеж
FOFOPE 1SET H3Y-4 ENWER-ON DELAY ROTARY KNOB 1S/5S/10S/30S/60S/3M/5M/10M/30M Време на тајмер за време на тајмер AC 110V 220V

Голем капацитет, високоструја за носење капацитет, реле за правење / пауза за правење / пауза Но, никогаш

DEN 1022.40
Реле за реле IDEC, 8pin, 7A, 300V - SY2S -05 Свеж
Реле за реле IDEC, 8pin, 7A, 300V - SY2S -05

Цена за : Секое монтирање на приклучокот : ДИН Railелезна струја Оценка : 7А Терминали на штекер : Оценка на �

DEN 3.33
AEXIT JQX-12F-2Z DC12V релеи на калем напон 8 пин DPDT напојување цврста состојба релеј електромагнетно реле Свеж
AEXIT JQX-12F-2Z DC12V релеи на калем напон 8 пин DPDT напојување цврста состојба релеј електромагнетно реле

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал, електрични делови; Нето тежина : 93g Содржина на �

DEN 0.67
АЕКСИТ високи релеи за напојување Алуминиум PCB Circuit Circuit 185mm DIA 36 X 1W компјутерски таблички релеи 3W LED Свеж
АЕКСИТ високи релеи за напојување Алуминиум PCB Circuit Circuit 185mm DIA 36 X 1W компјутерски таблички релеи 3W LED

Име на производот : Алуминиум PCB коло; одговара за : 36 x 1 W 3 W LED Дијаметар : 185мм / 7,3 "; Дебелина : 1,5мм / 0,05" Кабе

DEN 740.80
CZH-LABS DIN Rail Mount 12V Пасивно 2 SPST-NO 30AMP модул за реле за напојување. Свеж
CZH-LABS DIN Rail Mount 12V Пасивно 2 SPST-NO 30AMP модул за реле за напојување.

DIN Rail Mount Passive 2 Channel SPSTNO 30 AMP модул за реле за напојување Број на дел : MDD1013 T / 12 V TE T9 AS1 D1212 30 AMP Реле за напојув�

DEN 3.00
Baomain Power Relay My4nj AC 24V Coil LED индикатор DIN Rail 14 Pin Terminal со база Свеж
Baomain Power Relay My4nj AC 24V Coil LED индикатор DIN Rail 14 Pin Terminal со база

Реле модел : my4nj, модел на штекер : PYF14 A Акција : 4pdt; Напон на серпентина : 24 V AC; Контакт напон : 5 A 240 V AC, 5 A 28 V DC

DEN 134.24
Aexit M4X10mm Femaleенски релеи на конец на нишки за склопување на сноп -завртки PCB PC табла релеи столб 20 парчиња Свеж
Aexit M4X10mm Femaleенски релеи на конец на нишки за склопување на сноп -завртки PCB PC табла релеи столб 20 парчиња

Име на производот : Хекс распрскувач за отпуштање; Дијаметар на низата : M4 / 0.16 "(женски) Хекс странична со�

DEN 2.67
Дополнителен заштитник на Сименс 5SY42207, UL 1077 оценет, 2 прекинувач на пол, максимум 20 ампер, карактеристика на тропање Свеж Попустот
AEXIT JQC-3FT73 DC релеи 6V Coil SPDT 5 пинови PCB Општа намена за напојување Додатоци за напојување 10 компјутери Свеж
AEXIT JQC-3FT73 DC релеи 6V Coil SPDT 5 пинови PCB Општа намена за напојување Додатоци за напојување 10 компјутери

Име на производот : реле за напојување PCB; Модел : JQC3 FT73 Напон на калем : DC 6 V; капацитет за контакт : 10 A 125 Vac..

DEN 1.33
Xingyheng 10pcs Еден модул за релејски модул 12V со ниско ниво на активирање на плочата за експанзија на плочата контролиран Свеж
Релеи AEXIT DC12V 35mm DIN Rail Coil Relay 11p LY3J 5A AC240V DC28V Power W приклучок Свеж
Релеи AEXIT DC12V 35mm DIN Rail Coil Relay 11p LY3J 5A AC240V DC28V Power W приклучок

Име на производот : Електромагнетно реле; Модел : LY3 NJ; напон на калем : DC 12 V Контакт капацитет : контакт ка�

DEN 174.72
AEXIT 10PCS JQC-3FF-S-Z релеи DC12V 10A 0.36W 5 Терминал SPDT Не мини реле за напојување на електрична енергија за напојување Свеж
AEXIT 10PCS JQC-3FF-S-Z релеи DC12V 10A 0.36W 5 Терминал SPDT Не мини реле за напојување на електрична енергија за напојување

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, сребрена легура; Нето тежина : 79g; Содржина на пакет : р�

DEN 1.33
Woljay my4nj dc 36v калем 4pdt 14 терминали Индикатор за светло електромагнетно реле за напојување w база Свеж
Woljay my4nj dc 36v калем 4pdt 14 терминали Индикатор за светло електромагнетно реле за напојување w база

Име на производот : Реле за електромагнетна моќност; Модел бр : my4nj; Тип : 4pdt; Модел на штекер : DYF11 A Број на �

DEN 125.28
AEXIT 200PCS 4mM релеи Внатрешна дилон најлонска самостојна усогласување LED SPACER PC табли со релеј за поддршка на држачот Свеж
GMF Robotics NE-1504-053, Relay Board 24VDC NE-1504-053 Свеж
GMF Robotics NE-1504-053, Relay Board 24VDC NE-1504-053

Тежина : 3,67lb Димензии на производот : 12,00 x 10,00 x 4,00 инчи Состојба : Користено добро Тежина : 3,67lb Димензии на

DEN 0.33
AEXIT 20PCS 40мм релеи за кружни плочи на кружни PCB за 1W/3W 6LED релеи на табли во серија Свеж
AEXIT 20PCS 40мм релеи за кружни плочи на кружни PCB за 1W/3W 6LED релеи на табли во серија

Име на производот : Алуминиум PCB коло; одговара за : 6 PCS 1 W / 3 W LED во серија Дијаметар : 40мм / 1,6 "; Дебелина : 1,4�

DEN 155.04
AEXIT DC 24V релеи 30A 1NO SPST 4 пинови со приклучок за возило со возило автомобил Дин реле за ламби за ламби Свеж
AEXIT DC 24V релеи 30A 1NO SPST 4 пинови со приклучок за возило со возило автомобил Дин реле за ламби за ламби

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, ментална Нето тежина : 18g; Содржина на пакет : 1 x Реле за

DEN 2.33
Aexit 50pcs M4 релеи на конец 10мм+6мм најлонски хексадецимален релеј на табла за вселената на табли за PCB Свеж
Aexit 50pcs M4 релеи на конец 10мм+6мм најлонски хексадецимален релеј на табла за вселената на табли за PCB

Име на производот : Шестоаголник на шестоаголник; Големина на низата : М4 Должина на машка нишка : 6мм / 0,24 "

DEN 2.67
Cciyu Далечински Клуч Фоб 2019-2020 Одговара За Ford Transit 2.2 L 2020 Одговара За Ford Transit 3.5 L 4 КОПЧИЊА N5F-A08TAA Свеж
Cciyu Далечински Клуч Фоб 2019-2020 Одговара За Ford Transit 2.2 L 2020 Одговара За Ford Transit 3.5 L 4 КОПЧИЊА N5F-A08TAA

20192020 за Форд Транзит 20202021 За Форд Транзит Поврзете Одговара за овие возила наведени подолу П1 : како да п�

DEN 630.24
AEXIT 10PCS SOP28 Релеи SSOP28 0,65мм 1,27мм до DIP28 2.54mm PCB PC табла релеи на конверторот на адаптер Свеж
AEXIT 10PCS SOP28 Релеи SSOP28 0,65мм 1,27мм до DIP28 2.54mm PCB PC табла релеи на конверторот на адаптер

Име на производот : SOP28 SSOP28 TSSOP28 Адаптер плоча; пин терен : 0,65мм / 1,27мм, 2,54мм / 0,1 " Фиксна дупка Дија : 1,8мм / 0,08

DEN 106.08
Омрон PTF14A-E TRACK/SURCAL MONT SOCKET, со заштита на прстите, за употреба со релеи LY4 серии Свеж
Омрон PTF14A-E TRACK/SURCAL MONT SOCKET, со заштита на прстите, за употреба со релеи LY4 серии

Цена за : Секоја ставка : Код за приклучок на приклучокот за реле : F Број на иглички : 14 монтирање : ДИН жел�

DEN 1121.60