Mess Stopper_ Приклучоци За Хидраулични Масла, 4 Средни, 10 Мали Димензии, Тркалезни

Mess Stopper_ Приклучоци За Хидраулични Масла, 4 Средни, 10 Мали Димензии, Тркалезни

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Едноставно притиснете и извртувајте за вметнување. Само за системи без притисок. Нема потреба да се задржи или пребарување за вистинската големина приклучок или Капа-Неред Затка одговара на широк спектар на големини. Работна температура : - 10 ОД 200 ДО 200, ИЛИ-23 ОД 93. Спречува истекување на нафта и отпад. Ја одржува опремата и маслото чисти за време на сервисирањето. Висока видливост "Hi-Viz" зелената/жолтата боја помага да ве потсетам на неповрзаните црева, пристаништа и фитинзи за време на повторното склопување. Се вклопува црева, цевки, цевки, пристаништа и многу видови на фитинзи, вклучувајќи jic 37 € одблесокот, 45 € одблесокот, push-on, И SAE O-прстен. Може да се исече до саканата должина со помошен нож или ножици. За индустриска, комерцијална и самостојна употреба. Овој комплет за приклучоци за услуги вклучува 4 приклучоци со средна и 10 мали димензии. Малата големина одговара на опсегот на големината на дупката : 3/64" до 1/2 " или 1мм до 13мм во дијаметар. Средна големина одговара на опсегот на големината на дупката : 5/16" до 1 " или 8мм до 26мм во дијаметар. Големиот опсег одговара на големината на дупката : 1/2 "до 1-1/2" или 12мм до 38мм во дијаметар. Вклучува лизгач патент торба за одржување на Вашиот Неред Затворач чист за време на складирањето. Неред Затворачот е направен од ГУМА ОТПОРНА НА масло И без силикон. Отпорен е на повеќето течности како што се конвенционални и синтетички масла за подмачкување и хидраулични масла, течности за пренос, чист бензин, дизел гориво, течности за ладење на етилен гликол и вода. Има краткорочна отпорност на гориво и течности за сопирачките помешани со етанол. За да обезбедите компатибилност, секогаш тестирајте Го Затворачот За Неред за отпорност на течности со потопување во течноста и набудување за деградација. Патент Д941, 882. Mess Stopper е регистрирана трговска марка на Компанијата Vibrant Yard Во САД Доо. Хаос Затворач Приклучоците за Хидраулично Масло најчесто се користат за да се спречи истекување на маслото при сервисирање на опрема и машини. Приклучоците исто така ја одржуваат вашата опрема и масло чисти за време на сервисирањето. Неговата постепена конус му овозможува да одговара на различни големини на дупки, така што ја елиминира потребата да се чуваат и складираат приклучоците и капачињата со вистинска големина.

Избор на клиенти

Приклучок за почетници на задниот дел на полноќ за соло или партнери Свеж
Приклучок за почетници на задниот дел на полноќ за соло или партнери

Одлична играчка за почетници кои истражуваат анален секс ? Безбедно и удобно Идеал за сите родови ? Прав

DEN 2.33
Анален приклучок со црн скапоцен камен - мал Свеж
Анален приклучок со црн скапоцен камен - мал

Украсете ја вашата Derriere : Покажете ја својата loveубов и додадете блиц на црно во вашиот плен! Совршено за �

DEN 111.68
Левитон 5342-W 20 засилувач, 125 волти, индустриска тешка оценка, дуплекс сад, директно сечило, самостојно заземјување, бело Свеж Попустот
Помал алуминиумски алуминиумски алуминиумски алуминиумски приклучок помал - црвен Свеж
Помал алуминиумски алуминиумски алуминиумски алуминиумски приклучок помал - црвен

Лесна легура на алуминиум Одлично за игра на температурата Непурн Лесно се чисти Футалат бесплатно...

DEN 2.00
Стоматолошки Композитни Нелепливи Инструменти За Полнење ПРИКЛУЧОК 3Т Танер Приклучок Заоблен Прст Свеж
Pro Plug System For Fascia Plug & завртки за приклучок- Трекс крајбрежен блеф фасциски приклучоци и завртки од не'рѓосувачки Свеж
Вотс ПЕКС ЛФП-580 Тест Приклучок 1/2-Инчен Боцка Ниско-Олово, Месинг Свеж
Вотс ПЕКС ЛФП-580 Тест Приклучок 1/2-Инчен Боцка Ниско-Олово, Месинг

Производот е произведен во Кина Производот е многу издржлив и лесен за употреба Лесна инсталација и лес

DEN 463.84
Левитон CR020-Gy Gy Rec Dup Flat Flace 2Po3wi 5-20R 20A25V, сива Свеж
Левитон CR020-Gy Gy Rec Dup Flat Flace 2Po3wi 5-20R 20A25V, сива

Терминални завртки со големи глави, поткрепени и затегнати, прифатете ја жицата бр.10 бакар или бакар обл

DEN 42.56
HSBHSJ Јога, GA костуми жени 3 парчиња/постави приклучок за реквизит BU-TT Play Cosplay Божиќни Ноќта на вештерките Подароци Свеж
Андерсон Метали 738109-12 Главата Приклучок, Месинг Свеж
Андерсон Метали 738109-12 Главата Приклучок, Месинг

Производот е 3 / 4 " Brs Цевка Приклучок Комплет за лесна и едноставна употреба Производот е произведен во К

DEN 199.68
Hu-Friedy RCPSL5775 Sleiman Корен Канал Приклучок, 7 Рачка, Зелена Свеж
Hu-Friedy RCPSL5775 Sleiman Корен Канал Приклучок, 7 Рачка, Зелена

#5 слејман 7 рачка зелена Земја на потекло : Сад Стоматолошката трговија на големо директно користи рацио

DEN 1.00
АНДЕРСОН МЕТАЛИ 756121-08 1/2 Месинг Хексадецимален Приклучок Свеж
АНДЕРСОН МЕТАЛИ 756121-08 1/2 Месинг Хексадецимален Приклучок

Производот е 1 / 2 инчен Месинг Хексадецимален Приклучок Комплет за лесна и едноставна употреба Производ

DEN 223.84
Тест Топката Приклучок, Пневматски, 10 Во, Гума Свеж
Тест Топката Приклучок, Пневматски, 10 Во, Гума

Номинална големина : 10" Опсег На Употреба : 9 "10.25" Максимален Заден Притисок : 17 ПСИ 40 стапки ; Притисок На И

DEN 520.00
MyVolts 5V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за HairMax HM1 V6 0.2 Ласерски чешел - американски приклучок Свеж
MyVolts 5V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за HairMax HM1 V6 0.2 Ласерски чешел - американски приклучок

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со ласерскиот чешел Hair Max HM1 V6 0.2 Прик

DEN 0.33