Ашева - 8 x 9 индивидуално завиткано влажно памучно топло/ладно освежување крпа

Ашева - 8 x 9 индивидуално завиткано влажно памучно топло/ладно освежување крпа

DEN 671.20

Свеж

Достапно.

Подебела и помека крпа на 8 "x 9" - 8g направено со 100% памук. Миризливи со есенцијални масла од лимон или лаванда и подебели крпи овозможува долготрајна влага. Нема повеќе исушени крпи!. Новата и подобрена лесна за отворање на пакувањето обезбедува подолг рок на траење. Послужете разладено или на жешко. Продолжете со ладење за освежувачко лекување или загрејте во потопла или микробранова пешкир. Микробранова безбедна!. Мулти-употреба : Во бањите, стоматолошките канцеларии, патувањето во летот, чувајте во торба за автомобили или теретана. Овие освежувачи на рацете и лицето се совршени за банкети, свадби, забави, ресторани, угостителски услуги, настани на отворено како кампување или патување!. Подебела и помека крпа на 8 "x 9" - 8g направено со 100% памук. Миризливи со есенцијални масла од лимон или лаванда и подебели крпи овозможува долготрајна влага. Нема повеќе исушени крпи!. Новата и подобрена лесна за отворање на пакувањето обезбедува подолг рок на траење. Послужете разладено или на жешко. Продолжете со ладење за освежувачко лекување или загрејте во потопла или микробранова пешкир. Микробранова безбедна!. Мулти-употреба : Во бањите, стоматолошките канцеларии, патувањето во летот, чувајте во торба за автомобили или теретана. Овие освежувачи на рацете и лицето се совршени за банкети, свадби, забави, ресторани, угостителски услуги, настани на отворено како кампување или патување!. Дајте им на вашите клиенти крајно искуство во удобност со крпи за освежување на Ашева. Белите крпи на Ашева се со еднократна употреба, 100% памучни крпи на кои се служат влажни како ладно или топло крпа. Овие бели крпи за освежување се валани и миризливи со есенцијални масла од лимон или лаванда. Овие крпи можат да бидат клучна компонента за понуда на вашите клиенти супериорно луксузно искуство што ве поставува над останатите. Кога решивме да произведеме супериорни крпи за освежување на луксуз за нашите клиенти на стоматолог и спа, сакавме да добиеме увид во тековната конкуренција. Затоа се здруживме со тековните дистрибутери на пешкири за освежување за да обезбедиме вреден увид. Обезбедувајќи го да обезбедиме најдобро можно искуство со овие бели крпи. Овие претходно вградени крпи во моментов се популарни кај стоматолошките канцеларии, хотелите, салоните за коса, студиото за јога, бањите, терените за голф, рестораните со високи производи, местата за настани и многу други. Дури и за домашно забавување за употреба пред или после оброк, побарувачката за претходно вметнати топли/ладни крпи е бесконечно расте!.

Избор на клиенти

Sparkle® Pick-A-Size® Хартиени Крпи, 6 Двојни Ролни = 12 Редовни Ролни Свеж
Sparkle® Pick-A-Size® Хартиени Крпи, 6 Двојни Ролни = 12 Редовни Ролни

Искра Хартиени Крпи ви помагаат да се справите со вашите секојдневни нереди по вредност што е точно Сек�

DEN 2.00
Tidi производи Tid 920433 наметка, 2-лесен скрип, слободен латекс, сина, 30 x 42 Свеж
Tidi производи Tid 920433 наметка, 2-лесен скрип, слободен латекс, сина, 30 x 42

2парна Скрим Бесплатно латекс Сина 30 "x 42" 2парна Скрим Бесплатно латекс Сина 30 "x 42" Tidi Products Tid 920433 наметка, �

DEN 531.20
Boardwalk BWK410322 10 in. Свеж
Boardwalk BWK410322 10 in.

Продаден како 6 / картон Силни, апсорбирани крпи Перфориран за лесна употреба Рентабилно...

DEN 1.33
TAZSJG возрасни пешкири за миење на лице и жени кои не се сушат, кои не се пролеваат не-пролеани парчиња коса пар пар Свеж
Georgiaорџија Пацифик 20885 Bigfold Z C преклопени крпи за хартија, бели Свеж
Georgiaорџија Пацифик 20885 Bigfold Z C преклопени крпи за хартија, бели

Big Fold Z C преклопени хартиени крпи 10 пакувања по случај Georgiaорџија Пацифик 20885.… … Големина на бел лист : 8 "

DEN 1.00
Крпа s-fold Envision EPA Brown Свеж
Крпа s-fold Envision EPA Brown

Продаден како 16 / картон Економски крпи за еколошки засегнати клиенти Понудете сигурни перформанси...

DEN 3.33
Ultra Deluxe 2pla Deluxe 2pla Deluxe 2ply+ повеќекратна хартија за рачни крпи, бела, 120 листови x 15 pk, p2f5-ud Свеж
Ultra Deluxe 2pla Deluxe 2pla Deluxe 2ply+ повеќекратна хартија за рачни крпи, бела, 120 листови x 15 pk, p2f5-ud

⭐ Нашите 2py+ премиум повеќекратни хартиени крпи се направени со издржлив дизајн од 2 полни, обезбедувајќ

DEN 750.40
16682 Продавници за партали 4lb кутија Свеж
16682 Продавници за партали 4lb кутија

ОЕМ броеви се предвидени само за повикување Ве молиме, проверете го вклопувањето пред да нарачате Забел

DEN 0.67
Морконски хартиени хартиени ролни крпи MOR W12600 Свеж
Морконски хартиени хартиени ролни крпи MOR W12600

Може да се користи за сушење на рацете или чистење на општа намена Мазно и не опфаќање Изненадувачки изд

DEN 676.80
Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија Свеж
Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија

Продаден како 126 / кутија Засилените марамчиња се карактеризираат со хидрокнит технологија која носи по

DEN 3.33
Скот хартиени крпи, избирање-лист-12 мега ролни = 22 редовни ролни Свеж
Скот хартиени крпи, избирање-лист-12 мега ролни = 22 редовни ролни

Содржи 12 мега ролни = 22 редовни ролни (102 листови по ролна) Брзите гребени брзо чистат хаос Апсорбира побр

DEN 462.40
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи Свеж
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи

Правоаголен диспензер за wallидови за валани, тврди хартиени крпи Мерки 16.1 x 12,6 x 10.2 "(H x W x D) Автоматското ди

DEN 160.00
Само Scott® Pro Automatic Hard Roll Paper Paper System System Module само, за Blue Core Scott® Pro Roll Prople, Black, 1 / Case Свеж
Само Scott® Pro Automatic Hard Roll Paper Paper System System Module само, за Blue Core Scott® Pro Roll Prople, Black, 1 / Case

Внатрешниот диспензерот за автоматскиот диспенс за хартија за хартија со хартија од Скот Про (за сино ј�

DEN 1.67
Скот 75130-12pk продавници за крпи, 55 крпи - пакет од 12 Свеж
Скот 75130-12pk продавници за крпи, 55 крпи - пакет од 12

Овие најголемиот дел од продавниците се дизајнирани за чистење на маснотии, течности, масла и излевање �

DEN 779.20