Женска јакна за дожд плус големина долга мантил со лесен качулка водоотпорни јакни со џебови со џебови

Женска јакна за дожд плус големина долга мантил со лесен качулка водоотпорни јакни со џебови со џебови

DEN 719.84

Свеж

Достапно.

Полиестер, спандекс. Полиестерска обвивка. Затворање на патент. Само миење на рацете. 【Водоотпорна јакна за дожд ве одржува сув】 Водоотпорен материјал со целосна лента. Останете суво цело време благодарение на ткаенината од полиестер спандекс со поголема густина, лесен дожд или снег не е лесен за навлегување, погоден за пешачење, кампување, качување, патување, спорт и активности на отворено. 【Мултифункционално совпаѓање на мантил Совпаѓање на целата ваша потреба】 1) Прилагодливиот половината за влечење ја подобрува убавината на вашето тело. 2) Одвојниот аспиратор создава тотално различен изглед, може делумно да се исчисти за време на чистењето за да го продолжи својот животен век. 3. 4) Дизајнот со долг и ролен ракав изгледа симпатичен, може да се користи за заштита од сонце во лето и топло во зима. 5) Стилскиот вертикален дизајн на ленти ве прави тенки кога ќе го носите. 【Лесната јакна ви овозможуваат лесни】 јакни за дожд се со дизајн лесни, што е лесно да се носи во вашиот дневен пакет и совршена за патување или секојдневно носење, а исто така ја намалува потрошувачката на енергија во организмот. Care Care Care Care】 Домаќините се доказ за нечистотија, отпорност на брчки, лесно чистење. Бидете внимание, миење на рацете, суво чисто, не миење на машината. Машината за миење лесно оштетете ја водоотпорна ткаенина. 【Добра услуга】-Ако имате проблем пред продажба или после продажба, само слободно контактирајте не преку е-пошта. Ние гарантираме нашата одлична услуга за клиенти и вашето 100% задоволство овде. Шанса за нас и изненадување назад кон вас!. 【Водоотпорна јакна за дожд ве одржува сув】 Водоотпорен материјал со целосна лента. Останете суво цело време благодарение на ткаенината од полиестер спандекс со поголема густина, лесен дожд или снег не е лесен за навлегување, погоден за пешачење, кампување, качување, патување, спорт и активности на отворено. 【Мултифункционално совпаѓање на мантил Совпаѓање на целата ваша потреба】 1) Прилагодливиот половината за влечење ја подобрува убавината на вашето тело. 2) Одвојниот аспиратор создава тотално различен изглед, може делумно да се исчисти за време на чистењето за да го продолжи својот животен век. 3. 4) Дизајнот со долг и ролен ракав изгледа симпатичен, може да се користи за заштита од сонце во лето и топло во зима. 5) Стилскиот вертикален дизајн на ленти ве прави тенки кога ќе го носите. 【Лесната јакна ви овозможуваат лесни】 јакни за дожд се со дизајн лесни, што е лесно да се носи во вашиот дневен пакет и совршена за патување или секојдневно носење, а исто така ја намалува потрошувачката на енергија во организмот. Care Care Care Care】 Домаќините се доказ за нечистотија, отпорност на брчки, лесно чистење. Бидете внимание, миење на рацете, суво чисто, не миење на машината. Машината за миење лесно оштетете ја водоотпорна ткаенина. 【Белешка за големина】 Ве молиме следете ја вообичаената нормална големина за да ја купите и повикате на нашата табела со големина во описот/сликата на производот (не табелата со големина).

Избор на клиенти

Century Star Panchos Ponchos за возрасни пончо за жени 2 пакувања со пакувања со палто за дожд од дожд со лесна аспиратор Свеж
Century Star Panchos Ponchos за возрасни пончо за жени 2 пакувања со пакувања со палто за дожд од дожд со лесна аспиратор

Ева Увезени Затворање на привремено Само миење на рацете Отпорен на вода и модерно : Пончо за еднократно

DEN 0.33
Prdecexlu Seaside јакни дами модерен долг ракав долги зимски удобни палта удобни цврсти со аспиратор со џебови палта Свеж
Виножито Итен Дожд Пончо Со Качулка Свеж
Виножито Итен Дожд Пончо Со Качулка

100% Други Влакна Увезени Повлечете го затворањето Миење Раце Само Виножито Итен Дожд Пончо, Возрасни Одг

DEN 254.56
Жените Ручаа Копче Блејзери Долг Ракав Отворен Преден Фит Канцелариска Јакна Свеж
Жените Ручаа Копче Блејзери Долг Ракав Отворен Преден Фит Канцелариска Јакна

✿●Материјал● : Полиестер ✿Увезени Миење Раце Само костуми бохо плус големина без грб бикини со кратки

DEN 387.20
Пролет/есенски ветерник, жени со качулка од средна должина, женски јакна од половината на отворено Свеж
Пролет/есенски ветерник, жени со качулка од средна должина, женски јакна од половината на отворено

100% памук Увоз Машинско миење Смалете ја маснотијата на половината и обликувајте го елегантното држење �

DEN 2.00
Под Оклоп Женски Првите Редови Дожд Јакна Свеж
Под Оклоп Женски Првите Редови Дожд Јакна

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење УА бура технологија одбива вода без жртвување

DEN 1.33
Женска цврста јакна од дожд на отворено плус јакни водоотпорен качулки со мантил Свеж
Женска цврста јакна од дожд на отворено плус јакни водоотпорен качулки со мантил

1 "= Должина : 76см / 29 Погодно е за качување, возење велосипед, кампување, пешачење, трчање, патување, пролет

DEN 255.84
Corduroy јакна жени, фестивалска вечер со долг ракав кардиган за жени симпатична долга удобна безболка со Свеж
Corduroy јакна жени, фестивалска вечер со долг ракав кардиган за жени симпатична долга удобна безболка со

Доцени до продавницата Фовигуо ❤ Нови зимски палта , Јакни и елеци специјално шоу за жени добредојдени!

DEN 143.84
Падот на врвот за жени плус големина со долги ракави класични деловни блузи, Крук, плетено лабаво удобно цврст врв за Свеж