Етикети со лепило со лепило со мастило со креда, мали, правоаголник, 10-пакувања

Етикети со лепило со лепило со мастило со креда, мали, правоаголник, 10-пакувања

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Сет од 10 етикети со лепило. Правоаголник во форма 2 "x3.5". Работи најдобро со маркери за влажно бришење на мастило со креда. Не е потребно собрание. Етикетите за кора и стапчиња од картон одлично за малопродажба, канцеларија и домот! Исто така достапно во овален и поголем правоаголник.

Избор на клиенти

Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла Свеж
Didiseaon 1pc Божиќна пораки табла Детски накит де мини украси Мал chalkboard sign tabletop Порака табла за пораки на табла

Topper на биро вашиот дом ќе има нов изглед Исто така, ќе имате добро расположение, а исто така е и реквизит �

DEN 1.67
VOGTP правоаголник креда изглед со ефект на фонт стил на креда 8 широк магнет за употреба на која било челична површина Свеж
Doodledude Рустично дрво врамена магнетна chидна картон - Декоративна табла за билтен на магнет Свеж
Doodledude Рустично дрво врамена магнетна chидна картон - Декоративна табла за билтен на магнет

Рачно изработено во Медисон, WI Рамката на цврсто дрво има потресена завршница што го истакнува дрвото ж�

DEN 2.67
Труско MSK-3045-BK магнетна листока креда, 11,8 x 17,7 инчи, XT0,7 mm), црно Свеж
Труско MSK-3045-BK магнетна листока креда, 11,8 x 17,7 инчи, XT0,7 mm), црно

Должина : 11,8 инчи (300 мм), ширина : 17,7 инчи (450 мм) Дебелина : 0,03 инчи (0,7 мм); Боја : Црна Боја на површината : цр�

DEN 2.33
Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли Свеж
Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли

Нашите таблички се чистат убаво секој пат! Нема потреба од посебни решенија за чистење или абразивни ср�

DEN 3.33
Луози 10 парчиња дрвени пораки од табли за мемориски табли табла таблети таблички табли Свеж
Луози 10 парчиња дрвени пораки од табли за мемориски табли табла таблети таблички табли

Ова се мали знаци на табла, што го прави лесно да споделувате пораки со вашите гости во стил Доброто рабо

DEN 196.80