Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier

Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier

DEN 849.60

Свеж

Достапно.

Дизајнирано специјално за Chevy Cavalier од 1995-2004 година, Понтијак Сонце оган. Адаптира 5 1/4 или 6 1/2 звучник на локацијата на влезната врата. Направено со пластика со висок степен ABS за цврсто и долготрајно вклопување. Дизајнирано специјално за Chevy Cavalier од 1995-2004 година, Понтијак Сонце оган. Адаптира 5 1/4 или 6 1/2 звучник на локацијата на влезната врата. Направено со пластика со висок степен ABS за цврсто и долготрајно вклопување. 95 адаптер Chevy Cavalier.

Избор на клиенти

Метра 95-7621 Инсталациски комплет за цртичка за 2014 година- Нисан Верса Свеж
Метра 95-7621 Инсталациски комплет за цртичка за 2014 година- Нисан Верса

Тип на производ : Електроника за автомобили Димензии на пакетот : 4.572 L x 14.732 W x 22.098 H (сантиметри) Тежина на

DEN 287.84
Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord Свеж
Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord

ДвоенДин Радио одредба Двоен комплет за цртичка за инсталација DIN За Honda Accord 200307 возила Адаптер за антен�

DEN 1.67
Комплет за инсталација со двојни DIN Metra 95-5812 за избрани 2004-годишни возила на Форд-Блак Свеж
Комплет за инсталација со двојни DIN Metra 95-5812 за избрани 2004-годишни возила на Форд-Блак

Комплет за инсталација на стерео дизајниран да одговара на секое стандардно радио висок 4 ”...

DEN 193.60
Metra95-9011b Double Din Mount Kit за 2005-ти-дополнети возила на Volkswagen, Свеж
Metra95-9011b Double Din Mount Kit за 2005-ти-дополнети возила на Volkswagen,

Инсталационен комплет за цртичка за двојни радија на DIN Мулти комплет за избрани возила на Volkswagen Дизајн�

DEN 2.00
Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул Свеж Попустот
Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул

Насликана мат отпорна на гребење, за да одговара на фабричката цртичка Двоен Дин радио одредба Врски за

DEN 199.84
Декодерот за ретрофит на безжичен CarPlay CarPlay за BMW 1 2 3 4 серија со NBT System F20 F21 F22 F23 F23 F30 F31 F32 F33 2011-2015 Свеж
Декодерот за ретрофит на безжичен CarPlay CarPlay за BMW 1 2 3 4 серија со NBT System F20 F21 F22 F23 F23 F30 F31 F32 F33 2011-2015

Поддржете безжична воздушна игра за i Phone Поврзете го вашиот телефон со вашиот автомобил Екранвашите ап�

DEN 0.67
Метра компатибилен со радио, 99-7809b Двоен/единечен комплет DIN Dash за 2004 - 2008 Acura TSX без навигација Свеж
Метра компатибилен со радио, 99-7809b Двоен/единечен комплет DIN Dash за 2004 - 2008 Acura TSX без навигација

За 20042008 година Acura TSX без навигација Единечна ДИН или двојна ДИН радио одредба Насликана мат црна за да о�

DEN 2.33