CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница

CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

【?】 Име на производот : 3/8 "рамен мијалник; 【?】 3/8" завртки или завртки M10 ;; 【?】 Id = 11mm, OD = 25mm, дебелина од 1,8 mm ;. 【?】 Главна боја : сребрен тон; 【?】 Материјал : Не'рѓосувачки челик 304 / 18-8 / A2-70 ;. 【?】 Пакет : 50 парчиња * 3/8 "Големи фендер рамни мијалници ;. 【?】 Карактеристики : цврста, цврстина, анти-рист ;. 【?】 3/8 "завртки или завртки M10 ;; 8 / A2-70;. 【?】 Карактеристики : цврста, цврстина, анти-кавга ;. *** За рамни мијалници *** Заптивката делува на намалување на триењето, спречување на истекување, изолирање, спречување на олабавување или распрснување на притисокот и има типови како што се рамни мијалници, мијалници за пролет, мијалници за бранови и мијалници за повеќе заби. Рамната мијалник е една од мијалниците што главно се користи за да се намали притисокот. Кога некои делови се затегнати, аксијалната сила е голема, а заптивката лесно се притиска во форма на сад. Во овој случај, материјалот може да се смени и тврдоста може да се подобри.

Избор на клиенти

Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик глава на завртка

DEN 2.33
Мијалници за рамна поправка на Yiwango 304 мијалник од не'рѓосувачки челик 0,5мм дебелина за метрички завртки и завртки Свеж
X-Gree Spring Spring Screw Не'рѓосувачки челик M22 Flater Spacer Spacer Prosper 30 парчиња (Tornillo de Resorte de Acero Inoxidable Свеж
X-Gree Spring Spring Screw Не'рѓосувачки челик M22 Flater Spacer Spacer Prosper 30 парчиња (Tornillo de Resorte de Acero Inoxidable

Име на производот : рамен мијалник; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 484g; Содржина на пакет : 30 па�

DEN 3.00
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик Свеж
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : DIN125 рамен мијалник Материјал : : Не'рѓосувачки ч�

DEN 1336.00
Капа глава алуминиум мијалник M2 M2.5 M3 M4 M4 M5 Anodized Aluminum Washer за хексадеци Свеж
Капа глава алуминиум мијалник M2 M2.5 M3 M4 M4 M5 Anodized Aluminum Washer за хексадеци

Внатрешен дијаметар : M3 10 парчиња, боја : злато Материјал : Алуминиум Големина : M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 Белешка : Бојат

DEN 2.67
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина Свеж
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина

1 / 2 "надворешен дијаметар (.50" + / .01) 1 / 8 "Внатрешен дијаметар (.125" + / .01) 1 / 16 "Дебелина .0625" Силиконски висо

DEN 2.67
500 п.п. Свеж
500 п.п.

Овие дихтунзи се изработени од материјал од не'рѓосувачки челик, искривен и антикорозија, цврста и издр�

DEN 1128.00
X-Gree 20pcs 3мм дебелина M3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење садови сребрен тон (20 парчиња 3мм ESPESOR M3 aleación Свеж
X-Gree 20pcs 3мм дебелина M3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење садови сребрен тон (20 парчиња 3мм ESPESOR M3 aleación

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 20pcs x Алуминиумска легура Fende_

DEN 1600.00
мијалници за мијалници, мијалници од не'рѓосувачки челик, метални мијалници, метални мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m3,5 m4 m5 m6 Свеж
Мијалници за рамна поправка на Yiwango 304 мијалник од не'рѓосувачки челик 0,5мм дебелина за метрички завртки и завртки Свеж
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман Свеж
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман

Рамни мијалници : Мајачот може да го намали притисокот и триењето, спречувајќи ги и завртките да се олаб�

DEN 157.92
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк Свеж
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк

(10) 3 / 4 "УСС рамни мијалници жолт цинк (одделение 8) Добро спакувано Испорака од САД (10) 3 / 4" УСС рамни мијал

DEN 3.00
Sineky 10/20/50/100PCS црн челичен раменски рамен мијалник за миење садови M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18 Свеж
Sineky 10/20/50/100PCS црн челичен раменски рамен мијалник за миење садови M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18

Име : Шим рамен мијалник Количина : 10 / 20 / 50 / 100 парчиња Големина : M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18 Материјал : Цр

DEN 969.60
M9, DIN 1441, метрички, рамни мијалници за иглички од Кливис, груба завршница, не'рѓосувачки челик А2 Свеж
M9, DIN 1441, метрички, рамни мијалници за иглички од Кливис, груба завршница, не'рѓосувачки челик А2

Исто така познати како мијалници за растојание на кливи, кои се користат за прилагодување на должината �

DEN 2.67
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик глава на завртка

DEN 0.67
X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5 Свеж
X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 10 парчиња x Алуминиумска лег�

DEN 1.67
200pcs/сет мијалник за е-клип M1.5 M2 M3 M4 M4 M6 M7 M7 M8 M9 M10 Црн манган челик Е-тип мијалник за миење садови Свеж
200pcs/сет мијалник за е-клип M1.5 M2 M3 M4 M4 M6 M7 M7 M8 M9 M10 Црн манган челик Е-тип мијалник за миење садови

Боја : 2000 парчиња Е прилагодено : да Број на модел : Y173 ZH Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното...

DEN 321.44
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман Свеж
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман

Цврсти месинг рамни мијалници Рамните мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дуп

DEN 505.60