Фонтана со вода за мачки, ултра тивка миленичиња фонтана за миленичиња, 68oz/2l диспензерот за вода со мачки лесен за чистење, ултра тивка миленичиња фонтана за милени?

Фонтана со вода за мачки, ултра тивка миленичиња фонтана за миленичиња, 68oz/2l диспензерот за вода со мачки лесен за чистење,

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Лесно за чистење : Одвојната безжична пумпа го прави Guligull автоматски диспензерот за вода за чистење на мачки потемелно, полесно да се собере. Меѓународни стандардни материјали за храна : АБС материјали од храна, без БПА, безбеден и без мирис. Ултра тивка : Безжичната пумпа на оваа миленичиња фонтана користи ново керамичко вретено за да го намали триењето и може да го намали бучавата на помалку од 20 d B (исто како и здивот). Тече и свежа вода : Водата на автоматска вода за мачки постојано циркулира и 100% покриеност на садот за пиење за да ја задржи водата свежа, супер голема кертриџ со целосна покриеност на големината за ефикасно отстранување на миленичињата, прашина и остатоци од храна, обезбедувајќи најздрава и најнова вода За вашето домашно милениче. Студиите покажуваат дека мачките претпочитаат проточна вода за да застое вода со инстинкти за преживување, диспензерот за миленичиња од миленичиња од Гулигули симулира извори на природата за да ги натера милениците да сакаат вода за пиење. Се обложувам дека миленичето ќе го сакаш. Одвојување на вода и електрична енергија, без статичко : Дизајн на скриено коло, пумпа за безжична вода со целосен плик од 360 степени. Сертификација на ФДА : Фонтана за пиење мачки изработена од материјал за храна од ABS, без БПА и го помина тестот за сертификација на БПА и сертификација на ФДА, трајно, обезбедете го здравјето на водата за пиење на вашето домашно милениче и оставете ги вашите миленици да сакаат да пијат вода. Оставете го миленичето за пиење вода без мешање на бучава. Касета за покривање со целосна големина 360 ° Заштита на филтрација за да ја одржите водата чиста.

Избор на клиенти

Автоматски диспензер за вода за кучиња Leefasy за мали и средни кучиња, индукциска фонтана Свеж
Автоматски диспензер за вода за кучиња Leefasy за мали и средни кучиња, индукциска фонтана

* Голем капацитет : 1,8 L Голем капацитет на вода Автоматско циркулирачки фонтана за миленичиња во вода мо�

DEN 841.60
Шинеа 6 Пакувања Филтри За Замена за 2,6 Л Свеж
Шинеа 6 Пакувања Филтри За Замена за 2,6 Л

①СОВРШЕН НАТПРЕВАР е Компатибилен со 2,6 L Shinea / Pingpin / BOBEastal Миленичиња Фонтана €ПРЕМИУМ 6 ПАКЕТ●6пакет пр

DEN 239.84
Фонтана CAT H2O Mini PET, 40 унца капацитет, со таблета за филтрирање и стоматолошка нега, бел врв со проucирно црно дно Свеж
Нпет DF30 Куче Фонтана &засилувач; FMDF10 Миленичиња Хранење Мат Свеж
Нпет DF30 Куче Фонтана &засилувач; FMDF10 Миленичиња Хранење Мат

●Df30 Кучешка Фонтана ● 2 Галон / 270oz / 8l капацитет кучешка фонтана е совршена за големи кучиња како што се �

DEN 0.33
INTPRO CAT FONUTAN FONUTAN FILTEN FILTER Замена 16 Пакет автоматски филтер за диспензери за вода, компатибилен со Youthink Isyoung Свеж
INTPRO CAT FONUTAN FONUTAN FILTEN FILTER Замена 16 Пакет автоматски филтер за диспензери за вода, компатибилен со Youthink Isyoung

【Чиста, квалитетна вода за вашето домашно милениче】 Intpro Фонтана за миленичиња Фонтана користи автенти

DEN 271.84