Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб

Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Комерцијален декстел високојаглероден, високолегиран нерѓосувачки челик за зголемена острина. Супериорна форма на сечилото за лесно сечење. Уникатна геометрија на сечилото за долготрајни, лесно обновени перформанси. Непропустлив Печат на сечилото за ракување за најголема санитација и издржливост. Раката усовршена до крајниот раб. Декстер-Расел, експерти за рабови од 1818 година, ги нуди сите потребни алатки за облекување ентузијасти во светот на ловот и риболовот. Изберете ја вистинската алатка, обликот на сечилото, конфигурацијата на работ и типот на рачката за да помогнете во обработката на вашиот улов. Секој најсовремен раб ќе биде остар надвор од кутијата, долготраен, лесен за обновување и гордо направен во САД. Достапни се и решенија за острење и складирање за да ги одржите вашите ножеви Декстер остри, заштитени и подготвени да ја завршат работата.

Избор на клиенти

Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава Свеж Попустот
Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава

Водич За Сечење Леб На ГЃа Андерсон со фаќач на трошки за сечење совршено униформен исечен леб на рамном

DEN 339.04
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои Свеж
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

6Инчен нож Убаво дизајнирани ergономски рачки, квалитет дефиниран со удобност и функција...

DEN 2.00
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал Свеж
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал

Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро Шема : Сузан Бренд : Ханс Хансен Ханс Хансен Сузана од ханс хансен данск

DEN 843.20
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик Свеж
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

●Уметничко дело●Нашите ножеви за готвачи Хуск се мешање на традиционалната изработка со модерни техн�

DEN 2.33
Хенкелс Изјава Брич-Остар 8-инчен леб Нож, Торта Нож, германски Инженеринг Информирани од страна на 100+ години На Мајсторство Свеж Попустот