Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава

Водич За Сечење Леб За Печење На Г-Ѓа Андерсон Со Фаќач На Трошки, 12,5 Инчи х, Кафеава

-170 %

DEN 339.04

Свеж

Достапно.

Водич За Сечење Леб На Г-Ѓа Андерсон со фаќач на трошки за сечење совршено униформен исечен леб на рамномерни парчиња секој пат без ронлив неред. Направено од дрво со акрилни панели; фаќачот на трошки отстранува за лесно чистење. Едноставно ставете леб на дупчиња и на задниот панел; лизгајте го ножот на ножот помеѓу процепите и парчето; отстранете го задниот панел за подолги лебови. За пекарски и домашен леб, занаетчиски леб, кисело тесто, француски леб, дури и леб без глутен и колачи со леб, како леб од банана или пченкарен леб. Издржлив и еднократно; потребно е мало склопување; избришете со чиста, сува крпа. Водичот За Сечење Леб На Г-Ѓа Андерсон е специјално дизајниран за сечење совршено униформни парчиња леб секој пат и има вграден фаќач на трошки за помалку ронлив неред. Тоа е совршен додаток на додатоците за правење и печење леб и одлично функционира со најкрвавиот пекарски и домашен леб, занаетчиски леб, кисело тесто, француски леб, дури и рецепт за леб без глутен и колачи со леб, како леб од банана или пченкарен леб. Сендвичите полесно се градат, изгледаат поубаво и имаат подобар вкус со рамномерно исечен леб. Потребно е мало собрание. Прикачете ги страничните панели (вклучен хардвер) и лизгајте во задниот панел. Лесен за употреба. Едноставно ставете леб врз основата со дупчиња и на задниот панел. Лизнете го сечилото на ножот помеѓу процепите и парчето. За подолги лебови, само отстранете ја задната плоча. Одлично делува за пекарски и домашен леб, занаетчиски леб, квас, француски леб, дури и леб без глутен и колачи со леб, како леб од банана или пченкарен леб и многу повеќе. Направен со дрвена основа и акрилни панели, Водичот За Сечење Леб На Г-ѓа Андерсон е издржлив, еднократно и лесно се брише со сува крпа. Фаќачот на трошки отстранува за лесно чистење. Донесен од Хик Харолд Увоз Копродукции.

Избор на клиенти

Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик Свеж
Хуск Готвач Назабен Нож За Леб За Домашен Пакет Леб Со Јапонски Кујнски Нож Со Висок Јаглероден Челик

●Уметничко дело●Нашите ножеви за готвачи Хуск се мешање на традиционалната изработка со модерни техн�

DEN 2.33
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои Свеж
Тејлор Око сведок 6-инчен Kitchenономски Кујнски Нож, 1-Брои

6Инчен нож Убаво дизајнирани ergономски рачки, квалитет дефиниран со удобност и функција Високо јаглерод

DEN 2.00
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал Свеж
Сузана од ханс хансен дански Сребрен Леб нож 7 1/2 HH Ws Оригинал

Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро Шема : Сузан Бренд : Ханс Хансен Ханс Хансен Сузана од ханс хансен данск

DEN 843.20
Хенкелс Изјава Брич-Остар 8-инчен леб Нож, Торта Нож, германски Инженеринг Информирани од страна на 100+ години На Мајсторство Свеж Попустот
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб Свеж
Декстер На Отворено 8 Фалсификувани Фалсификувани Парчиња Леб

Комерцијален декстел високојаглероден, високолегиран нерѓосувачки челик за зголемена острина Суперио

DEN 1.67