Acxico 2PCS 5S 21V BMS Li-Ion литиум батерија BMS PCB Protect Balance Balance Balance

Acxico 2PCS 5S 21V BMS Li-Ion литиум батерија BMS PCB Protect Balance Balance Balance

DEN 1182.40

Свеж

Достапно.

Фино изработка и добри перформанси. Заштита на напон за заштита на единечни ќелии : 4,23 - 4.28 V; единечна ќелија за пренасочување на ротакцијата за враќање на напон : 4.08 - 4,18; Заштита од заштитете за заштита : 0,5 - 1,5; Вратете го напонот : 2,9 - 3.1 V ;. Заштита на струја за заштита : 60А; Заштитете ја струјата за заштита од пренасочување : 60А; Заштита на над -празнење : 0,5 - 1,5С; Заштита на температурата : Да; Исклучете го заштитата : Да; Заштита на недостиг : Да; Задоцнување на недостигот : 100 - 600μS; Заштита на недостаток : Заштита на закрепнување : Да;. Пакетот вклучува : 2 PCS 5 S 21 V Li-јонски литиум батерија BMS PCB Заштита на таблата. Ние сме многу благодарни на сите клиенти за нивните предлози за подобрување на продажбата, доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте не за да го пронајдете најдоброто решение. Фино изработка и добри перформанси. Заштита на напон за заштита на единечни ќелии : 4,23 - 4.28 V; единечна ќелија за пренасочување на ротакцијата за враќање на напон : 4.08 - 4,18; Заштита од заштитете за заштита : 0,5 - 1,5; Вратете го напонот : 2,9 - 3.1 V ;. Заштита на струја за заштита : 60А; Заштитете ја струјата за заштита од пренасочување : 60А; Заштита на над -празнење : 0,5 - 1,5С; Заштита на температурата : Да; Исклучете го заштитата : Да; Заштита на недостиг : Да; Задоцнување на недостигот : 100 - 600μS; Заштита на недостаток : Заштита на закрепнување : Да;. Пакетот вклучува : 2 PCS 5 S 21 V Li-јонски литиум батерија BMS PCB Заштита на таблата. Ние сме многу благодарни на сите клиенти за нивните предлози за подобрување на продажбата, доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте не за да го пронајдете најдоброто решение. 5 S 21 V Li-Ion литиум батерија BMS PCB Заштита на таблата Опис : Заштита на температурата, заштита на изолација, заштита на недостиг. Фино изработка и добри перформанси. 100% модел на нов и висок квалитет : 5 S Единствена ќелија Заштита на напон : 4,23 - 4.28 V единечна ќелија за пренасочување на напон за враќање на напон : 4,08 - 4.18 Заштита за заштита на преоптоварување : 0,5 - 1,5С Единечна ќелија Напон за заштита на отпуштање : 2,72 - 2,88 V Единечен ќелија Напон на обнова на ротакција на ротакција : 2,9-3.1 V Заштита на надминување Тековна струја : 60 A Заштита за заштита од прекумер : 25 A Струја на празнење : 25А Напон на полнење : 21 V за 5 S Белешка : Рачно мерење, мала грешка. Ве молиме, детално проверете ја големината пред да купите. Вистинската боја може да се разликува малку од сликата, во зависност од специфичните поставки на мониторот и интензитетот на светлината. Пакетот вклучува : 2 × 5 S 21 V Li-јонски литиум батерија BMS PCB Заштита на таблата.

Избор на клиенти

Siskiyou Sports NFL Houston Texans Neoprene Ereader Case Свеж
Siskiyou Sports NFL Houston Texans Neoprene Ereader Case

Дополнителен џеб за складирање Официјално лиценциран NFL производ Зимперен неопрен случај...

DEN 2.33
Педал за фендер Фендер Хамертон Свеж
Педал за фендер Фендер Хамертон

Flanger испорачува драматични, брзачки бранови на млаз и суптилни, вртечки ластари на модулација ПРИРАЧНИК

DEN 2.67
Soar MLB Unisex Battle Box Свеж
Soar MLB Unisex Battle Box

Увезени RGB боја што се менува LED светла на слушалките, подлогата на глувчето и глувчето...

DEN 890.40
Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Нхл Бостон Бруинс Тим Лого 1 Јасно Хард Кристално Покритие Компатибилен Со Apple Свеж Попустот
Pickup Classic Humbucker Fluence Clumbucker - Црн сет Свеж
Pickup Classic Humbucker Fluence Clumbucker - Црн сет

Активен сет за пикап за електрична гитара со големина на скромна големина Со мулти глас флуенција CE црн

DEN 2.00