Sparkle® Pick-A-Size® Хартиени Крпи, 6 Двојни Ролни = 12 Редовни Ролни

Sparkle® Pick-A-Size® Хартиени Крпи, 6 Двојни Ролни = 12 Редовни Ролни

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Искра Хартиени Крпи ви помагаат да се справите со вашите секојдневни нереди по вредност што е точно. Секоја Двојна Ролна Со Големина На Пик-А има 110 листови со 2 слоја и е еднаква на 2 Редовни Ролни. Со листови Со Големина На Пик-А, секогаш го имате токму она што ви треба за да ја соберете задачата што ви е при рака. Одлично за секојдневно чистење на кујната и домаќинството со уште повеќе намени за подготовка на храна, самостојни проекти, на отворено и многу повеќе. 6 Двојни Ролни = 12 Редовни Ролни. Модерни Бели, 110 2-слоеви листови по ролна, 11 х 6 инчи. листови. Посегнете по Хартиени Крпи Sparkle® Pick-A-Size® кога ви требаат полни или полу листови за да се справите со секојдневните пресврти и пресврти во животот—од неизбежни нереди и излевања до уметнички проекти во последен момент и сите рутински чистења помеѓу нив. Со при рака Светкави Хартиени Крпи, секогаш ќе бидете подготвени за се што ќе ви се најде по прифатлива цена за подигање! Sparkle® Направи светла избор®.

Избор на клиенти

Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија Свеж
Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија

Продаден како 126 / кутија Засилените марамчиња се карактеризираат со хидрокнит технологија која носи по

DEN 3.33
Вива Потпис Платнени Хартиени Крпи, Изберете-А-Лист, Голема Ролна, 12,67 Унца Свеж
Вива Потпис Платнени Хартиени Крпи, Изберете-А-Лист, Голема Ролна, 12,67 Унца

Содржи 1 голема ролна = 33% поголема од обичната конкурентска ролна (91 лист по ролна) 2x потрајни кога влажн�

DEN 1.33
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи Свеж
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи

Правоаголен диспензер за wallидови за валани, тврди хартиени крпи Мерки 16.1 x 12,6 x 10.2 "(H x W x D) Автоматското ди

DEN 160.00
Хартиени Крпи од седмата Генерација, Рециклирана Хартија, 2-слоја, 1 Ролна Свеж
Хартиени Крпи од седмата Генерација, Рециклирана Хартија, 2-слоја, 1 Ролна

Силни и абсорбента хартиени крпи од 2 слоја направени со 100% Рециклирана Хартија* Белење без белило со хл�

DEN 1364.80
Bodobo Tags Bitsy Box Model, ниту еден Свеж
Bodobo Tags Bitsy Box Model, ниту еден

Само шема Не е вклучена ткаенина Само шема Не е вклучена ткаенина Димензии на торбата : приближно 2,5in ква

DEN 0.33
16682 Продавници за партали 4lb кутија Свеж
16682 Продавници за партали 4lb кутија

ОЕМ броеви се предвидени само за повикување Ве молиме, проверете го вклопувањето пред да нарачате Забел

DEN 0.67
Морконски хартиени хартиени ролни крпи MOR W12600 Свеж
Морконски хартиени хартиени ролни крпи MOR W12600

Може да се користи за сушење на рацете или чистење на општа намена Мазно и не опфаќање Изненадувачки изд

DEN 676.80
Дикси-отпорна на топлина, отпорна на хартија од GP Pro; Бело; HR12; 10,75 ширина x 12 должина; 4; 000 брои Свеж
Дикси-отпорна на топлина, отпорна на хартија од GP Pro; Бело; HR12; 10,75 ширина x 12 должина; 4; 000 брои

Отпорен на знак Идеално за употреба со висока топлина; Брзи печки за готвење, како што се турбохеф и мери

DEN 1899.52
Tidi производи TID 917407 крпа, 3-пар ткиво и поли, беж, 13 x 18 Свеж
Tidi производи TID 917407 крпа, 3-пар ткиво и поли, беж, 13 x 18

Ткиво и поли Беж 13 "x 18" Ткиво и поли Беж 13 "x 18" Tidi производи TID 917407 крпа, 3тил ткиво и поли, беж, 13 "x 18", пакет о�

DEN 1305.60
Boardwalk BWK410322 10 in. Свеж
Boardwalk BWK410322 10 in.

Продаден како 6 / картон Силни, апсорбирани крпи Перфориран за лесна употреба Рентабилно Силните, апсорб

DEN 1.33
Tidi производи TID 917467 крпа, 2-тил ткиво и поли, беж, 13 x 18 Свеж
Tidi производи TID 917467 крпа, 2-тил ткиво и поли, беж, 13 x 18

2подносно ткиво и поли Беж 13 "x 18" 2подносно ткиво и поли Беж 13 "x 18" Tidi производи Tid 917467 Train, 2Ply Tissue & Poly, Beige, 13 "x

DEN 847.68
Само Scott® Pro Automatic Hard Roll Paper Paper System System Module само, за Blue Core Scott® Pro Roll Prople, Black, 1 / Case Свеж
Само Scott® Pro Automatic Hard Roll Paper Paper System System Module само, за Blue Core Scott® Pro Roll Prople, Black, 1 / Case

Внатрешниот диспензерот за автоматскиот диспенс за хартија за хартија со хартија од Скот Про (за сино ј�

DEN 1.67
Чисти Pro 6 стандардни сини центрифени ролни 2 ply 6 x 120m Свеж
Чисти Pro 6 стандардни сини центрифени ролни 2 ply 6 x 120m

2лесни ролни со центрифен 2 Пли врежани за супер апсорпција и професионална употреба...

DEN 2.00
Крпа s-fold Envision EPA Brown Свеж
Крпа s-fold Envision EPA Brown

Продаден како 16 / картон Економски крпи за еколошки засегнати клиенти Понудете сигурни перформанси Нис�

DEN 3.33
GPC24590 Envision Multifold Paper Paper, 1-Ply, 9 1/5 x 9 2/5, бело Свеж
GPC24590 Envision Multifold Paper Paper, 1-Ply, 9 1/5 x 9 2/5, бело

Заштедете пари на испорака и купете на големо многу 3 Спецификациите подолу Повикајте ја секоја ставка �

DEN 452.48
Georgiaорџија Пацифик 20885 Bigfold Z C преклопени крпи за хартија, бели Свеж
Georgiaорџија Пацифик 20885 Bigfold Z C преклопени крпи за хартија, бели

Big Fold Z C преклопени хартиени крпи 10 пакувања по случај Georgiaорџија Пацифик 20885.… … Големина на бел лист : 8 "

DEN 1.00
Генерал 1509 преклопени хартиени крпи, повеќекратни, 9 x 9 9/20, бело, пакет од 250 крпи Свеж
Генерал 1509 преклопени хартиени крпи, повеќекратни, 9 x 9 9/20, бело, пакет од 250 крпи

Абсорбента за секојдневна употреба Преклопувањето овозможува лесно распределување на една крпа по вле

DEN 193.60
Индустриски продавници во Georgiaорџија Пацифик Брауни-2550-24 Свеж
Индустриски продавници во Georgiaорџија Пацифик Брауни-2550-24

Индустриски продавници во Georgiaорџија Пацифик Брауни, Georgiaорџија Пацифик, Brawny Industrial (R) Продавници 25024 Ови

DEN 545.60