Декодерот за ретрофит на безжичен CarPlay CarPlay за BMW 1 2 3 4 серија со NBT System F20 F21 F22 F23 F23 F30 F31 F32 F33 2011-2015 година, Поддржете безжичен Android Auto, MirrorLink, Обратна камера

Декодерот за ретрофит на безжичен CarPlay CarPlay за BMW 1 2 3 4 серија со NBT System F20 F21 F22 F23 F23 F30 F31 F32 F33 2011-2015

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Поддржете безжична воздушна игра за i Phone. Поврзете го вашиот телефон со вашиот автомобил Екран-вашите апликации за Android се појавуваат на екранот. 【Безжичен/ жичен Apple Car Play】 Може да работи со Siri/ Maps/ Music/ Thone The Call. Едноставно префрлете го радиото BMW во режимот „Aux“ за репродукција. За да ја активирате гласовната контрола на Siri, само притиснете и задржете го копчето за гласовна контрола на воланот или Долго притиснете го копчето за автомобили. Дури и повикајте го вашето семејство, без раце.), Слушајте ги вашите омилени песни користејќи i Tunes, Apple Music или друга апликација и пристап до пораки. F30 F31 F34 F80 (2012-2015 година). Декодерот за ретрофит на безжичен карцином на патот за Mercedes Benz NTG5. Android Auto е направен за да ви помогне да се фокусирате на патот. F32 F33 F36 (2013-2015 година). Овој комплет овозможува да го задржи фабричкиот вграден екран на екранот во вашиот автомобил; Не треба да се сече жици итн. Избави ги алатките за отстранување на панелот за автомобили на нашата продавница заедно, ќе биде корисно за време на инсталацијата. Но не и одговара за системот за ЕВО. Вграден микрофон за Siri функција и Bluetooth повик, користете мапи (поддржувајте ја мапата на Google Waze и Sygic, итн. F20 F21 (2011-2015 година). Декодерот за ретрофит на безжичен Car Play Car Play за Mercedes Benz NTG4. 【Поддршка на фотоапаратот за обратна камера и 360 камера; Поддржете го предниот преглед на камерата DVR (влез CVBS).7 C/E/CLA/GLA/GLK/CLS/ML/GLK/GLK/SLK CLASS 2012-2015 година. 【1 година гаранција и инсталирајте помош】 Не ги повредувајте оригиналните жици за автомобили. Да, овој комплет дозволува репродукција на музика и сите звуци да се испуштаат преку звучниците на автомобилот;. Патниот врвен безжичен карцил за ретрофит-декодер за декодер за BMW Mini Cooper One Hatch Clubman F55 F56 F54 F54 F57 NBT System 2014-2018 година. Но не и одговара за системот за ЕВО. 【Белешки пред шопинг】 Без разлика дали главната страница со менито на вашиот оригинален екран на автомобили прикажува CD/мултимедија (CIC System Interface) или мултимедија (NBT системски интерфејс), сè додека портата LVDS зад вашиот екран е 6pin, нашата ставка одговара за вашиот автомобил. Нашата единица поддршка i OS 14 систем, но ви предлагаме да се ажурирате на i OS14.2, а потоа одете на телефонски поставки за да дознаете избор „Изведете ги гестовите на допир“ и потоа да го затворите. Поддршка гледајте на You Tube, ТВ -новости фотографии, навигација и HD видеа. Ако немате доверба да ја инсталирате, plz најдете специјалист за да ви помогне. Декодерот за ретрофит на безжичен Car Play Car Play за BMW I3 i01 NBT System 2012-2017 година. Оваа единица поддржува безжична и жична врска, можете да се поврзете преку Bluetooth или USB -кабелот. Поддржете ја задната камера на задниот дел и 360 камера. Патниот врвен безжичен Car Play Android Auto Retrofit комплет за Audi A4 A5 S4 S5 RS4 RS5 Q5 A3 A6 A7 A8.Патниот врвен безжичен Car Play Retrofit Kit Decoder за BMW NBT System 3 4 5 6 7 Series X1 X3 X4 X5 X6 X6 2012-2016. Ја тестиравте секоја функција на вашиот автомобил. Без оглед дали главната страница со менито на вашиот оригинален екран на автомобили прикажува CD/Multimedia (CIC System Interface) или мултимедија (NBT системски интерфејс), сè додека портата LVDS зад вашиот екран е 6pin, нашата ставка одговара за вашиот автомобил.

Избор на клиенти

Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier Свеж
Метра 82-3300 95 адаптер Chevy Cavalier

Дизајнирано специјално за Chevy Cavalier од 19952004 година, Понтијак Сонце оган Адаптира 5 1 / 4 или 6 1 / 2 звучник на �

DEN 849.60
Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул Свеж Попустот
Metra 95-7337b Double Din Installation Dash комплет за 2010 година Киа Соул

Насликана мат отпорна на гребење, за да одговара на фабричката цртичка Двоен Дин радио одредба Врски за

DEN 199.84
Метра 95-7621 Инсталациски комплет за цртичка за 2014 година- Нисан Верса Свеж
Метра 95-7621 Инсталациски комплет за цртичка за 2014 година- Нисан Верса

Тип на производ : Електроника за автомобили Димензии на пакетот : 4.572 L x 14.732 W x 22.098 H (сантиметри) Тежина на

DEN 287.84
Комплет за инсталација со двојни DIN Metra 95-5812 за избрани 2004-годишни возила на Форд-Блак Свеж
Комплет за инсталација со двојни DIN Metra 95-5812 за избрани 2004-годишни возила на Форд-Блак

Комплет за инсталација на стерео дизајниран да одговара на секое стандардно радио висок 4 ”...

DEN 193.60
Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord Свеж
Metra 95-7862 Double Din Installation Dash комплет за Honda Accord

ДвоенДин Радио одредба Двоен комплет за цртичка за инсталација DIN За Honda Accord 200307 возила Адаптер за антен�

DEN 1.67