Золуну, за еднократно силиконски кабелски врски за склучување и организирање, кабелски обвивки за управување со кабел и организација на биро за домашни канцеларии

Золуну, за еднократно силиконски кабелски врски за склучување и организирање, кабелски обвивки за управување со кабел и организација

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

【Дома и организација Мал помошник】 Користете ги чуварите на организацијата за домашни канцеларии. Брзо организирајте и завиткајте компјутерски жици, електронски жици, жици и пакети разни предмети, итн. 【Доволно количество】 10 парчиња силиконски кабелски врски (Должина : 4,2 инчи) во различни бои, вклучувајќи црна, бела, сива, розова и зелена, 2, 2, 2, 2 зелени, 2, 2, 2 розови и зелени, 2, 2 розови и зелени Парчиња од секоја боја, соодветна количина и најразлични бои за лесна диференцијација за да ги задоволат вашите различни потреби. 【Долготрајни и издржливи】 Силиконски материјал со висок квалитет за трајна употреба, мека и флексибилна. И силиконскиот материјал е отпорен на абење, лесен за чистење и еднократно. 【Преносно и удобно】 Лесно складирање и носење. Може да се користи во затворено и на отворено, како што се дом, канцеларија, училиште, патување, итн. Може дури и да ви помогне да ги поправите закачалките при сушење облека за да избегнете паѓање заради силен ветер. Голема употреба за мали кабелски врски!. 【Широко користени ленти за организатор на кабел Покрај организирање на сите видови на кабли, кабелските врски можат да ги запечатат и вашите џебови за закуски, да ги поправат вашите дневни потреби, да ги чуваат вашите алатки и пенкала, итн. Да ви даде чувство на удобно живеење. Пакетот вклучува : силиконски кабелски врски x 10 боја : црна, бела, розова, зелена, сива големина : 4,2 x 0,48 инчи, максимална должина на истегнување 11,8 инчи (30 см) Должината на оваа кабелска вратоврска е 4,2инх, должина на затегнување 11,8 инчи, повеќе Погоден за кабел за слушалки, кабел за податоци, кабел за глувче, аудио кабел, мрежен кабел и така натаму. Специјалниот материјал и големина се дизајнирани само за совршено вклопување во употреба, за да ви донесе удобно искуство. Ослободете вредни области со недвижнини и делумни области со изобилство на кабли со овој комплетен комплет за управување со кабел/кабел. Кабелски организаторски ленти Покрај организирање на сите видови на кабли, кабелските врски исто така можат да ги запечатат џебовите за закуски, да ги поправат вашите дневни потреби, да ги чуваат вашите алатки и пенкала, итн.

Избор на клиенти

Ty-Rap L-28-120-9-L кабелска вратоврска, тешка должина, должина од 28 инчи со ширина од 0,3 инчи, природна, 50-пакет Свеж
Секоја 100 парчиња бели и мулти-обоени кабелски врски за прицврстување Свеж
Секоја 100 парчиња бели и мулти-обоени кабелски врски за прицврстување

【Спецификација】 Секоја пакет има 100 парчиња бели кабелски врски, големина : 8 x 1 / 2 “, направено од матер�

DEN 1.67
Securitie CT22-25025UVB Супер тешки врски со кабел, 22 инчи., 250 фунти. Јачина на затегнување, Управување со жица и кабел / Свеж
Securitie CT22-25025UVB Супер тешки врски со кабел, 22 инчи., 250 фунти. Јачина на затегнување, Управување со жица и кабел /

Издржлива конструкција : Направено од траен најлон 6 / 6 материјал Оперативна температура : Мин / максимал

DEN 2.00
Livder 100 парчиња зелени тешки врски со најлонски поштенски кабел, 8 инчи Свеж
Livder 100 парчиња зелени тешки врски со најлонски поштенски кабел, 8 инчи

Материјал : Пластична најлонска прилагодлива добра отпорност на топлина, висока стабилност, силна издр�

DEN 0.67
Кабел за лента за прицврстување на пасоу, двојно странично управување со жица за напојување 3/4inch 1 ролна кука Свеж
Кабел за лента за прицврстување на пасоу, двојно странично управување со жица за напојување 3/4inch 1 ролна кука

Двојно еднострано ви овозможува да ги намалите прстените со сопствена должина за да ги завиткате грозн�

DEN 3.00
100-1000 парчиња Професионален кабелски врски со кабелски врзит 3.6x200мм жолти 300 парчиња Свеж
100-1000 парчиња Професионален кабелски врски со кабелски врзит 3.6x200мм жолти 300 парчиња

Идеално за подобрување на домот, управување со кабел, специјални прилики, пакување или во градината...

DEN 1043.20
Тр Индустриски Изведувач Серија УВ Кабелски Врски, 7.6, Тип 21, Направени ВО САД Свеж
Тр Индустриски Изведувач Серија УВ Кабелски Врски, 7.6, Тип 21, Направени ВО САД

Кабелските врски Од Серијата Изведувачи со високи перформанси се идеални за индустриски и професионал�

DEN 2.33
Попуст -ознака и етикета UV кабелски врски, 175, 40 , црна, 100/случај Свеж
Попуст -ознака и етикета UV кабелски врски, 175, 40 , црна, 100/случај

Најлонски кабелски врски трајно безбедни жици, кабли, торби, итн За континуирана или продолжена изложен

DEN 1117.28
Обоени кабелски врски, 50, 11 , сина, 1000/случај Свеж
Обоени кабелски врски, 50, 11 , сина, 1000/случај

Најлонски кабелски врски трајно безбедни жици, кабли, торби, итн Доказ за тампер дизајниран да се заклу�

DEN 1.67
Panduit ABM112-A-D20 кабелска вратоврска, лепило поддржано, 4-насочен, најлон 6,6, црно Свеж
Panduit ABM112-A-D20 кабелска вратоврска, лепило поддржано, 4-насочен, најлон 6,6, црно

Супериорно лепило за долгорочна сигурност 2нананамонтирање на конфигурацијата Брзина на лагер отстран

DEN 1.33