Золуну, за еднократно силиконски кабелски врски за склучување и организирање, кабелски обвивки за управување со кабел и организација на биро за домашни канцеларии

Золуну, за еднократно силиконски кабелски врски за склучување и организирање, кабелски обвивки за управување со кабел и организација

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

【Дома и организација Мал помошник】 Користете ги чуварите на организацијата за домашни канцеларии. Брзо организирајте и завиткајте компјутерски жици, електронски жици, жици и пакети разни предмети, итн. 【Доволно количество】 10 парчиња силиконски кабелски врски (Должина : 4,2 инчи) во различни бои, вклучувајќи црна, бела, сива, розова и зелена, 2, 2, 2, 2 зелени, 2, 2, 2 розови и зелени, 2, 2 розови и зелени Парчиња од секоја боја, соодветна количина и најразлични бои за лесна диференцијација за да ги задоволат вашите различни потреби. 【Долготрајни и издржливи】 Силиконски материјал со висок квалитет за трајна употреба, мека и флексибилна. И силиконскиот материјал е отпорен на абење, лесен за чистење и еднократно. 【Преносно и удобно】 Лесно складирање и носење. Може да се користи во затворено и на отворено, како што се дом, канцеларија, училиште, патување, итн. Може дури и да ви помогне да ги поправите закачалките при сушење облека за да избегнете паѓање заради силен ветер. Голема употреба за мали кабелски врски!. 【Широко користени ленти за организатор на кабел Покрај организирање на сите видови на кабли, кабелските врски можат да ги запечатат и вашите џебови за закуски, да ги поправат вашите дневни потреби, да ги чуваат вашите алатки и пенкала, итн. Да ви даде чувство на удобно живеење. Пакетот вклучува : силиконски кабелски врски x 10 боја : црна, бела, розова, зелена, сива големина : 4,2 x 0,48 инчи, максимална должина на истегнување 11,8 инчи (30 см) Должината на оваа кабелска вратоврска е 4,2инх, должина на затегнување 11,8 инчи, повеќе Погоден за кабел за слушалки, кабел за податоци, кабел за глувче, аудио кабел, мрежен кабел и така натаму. Специјалниот материјал и големина се дизајнирани само за совршено вклопување во употреба, за да ви донесе удобно искуство. Ослободете вредни области со недвижнини и делумни области со изобилство на кабли со овој комплетен комплет за управување со кабел/кабел. Кабелски организаторски ленти Покрај организирање на сите видови на кабли, кабелските врски исто така можат да ги запечатат џебовите за закуски, да ги поправат вашите дневни потреби, да ги чуваат вашите алатки и пенкала, итн.

Избор на клиенти

2000 компјутери 8 инчи кабелски врски со пластични жици врски црни најлонски поштенски кабел врски со тешки жици со жица со Свеж Попустот
Кабелски врски, 18, 3 , природно, 1000/случај Свеж
Кабелски врски, 18, 3 , природно, 1000/случај

Најлонски кабелски врски трајно безбедни жици, кабли, торби, итн Доказ за тампер дизајниран да се заклу�

DEN 446.24
Врски со кабел со долга кука и јамка - 5 парчиња - црна боја во боја Свеж
Врски со кабел со долга кука и јамка - 5 парчиња - црна боја во боја

Големина : 18 "Долга ширина : 1 / 2" Количина : 5 боја : црна Прицврстувачите за кука и јамка може да се користа�

DEN 782.40
Tierock Black Zip врски со тешки 8 -инчни пакувања од 100 - жични врски со 50 килограми јачина на затегнување - УВ отпорни на Свеж
Panduit ABM112-A-D20 кабелска вратоврска, лепило поддржано, 4-насочен, најлон 6,6, црно Свеж
Panduit ABM112-A-D20 кабелска вратоврска, лепило поддржано, 4-насочен, најлон 6,6, црно

Супериорно лепило за долгорочна сигурност 2нананамонтирање на конфигурацијата Брзина на лагер отстран

DEN 1.33
Кабелски врски црна 4.8x300mm 100 парчиња само-затворање / нормално Свеж
Кабелски врски црна 4.8x300mm 100 парчиња само-затворање / нормално

Идеално за подобрување на домот, управување со кабел, специјални прилики, пакување или во градината...

DEN 1.67
8 кабелски врски Премиум природно бело | најлонски поштенски врски | UV оценет | 200 парчиња пакет Свеж
8 кабелски врски Премиум природно бело | најлонски поштенски врски | UV оценет | 200 парчиња пакет

Висококвалитетен најлонски поштенски врски за самозаклучување и засилени краеви за лесна примена Зате

DEN 1.67
PLT8EH-Q0, Кабелски врски Стандарден заклучување најлон 6,6 Црна 203мм 1112n Свеж
PLT8EH-Q0, Кабелски врски Стандарден заклучување најлон 6,6 Црна 203мм 1112n

Снабдувач : Пандуит Дел бр : PLT8 EHQ0 ROHS : Да ECCN : EAR99 : 25 Стил : Стандарден материјал за тело за заклучување : На�

DEN 1013.44
Електрик 4 најлонски кабелски врски со пластична монтажа за завртки за шрафци - 18 фунти - 100 пакувања - црна Свеж
Електрик 4 најлонски кабелски врски со пластична монтажа за завртки за шрафци - 18 фунти - 100 пакувања - црна

4,3 "Долги кабелски врски во црна 100 парчиња 18 bs Јачина на затегнување Самостојно заклучување, дизајн на е�

DEN 135.68
Гарднер Бендер 46-308UVB кабелска вратоврска, 8 инчи. Свеж
Гарднер Бендер 46-308UVB кабелска вратоврска, 8 инчи.

Производот е 100pk 8 "BLK кабелска вратоврска Лесен и едноставен комплет за употреба Производот е произведе�

DEN 2.33
Pro Tie AC11SD100 11,8-инчи разновиден стандарден кабел за бојадисување во боја, разновиден најлон, 100-пакет Свеж
Pro Tie AC11SD100 11,8-инчи разновиден стандарден кабел за бојадисување во боја, разновиден најлон, 100-пакет

Одлично за снопови жица, разбој, разни други артикли и апликации Јачина на затегнување од 50 фунти...

DEN 1.00
100-1000 парчиња Професионален кабелски врски со кабелски врзит 3.6x200мм жолти 300 парчиња Свеж
100-1000 парчиња Професионален кабелски врски со кабелски врзит 3.6x200мм жолти 300 парчиња

Идеално за подобрување на домот, управување со кабел, специјални прилики, пакување или во градината Опе�

DEN 1043.20
Ty-Rap L-28-120-9-L кабелска вратоврска, тешка должина, должина од 28 инчи со ширина од 0,3 инчи, природна, 50-пакет Свеж