Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chat за Panasonic NV-GS55Gn-S + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chat за Panasonic NV-GS55Gn-S + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за напојување, ниту USB кабел. Неговиот уникатен рамен пин, дизајн со преклопување овозможува лесно складирање и го прави компактен полнач за батерии. Индикаторот за LED за паметно полнење автоматски се свртува кон полнење на бранот по целосно наполнета батеријата. Автоматското напојување на напојувањето за вклучување е од 110 V-240 V и доаѓа со бесплатен европски адаптер за приклучок за наизменична струја. Бонус : Вклучен е комплементарниот Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење (5 $ вредност), кој може да се искористи за наплата на повеќето паметни телефони, мобилни телефони, читатели на е-книги, MP3, MP4, GPS и дигитални фотоапарати на пазарот.

Избор на клиенти

Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit за Panasonic CGR-S002 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење Свеж
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit за Panasonic CGR-S002 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 2.67
Брз полнач за батерии за батерии за LCD за Sony BP-U30 BP-U60 BP-U90 PMW-100 PMW-150 PMW-160 PMW-200 PMW-EX1 PMW-EX1R PMW-EX3 Свеж
Брз полнач за батерии за батерии за LCD за Sony BP-U30 BP-U60 BP-U90 PMW-100 PMW-150 PMW-160 PMW-200 PMW-EX1 PMW-EX1R PMW-EX3

Компатибилен со : Sony BPU60 BPU30 BPU62 BPU65 BPU66 BPU90 BPU95 код за батерија »ФИТ модели; Компатибилен со : PMW100, PMW150, PMW160, PMW

DEN 440.00
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Canon BP-310B + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење Свеж
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Canon BP-310B + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 127.84
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit за Panasonic SDR-H90 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење Свеж
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit за Panasonic SDR-H90 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 159.84
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Canon MV10i MV20 MV200 MV200i MV20i + Itekiro 10-во-1 кабел за полнење USB Свеж
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Canon MV10i MV20 MV200 MV200i MV20i + Itekiro 10-во-1 кабел за полнење USB

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 143.84
HQRP пакет-биро + Wallиден AC адаптер полнач компатибилен со JVC AP-V14 AP-V15 AP-V16 GZ-MG630A GZ-MG21U GR-D72U GZ-MG27U GR-D93U Свеж Попустот
HQRP пакет-биро + Wallиден AC адаптер полнач компатибилен со JVC AP-V14 AP-V15 AP-V16 GZ-MG630A GZ-MG21U GR-D72U GZ-MG27U GR-D93U

Влезен напон : 110 V240 V AC; Излезен напон : DC 11 V; 1а; Висока ефикасност и сигурност; Автоматско намалување на п�

DEN 510.40
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For JVC GR-D745EX GR-D745U GR-D745US GR-D746 GR-D746E + Itekiro 10-во-1 USB кабел за Свеж
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For JVC GR-D745EX GR-D745U GR-D745US GR-D746 GR-D746E + Itekiro 10-во-1 USB кабел за

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 1.00
Itekiro AC Wall DC Car Battery Charger комплет за Олимп Стилус 5000, Stylus 5010, Stylus 7000, Stylus 7010 Stylus 1200 Stylus Свеж
Itekiro AC Wall DC Car Battery Charger комплет за Олимп Стилус 5000, Stylus 5010, Stylus 7000, Stylus 7010 Stylus 1200 Stylus

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 2.00
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Panasonic VDR-M50EG-S + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење Свеж
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Panasonic VDR-M50EG-S + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 159.84
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chat For Olympus Li-30B Li-30C 200483 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење Свеж
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chat For Olympus Li-30B Li-30C 200483 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 1563.20