Нубестија релаксирачка тркалачка лента 5 ролна декомпресија леплива топка лента топки ленти ленти двојна боја топка во боја топка, бои на виножито бои играчки бонб

Нубестија релаксирачка тркалачка лента 5 ролна декомпресија леплива топка лента топки ленти ленти двојна боја топка во боја

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

[Методот на производство на лепливата топка на лентата] Залепете ги двете страни на лентата добро, добро залепете го, а потоа полека извлечете го, можете да видите малку лепак што е извлечен, ставете го, ставете го во мала Топката, а потоа искористете ја оваа мала топка за да продолжите да работи кога леплива страна на лентата ќе се раздели, а потоа продолжете да ја завиткате топката, да повторувате и полека да станете поголеми и да станете топка на лента. 【Намалување на стресот за забава】 Лепливоста на оваа леплива топка лента во боја е специјално дизајнирана за да може полесно да се залепи, но правењето лепливи топки бара одредена количина на трпеливост и концентрација. 【Широки апликации】 Релјефната леплива топка лента е совршена за деца и возрасни кои имаат потреба : Погодна за сите деца и возрасни. Овие играчки помагаат во промовирање на чувство на смиреност, помагаат во намалувањето на стресот/ и да помогнат во подобрувањето на фокусот.-/ Големина : 8. Овие играчки помагаат во промовирање на чувство на смиреност, помагаат во намалувањето на стресот/ и да помогнат во подобрувањето на фокусот. Карактеристики-/ Материјал : пластика-/ боја : разновидна боја.【5- Парче топка лента】 Леплива топка лента, а не играчка, но исто така вежбајте ги вашите деца со можност за деца, децата особено ќе ја сакаат оваа шарена леплива топка лента. 【Широки апликации】 Релјефната леплива топка лента е совршена за деца и возрасни кои имаат потреба : Погодна за сите деца и возрасни. Совршено за стресно семејство или пријатели, стилски и шик. Пакет, вклучувајќи-5 x ролни ленти.

Избор на клиенти

Дру Нејлор Сан Диего Падрес дебитант година ја потпиша М.Л. Бејзбол Бекет R01166 Свеж
Дру Нејлор Сан Диего Падрес дебитант година ја потпиша М.Л. Бејзбол Бекет R01166

Купете ја нашата продавница со над 32.000 автограми за спорт и забава, меморијали и многу повеќе...

DEN 879.84
МАЈКЛ ХАРИС АТЛАНТА БРАВС РОЈ ПОТПИША АВТОГРАМ М. Л. БЕЈЗБОЛ ЈСА АФ50484 Свеж
МАЈКЛ ХАРИС АТЛАНТА БРАВС РОЈ ПОТПИША АВТОГРАМ М. Л. БЕЈЗБОЛ ЈСА АФ50484

Купувајте ја Нашата Продавница со над 32.000 спортски и забавни автограми, сувенири и многу повеќе Ние сме

DEN 0.33
Тимот на шампиони во Светска серија во Бостон Ред Сокс го потпиша В.С. Бејзбол JSA COA - Автограмирани бејзбол Свеж
Тимот на шампиони во Светска серија во Бостон Ред Сокс го потпиша В.С. Бејзбол JSA COA - Автограмирани бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 2.33
Eо Саундерс потпиша автограмиран MLB бејзбол ангели Diamondbacks S1279 - автограмирани бејзбол Свеж
Eо Саундерс потпиша автограмиран MLB бејзбол ангели Diamondbacks S1279 - автограмирани бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 1.67
Прекрасна Jackеки Робинсон 1953 година Бруклин Доџерс Тим потпиша Бејзбол ЈСА Коа - Автограм Бејзбол Свеж
Прекрасна Jackеки Робинсон 1953 година Бруклин Доџерс Тим потпиша Бејзбол ЈСА Коа - Автограм Бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 652.80
ФРАНЦИСКО МЕЏИЈА потпиша ФЈУЧЕРСИ ОМЛ бејзбол ЈСА АХ95622 - Автограм Бејзбол Свеж
ФРАНЦИСКО МЕЏИЈА потпиша ФЈУЧЕРСИ ОМЛ бејзбол ЈСА АХ95622 - Автограм Бејзбол

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол...

DEN 2.00
РОЛИ ПРСТИ МИЛВОКИ БРУЕРС ПОТПИША АВТОГРАМ 8Х10 ФОТО В / КОА Свеж
РОЛИ ПРСТИ МИЛВОКИ БРУЕРС ПОТПИША АВТОГРАМ 8Х10 ФОТО В / КОА

Купувајте ја Нашата Продавница со над 32.000 спортски и забавни автограми, сувенири и многу повеќе...

DEN 0.33
Убава 1937 Тимот На Чикаго Вајт Сокс Потпиша Бејзбол ВО Американската Лига ЏСА Коа-Автограмирани Бејзбол Топки Свеж
Џорџ Кел Со Автограм На Официјалната Бејзбол Лига Од Големата Лига - Бејзбол Со Автограм Свеж
Џорџ Кел Со Автограм На Официјалната Бејзбол Лига Од Големата Лига - Бејзбол Со Автограм

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол...

DEN 1439.84
Скот Стап потпиша автограмиран официјален бејзбол на мајорската лига - холограми кои одговараат на COA Свеж
Скот Стап потпиша автограмиран официјален бејзбол на мајорската лига - холограми кои одговараат на COA

Автограмиран од Скот Стап COA со соодветни налепници за холограм со сериски број Доживотно гаранција за C

DEN 3.00
Вили Мејс Хенк Арон Стен Музиал 3.000 Хит Клуб потпиша Бејзбол 13 Сиг ЈСА Коа - Автограм Бејзбол Свеж
Вили Мејс Хенк Арон Стен Музиал 3.000 Хит Клуб потпиша Бејзбол 13 Сиг ЈСА Коа - Автограм Бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 1300.80
1967 Тимот на Бостон Ред Сокс Ал Шампи ги потпиша американската лига Бејзбол ПСА ДНК и ЈСА - автограмирани бејзбол Свеж
Јоги Бера потпиша гроздобер стил во 1960 -тите Newујорк Јанкис Бејзбол калем ЈСА Коа - Автограм Бејзбол Свеж
Јоги Бера потпиша гроздобер стил во 1960 -тите Newујорк Јанкис Бејзбол калем ЈСА Коа - Автограм Бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 692.80
Мајкл Магру Лос Анџелес Доџерс потпиша автограмиран Бејзбол во лига Бејзбол КОА - Автограм Бејзбол Свеж
Мајкл Магру Лос Анџелес Доџерс потпиша автограмиран Бејзбол во лига Бејзбол КОА - Автограм Бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 527.84
Хуан Гузман потпиша автоматски автограм Бејзбол Б121 - автограмирани бејзбол Свеж
Хуан Гузман потпиша автоматски автограм Бејзбол Б121 - автограмирани бејзбол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејз

DEN 1425.60