Фудбал за прицврстување на кучиња од кучиња Smalllee_lucky_store, симпатичен џеб кутре целокупниот фустан за мало средно кучиња мачки девојки прилагодливо милениче Jeanан зд?

Фудбал за прицврстување на кучиња од кучиња Smalllee_lucky_store, симпатичен џеб кутре целокупниот фустан за мало средно кучиња

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Направено од мека тексас ткаенина која е лесна и издржлива. Стилски целосен фустан со шутли и симпатичен џеб за лепенка. Погодно за топли пролетни или летни месеци. Совршено за какви било активности на отворено, како што се дневно одење, забави за викенд, в Valentубени, Ноќта на вештерките, Божиќ, родендени, свадба, забава со теми за миленичиња, итн. Симпатична фустан за миленичиња со миленичиња со Д-прстен за приврзаност за поводник. Дизајнот на пуловер го олеснува ставањето и со висок стомак да се направат паузите за бања чисти и без хаос. Машинска миење за да можете да го задржите да изгледа стилски со помалку напор. Овој фустан за кучиња за девојчиња има големина XS, S, M, L, XL, XXL. Погодно за кучиња/мачки од мали раси. Обично избирање на големината со мерење во градите, грбот, вратот, а не тежината или расите само. Дајте приоритет да ги измерите градите, не премногу тесни, и оставете го просторот на 2-3 прсти за најдобро вклопување за тежина 1,4-2,6 фунти/0,65-1,2 кг. инч; За тежина 2,7-4,4 фунти/1,25-2,0 кг. М : врат : 26см/10инч назад : 25 см/9,5inch градите : 37 см/14,5inch; За тежина 4,4-6,6 фунти/2.0-3,0 кг. За тежина 6,6-9,4 фунти/3.0-4,25 кгзиза XL : врат : 32см/12,5инч назад : 35см/13,5 инчи на градите : 47см/18,5inch; За тежина 9,4-13 фунти/4,25-6,0 кг раса Препорачана : (Само за референца) : Големина XXS, XS : Tea Cup, маче, кученце, чихуахуа (тежина под 2 bs/1kg) големина S, M, L : Cat, кутре, кутре, кутре, Чихуахуа, Померанец, Малтешки, Јоркшир Териер (тежина 3-10 bs/1.5-4.5kg) големина xl.xxl : играчка пудлица, папилон, Ших Цу, мини Доберман, Бихон Фриз, Пекингезе, Jackек Русел Териер, Минијатурен Шнаузер, Пуг (тежина 11-20 bs/5-9kg) Препорачаната тежина е само за повикување, ве молиме, kindубезно земете мерење на вашето куче пред да купите, благодарам.

Избор на клиенти

Iuljh куче летен фустан домашно милениче куче облека здолниште фустан кутре облека пролет Свеж
Iuljh куче летен фустан домашно милениче куче облека здолниште фустан кутре облека пролет

Ткаенината е удобна и дише, совршена за топли летни денови Направете го вашето куче поубаво, слатко и мо�

DEN 2811.52
Tiaobug Women'sенски од 1920 -тите секвенци раб флапер латински танц фустан Свеж
Tiaobug Women'sенски од 1920 -тите секвенци раб флапер латински танц фустан

70%Sequin + 15%полиестер + 15%спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Сет вклучуваат : 1x танцов ф�

DEN 1.67
Lcepcy гроздобер фустан за жени Зимски Божиќ плус големина долга ракав крпеница фустани со качулка наметка за облеки Свеж
Белиот раб обвивка за латино салса танц танцови фустани за танцување на вратот со ракави со ракав Свеж
Белиот раб обвивка за латино салса танц танцови фустани за танцување на вратот со ракави со ракав

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Jerseyерси, раб V исечен врат Копче назад назад со ракави За п

DEN 676.80
Doomiva Girls Ballet Dance Tutu Frest Lyric Leric Dance Fasure Едно парче гимнастика Леотард Тул здолништа Свеж
Doomiva Girls Ballet Dance Tutu Frest Lyric Leric Dance Fasure Едно парче гимнастика Леотард Тул здолништа

40% полиестер, 20% спандекс, 30% мрежа , 10% најлон Еластично затворање на половината Само миење на рацете...

DEN 134.24
Летен долг фустан за жени цветни печатени обични кратки ракави Sundress Loose Boho Midi A Line Fuest за забава на плажа Свеж
Летен долг фустан за жени цветни печатени обични кратки ракави Sundress Loose Boho Midi A Line Fuest за забава на плажа

Womenените се облекуваат обичен долг долг ракав мини фустан жени фустани фустани летни фустани 2023 цветни �

DEN 2.33