Wxynhhd EVA Grip лесен риболов ролна 13+1BB со голема брзина на опрема за брзина 5.2: 1 мини вртење на метална линија за метална линија

Wxynhhd EVA Grip лесен риболов ролна 13+1BB со голема брзина на опрема за брзина 5.2: 1 мини вртење на метална линија за метална

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

CNC рокерска рака, висока чувствителност; Закривено седиште на тркалото, без тресење; густ прстен за фрлање, низок отпор; Купот на жица од легура, тврдото влечење нема да му наштети на жицата. Подјавувањето на чашата за жица ја прави непречено излегувањето на жицата и фрла подалеку. Погодно е за : привлечна шипка, морска шипка, итн. Погодно за вода : реки/езера/езерца, итн. Рокерска рака на ЦПУ, висока чувствителност; Закривено седиште на тркалото, без тресење; густ прстен за фрлање, низок отпор; Купот на жица од легура, тврдото влечење нема да му наштети на жицата. Подјавувањето на чашата за жица ја прави непречено излегувањето на жицата и фрла подалеку. Погодно е за : привлечна шипка, морска шипка, итн. Погодно за вода : реки/езера/езерца, итн. Рокерска рака на ЦПУ, висока чувствителност; Закривено седиште на тркалото, без тресење; густ прстен за фрлање, низок отпор; Купот на легура, тврдото влечење нема да му наштети на жицата. Сметката на чашата за жица го прави непречено излегувањето на жицата и фрла подалеку. , итн. Број на лежишта : Односот на 13 SPEED : 5.2 : 1 пакети : 1* тркало за вртење.

Избор на клиенти

Абу Гарсија Редмакс брод 3 ролна со мамки, црвен макс Свеж
Абу Гарсија Редмакс брод 3 ролна со мамки, црвен макс

Тежина : 7,8 мл (222 g) Сооднос на опрема : 7.1 : 1 Максимално повлекување на линијата : 29,1 инчи (74 см)...

DEN 2.00
Специјален тркалезен ролна на Абу Гарсија Ц3 Специјална тркала - специјален стриптиер 6500 Свеж
Специјален тркалезен ролна на Абу Гарсија Ц3 Специјална тркала - специјален стриптиер 6500

Специјална тркалезна тркала C3 Специјална тркала Специјална 6500 Стриптер Специјална тркалезна тркала C3

DEN 2719.20
Counter Saltist LW Line, 4 CRBB + 1, 6,4: 1 Свеж
Counter Saltist LW Line, 4 CRBB + 1, 6,4: 1

Saltist LW Line Counter, 4 CRBB + 1, 6,4 : 1 Saltist LW Line Counter, 4 CRBB + 1, 6.4 : 1 Counter Saltist LW линија, 4 CRBB + 1, 6.4 : 1 Saltist LW Line Counter, 4 CRBB + 1, 6,4 : 1 Sa

DEN 3999.84
Риболов риболов риболов риболов риболов на Mingyang Blue CL60 CL60 2 Свеж
Риболов риболов риболов риболов риболов на Mingyang Blue CL60 CL60 2

Мазен систем за влечење на starвезда на примена на starвезда Селективен кликнување на мамки за вклучување /

DEN 879.84
Риболов линија на колената на пчелите, склучувач на влечење на карбонтекс за мамкинг и вртења на ролни Свеж
Риболов линија на колената на пчелите, склучувач на влечење на карбонтекс за мамкинг и вртења на ролни

Системот за влечење Carbontex произведува над 30 bs на влечење Лежиштата со топка од не'рѓосувачки челик обезб

DEN 2559.20
Daiwa Оригинални делови 19 Tatula SV TW 103SH рачка, дел број 93, дел код 1H1768 Свеж
Daiwa Оригинални делови 19 Tatula SV TW 103SH рачка, дел број 93, дел код 1H1768

Код на производот : 00630089 Дел код : 1 H1768 Број на дел : 93 Код на производот : 00630089 Дел код : 1 H1768 Број на дел : 93 О

DEN 2.33
Амбасад на Абу Гарсија Амбасадерот Про Ракет БЕ БЕЛЕСКИ РЕЛЕЛ 6500 PR-6500BE Свеж
Амбасад на Абу Гарсија Амбасадерот Про Ракет БЕ БЕЛЕСКИ РЕЛЕЛ 6500 PR-6500BE

Сосема нови и оригинални! Подготвени за следниот ден на риболов! Сосема нови и оригинални! Подготвени за

DEN 3.00
Shimano 21 Twin Power SW 6000xg Свеж
Shimano 21 Twin Power SW 6000xg

Сооднос на менувачот : 6.2 Практична сила на влечење / максимална сила на влечење (кг) : 8.0 / 13.0 Мртва тежин

DEN 1.33
Kastking crixus laitcasting laitcasting, 6,5: 1/7.2: 1 риболов ролна на риболов, 17,6 bs, влечење на јаглероден диск, супер Свеж
Kastking crixus laitcasting laitcasting, 6,5: 1/7.2: 1 риболов ролна на риболов, 17,6 bs, влечење на јаглероден диск, супер

CrixArmorx е изграден за перформанси и е дизајниран за победа Со до 17,6 фунти бесконечно прилагодлива моќност

DEN 1.33
Daiwa 18 Gekkabijin MX Lt Sinning Reel Свеж
Daiwa 18 Gekkabijin MX Lt Sinning Reel

Должина на ликвидација : 23,6 инчи (60 см) по ротација на рачката Сооднос на менувачот : 4.8 Тежина : 6,7 мл (190 g) М

DEN 2440.00
Традиционална ролна со висока прецизност варијанта 400 серија Свеж
Традиционална ролна со висока прецизност варијанта 400 серија

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Сооднос на опрема : 6 : 1 Должина на ликвидација (по

DEN 1.33
13 Риболов - Калон А ролна за вртење - Сооднос 6,2: 1 менувач - 3,0 големина - KLA -6.2-3.0 -CP Свеж
13 Риболов - Калон А ролна за вртење - Сооднос 6,2: 1 менувач - 3,0 големина - KLA -6.2-3.0 -CP

Прецизност CNC исечена опрема за погон zcast Систем за влечење 7lb перформанси Систем за осцилација на летањ�

DEN 419.20
Елиминатор се врти 6500, 4 + 1, 5.3: 1 Свеж
Елиминатор се врти 6500, 4 + 1, 5.3: 1

Вртење на елиминатор, 4 + 1, 5.3 : 1 Лежишта : 4 BB + 1 RB MAX DRAG (lbs) : 26.4 Линија (lb / yds) : моно : 20 / 370 плетенка : 65 / 440 Соодн

DEN 1.00
Leobritz Daiwa 2017 S500J Електричен ролна Свеж
Leobritz Daiwa 2017 S500J Електричен ролна

Сооднос на менувачот : 3.7 Тежина : 27,1 мл (795 g) Максимална сила на влечење : 33,1 фунти (15 кг) Стандардна количи�

DEN 10090.08
Shimano 22 Bantam Spinning Reel испорачана од Јапонија Свеж
Shimano 22 Bantam Spinning Reel испорачана од Јапонија

22 Бантам 22 Бантам Незмасен и посилен Силна разноврсна плочка што продира Бантам, кој создава нов свет на

DEN 3.33
АВЕНТИК ФЛК ЛЕТИ РИБОТ РИБОТ АЛУМИНУМ Пастрмка 3/5, 5/7, 7/9WT Голем ролна со мува на слатководни мува Арбор Арбор Свеж Попустот
Пен Fierce IV солена вода за вртење со солена вода - разноврсен морски риболов Свеж
Пен Fierce IV солена вода за вртење со солена вода - разноврсен морски риболов

Fierce IV Spinning 1000 ролна кутија Fierce IV Spinning 1000 ролна кутија Fierce IV Spinning 1000 ролна кутија Fierce IV Spinning 1000 ролна кут�

DEN 1471.84
Quantum Accurist Baitcast Rhoish Reel, големина 100 ролна, преголеми копчиња за рачки што не се лизгаат и континуирана анти-реверска Свеж
Шимано Стела Св Ц со солена вода се врти Свеж
Шимано Стела Св Ц со солена вода се врти

Stella SW 20000 PG C Stella SW 20000 PG C Stella SW 20000 PG C Stella SW 20000 PG C Stella SW 20000pg C Стела SW секогаш го водеше светот на риболов во �

DEN 3.00