X-Gree Spring Spring Screw Не'рѓосувачки челик M22 Flater Spacer Spacer Prosper 30 парчиња (Tornillo de Resorte de Acero Inoxidable M22 Arandela Plana Espaciador Sujetador 30 парчиња

X-Gree Spring Spring Screw Не'рѓосувачки челик M22 Flater Spacer Spacer Prosper 30 парчиња (Tornillo de Resorte de Acero Inoxidable

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Име на производот : рамен мијалник; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Тежина : 484g; Содржина на пакет : 30 парчиња x рамен мијалник. Главна боја : сребрен тон; Внатрешна диа : M22/ 0,87 ". Надворешна диа : 41мм/ 1,6" (Дијаметро Екстериер : 41 мм/ 1,6 ''. Дебелина : 2,4мм/ 0,09 "(Espesor : 2,4мм/ 0,09 ''. Име на производот : рамен мијалник; материјал; : 304 не'рѓосувачки челик. Тежина : 484g; Содржина на пакет : 30 парчиња x рамен мијалник. Главна боја : сребрен тон; внатрешна дијамант : M22/ 0,87 ". Надворешна дијамара : 41мм/ 1,6" (Дијаметро Екстериер : 41 мм/ 1,6 ''. Дебелина : 2,4мм / 0,09 "(Espesor : 2,4 mm / 0,09 ''. Пролетта завртка не'рѓосувачки челик M22 Flater Spacer Spacer Atlener 30 PCSwashers нормално се користат за дистрибуција на навојни завртки, завртки и ореви рамномерно, додека прицврстувачот е затегнат. Наведен за општата користете под главата на завртка или орев за да обезбедите непречена површина. : 30 Piezas x Arandela Planacolor директор : Tono Playeado; Diámetro Enterior : M22 / 0.87 '' Diámetro Exterion : 41 mm / 1.6 '' Espesor : 2,4 mm / 0.09 ''.

Избор на клиенти

45pcs m3.3 m3.4 графит најлон запечатување прстен за миење садови рамни мијалници запечатени прстени меки дихтунзи - Свеж
500 п.п. Свеж
500 п.п.

Овие дихтунзи се изработени од материјал од не'рѓосувачки челик, искривен и антикорозија, цврста и издр�

DEN 1128.00
Antwax месинг рамен мијалник за миење саксија M2 M2.5 M3 M4 M4 M6 M8 M8 M10 M12MESON PAD лим метал јака рамна мијалник прецизност Свеж
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик Свеж
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : DIN125 рамен мијалник Материјал : : Не'рѓосувачки ч�

DEN 1336.00
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман Свеж
Месинг рамен мијалник цврст месинг целосен асортиман

Цврсти месинг рамни мијалници Рамните мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дуп

DEN 505.60
Мијалници за рамна поправка на Yiwango 304 мијалник од не'рѓосувачки челик 0,5мм дебелина за метрички завртки и завртки Свеж
Aexit M2.5 x мијалници 7мм x 0,5 mm бело цинк обложен рамен мијалници растојанија рамни мијалници за мијалници 200 парчиња Свеж
Мијалници за рамна поправка на Yiwango 304 мијалник од не'рѓосувачки челик 0,5мм дебелина за метрички завртки и завртки Свеж
Капа глава алуминиум мијалник M2 M2.5 M3 M4 M4 M5 Anodized Aluminum Washer за хексадеци Свеж
Капа глава алуминиум мијалник M2 M2.5 M3 M4 M4 M5 Anodized Aluminum Washer за хексадеци

Внатрешен дијаметар : M3 10 парчиња, боја : злато Материјал : Алуминиум Големина : M2 M2.5 M3 M4 M5 M6...

DEN 2.67
200pcs/сет мијалник за е-клип M1.5 M2 M3 M4 M4 M6 M7 M7 M8 M9 M10 Црн манган челик Е-тип мијалник за миење садови Свеж
200pcs/сет мијалник за е-клип M1.5 M2 M3 M4 M4 M6 M7 M7 M8 M9 M10 Црн манган челик Е-тип мијалник за миење садови

Боја : 2000 парчиња Е прилагодено : да Број на модел : Y173 ZH Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното 20

DEN 321.44
X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5 Свеж
X-Gree 10pcs 0,5 mm Дебелина M3 алуминиумска легура рамен Fende-R завртка за миење садови сребрена сива боја (10 парчиња 0,5

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 10 парчиња x Алуминиумска лег�

DEN 1.67