Аноност симпатични стаклени чаши со капаци и сламки, asonидарски тегли со цветен дизајн, капа на бамбус, чаши со замрзнати кафе чаши

Аноност симпатични стаклени чаши со капаци и сламки, asonидарски тегли со цветен дизајн, капа на бамбус, чаши со замрзнати кафе

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Погодна големина : Големината 24oz на овие замрзнати чаши за кафе и чаши за пијалаци е совршена за дарежлива порција на вашиот омилен пијалок, истовремено и удобно во повеќето држачи за чаши. Овие чаши се исто така одличен подарок за вашите пријатели и семејство кои го ценат стилот и одржливоста. Овие чаши се изработени од висококвалитетно стакло, што ги прави трајни и совршени за секојдневна употреба. Погодна големина : Големината 24oz на овие замрзнати чаши за кафе и чаши за пијалаци е совршена за дарежлива порција на вашиот омилен пијалок, истовремено и удобно во повеќето држачи за чаши. Разновидна употреба : Овие слатки стаклени чаши со цветни обрасци се совршени за уживање во вашите омилени пијалаци, замрзнати кафиња и пијалоци од Боба дома или во движење. Стилски дизајн : Овие чаши се карактеризираат со елегантен и елегантен дизајн со бели цветни обрасци, додавајќи допир на софистицираност во вашата колекција за пијалоци. Капаците од бамбус обезбедуваат вашиот пијалок да остане свеж и без истури, додека сламките обезбедуваат удобно искуство со пиење. Разновидна употреба : Овие слатки стаклени чаши со цветни обрасци се совршени за уживање во вашите омилени пијалаци, замрзнати кафиња и пијалоци од Боба дома или во движење. Комплетен сет : Овие цвеќиња со цвеќиња доаѓаат со метеж за еднократно чистење и четки за чистење слама, што го олеснува чистењето и повторна употреба. Стилски дизајн : Овие чаши се карактеризираат со елегантен и елегантен дизајн со бели цветни обрасци, додавајќи допир на софистицираност во вашата колекција за пијалоци. Receiveе добиете 2*24oz симпатични чаши за цвеќиња, 2 соодветни бамбус капаци со силиконски ракав, 2 стаклени сламки и четка од слама. Овие чаши се изработени од висококвалитетно стакло, што ги прави трајни и совршени за секојдневна употреба. Еко-пријателски избор : Изработено од висококвалитетно стакло, овие чаши 24oz се одржлива алтернатива за чаши за еднократна употреба и придонесуваат за намалување на отпадот. Бамбус капаците и сламките додаваат природен и еколошки допир, додека уникатните дизајни на цвеќиња допираат до допир на висина за колекцијата за пијалоци.

Избор на клиенти

Р И Р Увоз Тулан Универзитет Зелен Бран Мејсон Тегла Тамблер Сет-НЦАА Мејсон Тегла Стакло 3 Пакет Свеж
Р И Р Увоз Тулан Универзитет Зелен Бран Мејсон Тегла Тамблер Сет-НЦАА Мејсон Тегла Стакло 3 Пакет

Во собата на 3 Стакло Мејсон Тегла Тамблери Вклучува завртки врвни капаци и сламкидобро за дома или пату

DEN 0.33
28 мл. Јасна Тегла За Пиење со капак &засилувач; Слама … Свеж
28 мл. Јасна Тегла За Пиење со капак &засилувач; Слама …

Тешка двојна ѕидна изолација со цврсто едноделно надворешно тело, ЛЕД светла и рачка за носење...

DEN 175.84
тронко 28оз Стакло Тамблер Стакло Вода Шише Слама Силиконски Заштитни Ракав Бамбус Капак-Бпа Слободен Свеж
тронко 28оз Стакло Тамблер Стакло Вода Шише Слама Силиконски Заштитни Ракав Бамбус Капак-Бпа Слободен

Ако вашето стаклено шише се скрши во првата година од купувањето, ние ќе ви испратиме замена бесплатно и

DEN 1.67
Насловна Најважен Сет на 2 Мејсон Тегла Чаши со Бура Заврши Свеж
Насловна Најважен Сет на 2 Мејсон Тегла Чаши со Бура Заврши

Чашите завиткани со бура создаваат рустикална привлечност Текстот додава забавен, жив талент...

DEN 3.00
Хелиос Мондо Притисни Вакуум Бокал Бела 1 Литар Свеж
Хелиос Мондо Притисни Вакуум Бокал Бела 1 Литар

Висок Сјаен Капак Направен Од Стврдната Пластика Со Извонредно Издржливост Широката Уста Е Особено Пра

DEN 704.00