Xiuhua 19,5 инчи 8 симулатори на тркала од не'рѓосувачки челик 22мм столпчиња за 19-21 Chevy GMC C4500 C5500 C6500 04-21 Ford F650 04-21 HINO 258 90-21 International 4300 4600 4600 4700 Wheel #28680 #50180

Xiuhua 19,5 инчи 8 симулатори на тркала од не'рѓосувачки челик 22мм столпчиња за 19-21 Chevy GMC C4500 C5500 C6500 04-21 Ford

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Изграден од 304 не'рѓосувачки челик, убав финиш на огледало, долго време употребливо;. Стил за монтирање преку надградба, лесна инсталација;. Вклучувајќи 2 капаци на предните тркала, 2 капаци на задните тркала, 8 капаци на орев, 8 ореви за лавчиња, 1 алатка за инсталација ;. 19,5 инчи 8 лаги 4 дупки за рака, големина на столпчиња од 22 мм ;. Се вклопува за 2019-2021 Chevy GMC C4500 C5500 C6500, 2004-2021 Ford F650, 2004-2021 HINO 258, 1990-2021 International 4300 4600 4700, Wheel #28680 #50180. Изграден од 304 не'рѓосувачки челик, убав финиш на огледало, долго време употребливо;. Стил за монтирање преку надградба, лесна инсталација;. Вклучувајќи 2 капаци на предните тркала, 2 капаци на задните тркала, 8 капаци на орев, 8 ореви за лавчиња, 1 алатка за инсталација ;. 19,5 инчи 8 лаги 4 дупки за рака, големина на столпчиња од 22 мм ;. Се вклопува за 2019-2021 Chevy GMC C4500 C5500 C6500, 2004-2021 Ford F650, 2004-2021 HINO 258, 1990-2021 International 4300 4600 4700, Wheel #28680 #50180. Xiuhua 19,5 инчи 8 симулатори на тркала од не'рѓосувачки челик 22мм столпчиња за 19-21 Chevy GMC C4500 C5500 C6500 04-21 Ford F650 04-21 HINO 258 90-21 International 4300 4600 4600 4700 Wheel #28680 #50180.

Избор на клиенти

Jzgrdn 2x Wheel Hub Bolt Stud & Nut Set 28365FE001 28171AJ000 компатибилен со Subaru Forester Outback Legacy Impreza 2006 до Свеж
Jzgrdn 2x Wheel Hub Bolt Stud & Nut Set 28365FE001 28171AJ000 компатибилен со Subaru Forester Outback Legacy Impreza 2006 до

Број на дел : 28365 FE001 28171 AJ000, 28171 AG000 28365 FE001 Компатибилен со 2019 Subaru Ascent 20132019 Subaru BRZ 20132019 Subaru Crosstrek 20092019 Subaru Foreste

DEN 0.67
Ез изучува тенки ореви 25 Свеж
Ез изучува тенки ореви 25

Компатибилен со алатките за отстранување на EZ Stud Out (со исклучок на HD Master Kits) Тенок дизајн за посилно зава

DEN 399.20
Дорман 610-0358.5 3/4 in.- 16 исечена глава- 0,878 in. Тело дија. 2.1 во. Должина, 5 пакет универзално вклопување Свеж
Дорман 610-0358.5 3/4 in.- 16 исечена глава- 0,878 in. Тело дија. 2.1 во. Должина, 5 пакет универзално вклопување

Издржлив материјал Јаглерод челик ги исполнува стандардите за автомобилска индустрија SAE за сила и цвр

DEN 2.00
GG Grand General 90344 Chrome Wheel Spinner 3 Bar Draw Stud Mount Свеж
GG Grand General 90344 Chrome Wheel Spinner 3 Bar Draw Stud Mount

3 бари, директно столче Единица и пакет продадени од секоја, пластична кеса во боја 3 бари, директно столч

DEN 2.00
Дорман 610-301.1: 9/16-18 Студија на тркалото-.622 in. Кнурл, 3-1/4 во. Должина Свеж
Дорман 610-301.1: 9/16-18 Студија на тркалото-.622 in. Кнурл, 3-1/4 во. Должина

Димензии на пакетот : 1,2 cms (l) x 5,9 cms (W) x 16,3 cms (H) Тип на производ : Автоматски додаток Количина на пакет : 1...

DEN 3.33
IN INS Производи карбид столпчиња за снежни мотори w/ореви единечни столпчиња за патеки - 1,69 инчи - TFT134 Свеж
IN INS Производи карбид столпчиња за снежни мотори w/ореви единечни столпчиња за патеки - 1,69 инчи - TFT134

Студии за снежни мотори на Хорнет за единечни патеки Голема глава за да се намали повлекувањето Тесен, б

DEN 0.67